Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

__Jolanta Kwaśniewska__ - prawniczka, działaczka społeczna, dziennikarka i prezeska fundacji Porozumienie bez barier. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego (prezydenta Polski w latach 1995–2005), którego poślubiła w 1979 roku. W 1981 urodziła się im córka Aleksandra. Prowadziła takie programy, jak: "Lekcja stylu" oraz "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias". Kolor włosów: brunetka. Kolor oczu: szare. Data urodzenia: 3 czerwca 1955 r. Wzrost: 164 cm.

Kwaśniewskie
28.06.2024 22:07 Ola i Jolanta Kwaśniewskie w bliźniaczych stylizacjach

Ola i Jolanta Kwaśniewskie pojawiły się publicznie w niemal identycznych strojach. Która z nich nosi lepiej ten rodzaj stylizacji? Mamy zdjęcia.

Michael Jackson / Jolanta Kwaśniewska
26.06.2024 07:39 Jolanta Kwaśniewska wspomina spotkanie z Jacksonem

Jolanta Kwaśniewska i Michael Jackson spotkali się w nietypowych okolicznościach. Teraz przypadła rocznica jego tragicznej śmierci. Jak wspominała go była Pierwsza Dama?

Jolanta Kwaśniewska
03.06.2024 20:52 Jedno zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej wywołało burzę

Jolanta Kwaśniewska świętuje dziś 69. urodziny. Dokładnie w ten dzień jej córka Aleksandra postanowiła ujawnić pewną tajemnicę. Przy okazji opublikowała urocze zdjęcie z domowego archiwum.

Jolanta Kwaśniewska
05.05.2024 13:40 Jakie wykształcenie ma Jolanta Kwaśniewska?

Jolanta Kwaśniewska była zdecydowanie jedną z najbardziej lubianych wśród Polaków pierwszych dam. Jakie ma wykształcenie? Niewiele osób o tym wiedziało. 

stroje gwiazd
19.04.2024 21:12 Tłum gwiazd na gali Woman Power 2024: Odmieniona Kasia Figura, stylowa Jolanta Kwaśniewska, odważna Edyta Herbuś

Prestiżowe gale zawsze przyciągają śmietankę show-biznesu. Na wydarzeniu Gala Woman Power i Targi Luksusu nie mogło więc zabraknąć największych osobistości. Najbardziej kontrowersyjna z nich wyłamała się także strojem, mamy zdjęcia.

Jolanta Kwaśniewska
08.04.2024 14:51 Taką emeryturę ma Jolanta Kwaśniewska. Przez prezydenturę męża nie mogła pracować, a i tak sporo się uzbierało

Jolanta Kwaśniewska wiele lat temu aktywnie wykonywała obowiązki Pierwszej Damy. Jaką emeryturę dziś dostaje żona byłego prezydenta? Szczegóły. 

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski
21.02.2024 07:32 Sekret Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich ujawniony. Była pierwsza dama pierwszy raz powiedziała o tym publicznie

Jolanta Kwaśniewska spędziła przy boku Aleksandra Kwaśniewskiego ponad 40 lat w małżeństwie. Duet związał się jeszcze przed objęciem roli prezydenckiej pary. Żona byłego prezydenta po raz pierwszy powiedziała o długo skrywanym sekrecie ich relacji. Teraz wszystko jest już jasne.

Jolanta Kwaśniewska rozdzielona z bliskimi w święta, fot. KAPiF
24.12.2023 14:15 Jolanta Kwaśniewska rozdzielona z bliskimi w święta. Mówi o złym stanie zdrowia

Jolanta Kwaśniewska wyjawiła, gdzie w tym roku zamierza spędzić święta Bożego Narodzenia. Niestety, zdradziła też, że nie będzie miała szansy spotkać się podczas wspólnej wieczerzy z osobami bliskimi jej sercu.

Ola i Jolanta Kwaśniewskie na evencie w Londynie, fot. East News
06.12.2023 15:43 Tłum światowych gwiazd, a wśród nich Jolanta i Ola Kwaśniewskie! Zachwyciły na premierze "The Crown" w Londynie

Jolanta Kwaśniewska wraz z córką Aleksandrą Kwaśniewską, pojawiła się na uroczystej premierze drugiej części finałowego sezonu “The Crown”. Na imprezie miały okazję poruszać się wśród największych sław kina i telewizji.

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska
11.11.2023 12:17 Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Aleksander Kwaśniewski był zmuszony do natychmiastowej reakcji

Jolanta Kwaśniewska od lat jest jedną z bardziej szanowanych postaci polskiego show-biznesu. Jako Pierwsza Dama zapisała się w pamięci obywateli za klasę i elegancję. Teraz jednak na jaw wychodzi prawda. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego nieoczekiwanie zasłabła, przez co polityk zupełnie zmienił swoje plany.

Wykształcenie Jolanty Kwaśniewskiej, fot. KAPIF
13.10.2023 12:41 Jolanta Kwaśniewska nie pracuje w wyuczonym zawodzie. Jej wykształcenie zaskakuje

Jakie studia skończyła Jolanta Kwaśniewska? Wykształcenie byłej Pierwszej Damy robi wrażenie. Swojej kariery nie związała jednak z wyuczonym zawodem.

Jolanta Kwaśniewska
04.10.2023 11:17 Jolanta Kwaśniewska szokuje wyznaniem. Myślała o najgorszym. "Skończyć ze sobą"

Jolanta Kwaśniewska jest prawdziwą ikoną i wzorem dla wielu Polek. A jednak nawet ona nie ustrzegła się od mrocznych chwil w swoim życiu. Dopiero teraz w wywiadzie przyznała się do myśli autodestrukcyjnych, kiedy myślała o zakończeniu swojego życia. Co ją do tego doprowadziło?

Gwiazdy na premierze sztuki "Edukując Ritę", fot. KAPiF
23.09.2023 21:49 Plejada gwiazd na premierze sztuki "Edukując Ritę": Żebrowscy, Pazurowie, Socha, Kwaśniewska

W sobotę w Teatrze 6. Piętro premierę miał spektakl “Edukując Ritę” na podstawie sztuki Williama Russella. Wydarzenie przyciągnęło wiele znanych postaci polskiego show-biznesu, z Cezarym Pazurą, Michałem Żebrowskim, a nawet Jolantą Kwaśniewską na czele.

Jolanta Kwaśniewska
22.09.2023 17:18 I Jolanta Kwaśniewska może zaliczyć wpadkę. Zamiast jej słuchać, wszyscy patrzyli tylko na jedno

Jolanta Kwaśniewska zazwyczaj uznawana jest za wzór klasy i elegancki. Dzieje się tak nie bez powodu. Rzeczywiście od lat, już jako Pierwsza Dama i później, słynie z zachowania i prezencji, którym nie można nic zarzucić. Tym razem jednak żona byłego prezydenta Polski zaliczyła wpadkę. A niedługo później zrobiła to znowu! Co tu się wydarzyło?

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska ślub
21.09.2023 12:00 Gdy ślubowali sobie miłość, Kwaśniewski przemilczał TE słowa. Po latach prawda wyszła na jaw

Aleksander Kwaśniewski i jego ukochana żona Jolanta wzięli ślub 44 lata temu. Były prezydent przemilczał wówczas pewną kwestię. Jak to w ogóle możliwe? Co powiedział na ceremonii?

Kuba Badach doprowadził Jolantę Kwaśniewską do łez, fot. KAPiF
15.09.2023 19:21 Kuba Badach doprowadził Jolantę Kwaśniewską do łez. Wszystko przez to, co zrobił w jej urodziny

Jolanta Kwaśniewska w najnowszym wywiadzie poruszyła kwestię małżeństwa swojej córki Aleksandry i piosenkarza Kuby Badacha. Była Pierwsza Dama przyznała, że był moment, w którym jej zięć doprowadził ją do łez.

Ola Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska, fot. KAPIF
14.09.2023 17:29 Miała przy sobie "fałszywki"! Kwaśniewska publicznie tłumaczy to, co próbowano ukrywać latami

Dlaczego Aleksandra Kwaśniewska miała fałszywe dokumenty? Jolanta Kwaśniewska tłumaczy córkę z sytuacji, do jakiej doszło lata temu. Długo ukrywały ten sekret w tajemnicy przed mediami.

Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska
12.09.2023 22:58 Dawno niewidziana Ola Kwaśniewska na salonach. To mama ją stylizowała? Tylko spójrzcie, co ona włożyła

Aleksandra Kwaśniewska po dłuższej przerwie ponownie zjawiła się na ściance z okazji premiery biżuterii Tomasza Ossolińskiego i YES. Aż przecieraliśmy oczy ze zdumienia na widok jej stylizacji. Przecież taki look przed laty był charakterystyczny dla jej matki. Wygląda na to, że po Jolancie Kwaśniewskiej odziedziczyła nie tylko urodę.

Kaya Mirecka-Ploss / Jolanta Kwaśniewska
13.07.2023 22:32 Kaya Mirecka-Ploss nie żyje. Jolanta Kwaśniewska ze smutkiem poinformowała o śmierci projektantki. "Odeszła niezwykła osoba"

Jolanta Kwaśniewska właśnie powiadomiła o śmierci niezwykłej, bardzo ważnej dla niej osoby. Czarno-białe zdjęcie pojawiło się na stronie jej fundacji. W żałobnym, pożegnalnym poście poinformowano, że odeszła Kaya Mirecka-Ploss, wybitna artystka.

Jolanta Kwaśniewska, fot. KAPIF
03.07.2023 11:49 Przyłapał Jolantę Kwaśniewską w samolocie. Takiej klasy już dawno się nie spotyka

Jolanta Kwaśniewska została przyłapana w samolocie. Jak była Pierwsza Dama wyglądała podczas podróży? Czy nawet w niezbyt wygodnych warunkach prezentuje się jak prawdziwa ikona stylu?

Jolanta Kwaśniewska
03.06.2023 18:15 Tak przez dwie dekady zmieniała się Jolanta Kwaśniewska. Jedno od lat pozostaje niezmienne

Jolanta Kwaśniewska od lat cieszy się ogromną popularnością. Zdobyła ją nie tylko dzięki aktywnej działalności jako Pierwsza Dama, zaangażowana w pomoc charytatywną, ale też jako ikona stylu i elegancji. Jej archiwalne zdjęcia pokazują, jak zmieniała się przez lata.Długo po zakończeniu prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego wygrywa sondaże na ulubioną Pierwszą Damę Polaków. Wciąż też działa społecznie i angażuje się w wiele ważnych akcji. W jej wyglądzie jedno jest niezmienne.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
16.03.2023 20:45 Zna ich każdy Polak, uchodzą za jedną z lepiej dobranych par. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są razem blisko 50 lat

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy przez wielu uważani są za najpiękniejszą polską parę prezydencką III RP. W przeciągu kariery męża pierwsza dama miała jednak przed sobą wiele wyrzeczeń. W jednym z wywiadów przyznała, że w pewnym momencie myślała, że polityka odbiera jej męża. Jolanta Kwaśniewska uchodzi za ikonę stylu i zawsze dbała o to, by jej mąż prezentował się równie znakomicie. Na przedstawionym zdjęciu, ciężko jednak byłoby postrzegać ich w taki sposób. 

Jolanta Kwaśniewska
02.10.2022 14:05 Jolanta Kwaśniewska wróci do pracy w telewizji? Postawiła sprawę jasno: "Fantastyczny okres w moim życiu"

Jolanta Kwaśniewska niedawno zachwyciła podczas gali Woman Power, jak zawsze perfekcyjnie dobierając swoją stylizację. Teraz była pierwsza dama zabrała głos w sprawie programu córki, a także własnego powrotu do telewizji. Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń. Przez 10 lat kadencji męża na stanowisku prezydenckim, Jolanta Kwaśniewska wiernie trwała u jego boku, a gdy ten czas dobiegł końca... została uwielbianą gwiazdą telewizji. Wiosną 2006 roku stała się ekspertką w programie "Lekcja stylu" na TVN Style, a po kilku miesiącach – prowadzącą. Czy zamierza jeszcze wrócić do telewizji?

Jolanta Kwaśniewska i Grażyna Kulczyk EA
01.10.2022 17:41 Jolanta Kwaśniewska skomentowała mądrości Grażyny Kulczyk o nadgodzinach. Pokazała klasę?

Niedawna wypowiedź Grażyny Kulczyk, krytykująca młodych pracowników niechętnych nadgodzinom, wywołała w mediach słuszne, negatywne emocje. Teraz słowa żony Jana Kulczyka skomentowała Jolanta Kwaśniewska, wykazując się typową dla siebie klasą i rozsądkiem.Grażyna Kulczyk jest prawniczką i przedsiębiorczynią. Jej mąż Jan był od 2002 roku aż do śmierci w 2015 uznawany za najbogatszego Polaka. Niedawno udzieliła wywiadu "Gazecie Wyborczej", w którym użyła bardzo niefortunnych słów, które wywołały burzę.

Jolanta Kwaśniewska
10.04.2022 22:11 Jolanta Kwaśniewska opowiedziała przed laty o Lechu i Marii Kaczyńskich. Zdradziła też ich sekret

Jolanta Kwaśniewska bardzo przeżyła wydarzenia z 10 kwietnia 2010 roku, w katastrofie smoleńskiej zginęło bowiem wiele osób, które pierwsza dama znała osobiście. Podczas jednego z wywiadów żona Aleksandra Kwaśniewskiego opowiedziała o tym, co zauważyła podczas wizyty w domu Lecha i Marii Kaczyńskich.

Jolanta Kwaśniewska (EA)
25.03.2022 11:43 Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o spotkaniu z Putinem

W wywiadzie udzielonym redakcji "Faktu" była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska opowiadała o pomocy, której wraz z fundacją "Porozumienie bez barier" udziela ukraińskim uchodźcom. Prezydentowa odniosła się także do spotkania z Władimirem Putinem, w którym uczestniczyła przed laty. W mocnych słowach skomentowała też jego obecne działania w Ukrainie.

pjimage - 2022-02-03T183832.180
03.02.2022 01:00 Jolanta Kwaśniewska w żałobie. Odeszła jej koleżanka

Właśnie pojawiła się zasmucająca wiadomość. Jolanta Kwaśniewska straciła bliską osobę. Koleżanka zmarła "przedwcześnie i niespodziewanie", jak zaznaczono w komunikacie na Facebooku.Jolanta Kwaśniewska w żałobie. O nagłej śmierci poinformowano w mediach społecznościowych.

pjimage (64)
18.12.2021 01:00 Jolanta Kwaśniewska na spacerze. Jeden element stylizacji zdumiewa

Jolanta Kwaśniewska już od lat znana jest jako nie tylko żona byłego prezydenta, działaczka społeczna, ale i ikona stylu. Co jakiś czas widywana jest na ulicach miast, gdzie z dumą prezentuje kolejne stylizacje. Nie inaczej było tym razem.Jolantę Kwaśniewską tym razem przyłapano w towarzystwie ekskluzywnych dodatków. Zwłaszcza jeden z nich przykuł szczególną uwagę.

  • 1
  • 2