Justyna Żyła pokazała serię zdjęć córki Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 26.02.2019 Wieczor z Gwiazdami Telewizji Polsat n/z: ZYLA JUSTYNA

Justyna Żyła pokazała serię zdjęć córeczki. 9-letnia Karolinka to skóra zdjęta z matki

4 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciami córeczki. W czwartek Karolina obchodzi swoje 9. urodziny. Z tej okazji celebrytka złożyła jej przepiękne życzenia, do których tłumnie dołączyli się internauci. Nie da się ukryć, że dziewczynka coraz bardziej przypomina sławną mamę.

  • Justyna Żyła i Piotr Żyła mają dwoje dzieci
  • Młodsza córka obchodzi dziś swoje 9. urodziny
  • Karolinka coraz bardziej przypomina swoją mamę

Z małżeństwa ze znanym skoczkiem narciarskim Justyna Żyła doczekała się dwóch pociech – Jakuba i Karoliny. Ostatnio poświęciła im uwagę podczas wywiadu dla portalu WP Parenting. W rozmowie z Katarzyną Krupką wspominała między innymi o trudnym okresie, w którym starała się zajść w drugą ciążę. Porównała także Karolinę do jej ojca.

- Dosyć długo staraliśmy się o Karolinkę, nie było mi łatwo zajść drugi raz w ciążę. (…) Karolcia miała urodzić się malutka, a ważyła prawie 4 kilogramy. Teraz wygląda jak mały Piotrek. Jest taka śmieszna jeszcze bez wszystkich zębów – wyznała celebrytka.

Justyna Żyła i Piotr ŻyłaJustyna Żyła i Piotr Żyła (Źródło: East News)

9-letnia Karolinka jednak podobna do mamy? Najnowsze zdjęcia dziewczynki podbiły Instagram

Choć Justyna Żyła uznała, że jej córka wygląda jak skóra zdjęta z ojca, najnowsze zdjęcia dziewczynki budzą sporo wątpliwości. 9-letnia Karolinka została zaprezentowana na instagramowym profilu swojej mamy – internauci mogą zobaczyć między innymi, jak uczyła się jazdy na rowerze albo gry na fortepianie.

Największą uwagę przyciągają jednak zdjęcia Karoliny z mamą – z biegiem czasu dziewczynka staje się bowiem coraz bardziej do niej podobna. Na fotografii, która przedstawia ją z profilu, 9-letnia Karolina wygląda jak kopia Justyny Żyły.

Córka Justyny i Piotra Żyłów obchodzi 9. urodziny

Zdjęcia, których niekwestionowaną bohaterką stała się Karolinka, nie bez powodu pojawiły się na Instagramie jej mamy. W czwartek 4 stycznia dziewczynka świętuje bowiem swoje 9. urodziny. Z tej okazji Justyna Żyła złożyła jej cudowne życzenia.

- Iskierko! Kiedy nam tak urosłaś? Kończysz dziś już 9 lat. Bądź taka jaka jesteś – uśmiechnięta z ubrudzoną buźką od czekolady, zasypiająca nawet na stojąco, noszona na rękach, zbuntowana, empatyczna, kreatywna, kochająca. Myszaku, spełniaj marzenia, bądź zdrowa i szczęśliwa – napisała.

Post celebrytki wywołał niemałe poruszenie wśród internautów, którzy chętnie zostawiają pod nim swoje komentarze. Obserwatorzy Justyny Żyły nie tylko zachwycają się urodą Karolinki, ale także dołączają się do jej urodzinowych życzeń.

- Sama słodycz – pisze jedna z internautek.

- Wszystkiego najlepszego dla Karolinki, dużo zdrówka – dodaje kolejna.

Karolina jest drugim dzieckiem, które przyszło na świat w trakcie małżeństwa Justyny i Piotra Żyłów. Dziewczynka ma starszego brata Kubę, który urodził się w 2007 roku. Chłopiec – taka jak jego tata – chce zostać skoczkiem narciarskim.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, WP Parenting

Następny artykuł