Justyna Żyła Żródło: instagram.com/@justynazyla

Justyna Żyła pokazała zdjęcie z dzieciństwa i opowiedziała o swoich pierwszych razach. Wspomniała o dwóch używkach

24 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Na instagramowym profilu Justyny Żyły pojawiło się szczere wyznanie. Celebrytka postanowiła tym dość nietypowym sposobem uczcić urodziny bliskiej osoby. Przepełniona nostalgią wspomina chwile, gdy pierwszy raz sięgnęła po papierosa i alkoholowy napój. Przy okazji w komentarzach wywiązała się gorąca dyskusja dotycząca podobieństwa córki Justyny Żyły, Karoliny, do matki.

  • Justyna Żyła świętuje urodziny przyjaciółki, wspominając minione lata
  • Z tej okazji opublikowała w social mediach zdjęcie z dzieciństwa
  • W komentarzach wywiązała się żywa dyskusja na temat tego, do kogo córka celebrytki jest bardziej podobna z wyglądu
  • Justyna Żyła nie ma wątpliwości, że jej pociechy odziedziczyły po rodzicach jedną szczególną cechę charakteru

Po hucznym rozwodzie z polskim skoczkiem Justyna Żyła szybko zdobyła duże medialne zainteresowanie. Jej instagramowy profil, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, obserwuje niemal 100 tys. internautów. Celebrytka chętnie dzieli się w sieci fotografiami swoich pociech - Karoliny i Kuby - oraz dowodami kulinarnej pasji. Ostatnio zebrało się jej na wspomnienia.

Justyna Żyła o pierwszym papierosie i piwie

Niedawno Justyna Żyła świętowała rocznicę urodzin przyjaciółki. Z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami archiwalnym zdjęciem z dzieciństwa. Okazuje się, że to właśnie ta bliska osoba towarzyszyła celebrytce w pierwszych podejściach do palenia i spożywania alkoholu.

- To z nią wypaliłam pierwszego papierosa, wypiłam pierwsze piwo - przywołuje Justyna Żyła.

Na tym wspólna historia przyjaciółek nie dobiega końca. Justyna Żyła wspomina także o tym, jak opowiadała znajomej o pierwszych miłosnych podbojach, czego ta słuchała do białego rana. Najwyraźniej to między innymi takie wyznania scaliły przyjaźń pań na długie lata dorosłego życia.

Krzysztof Zalewski o wsparciu polskiej branży artystycznej. Krzysztof Zalewski o wsparciu polskiej branży artystycznej. "Cała akcja wspierania kultury była bardzo potrzebna"Czytaj dalej

- (...) to ona wysłuchiwała moich wywodów, problemów o zakochaniach- wyjawia była żona polskiego skoczka.

Cicha gwiazda wpisu Justyny Żyły

Justyna Żyła zakończyła wpis najlepszymi życzeniami dedykowanymi przyjaciółce. Szybko okazało się, że nie wszyscy internauci byli w nostalgicznym nastroju i zamiast skupiać się na tym, co było, podzielili się pewnym spostrzeżeniem dotyczącym wyglądu dziecięcej wersji celebrytki.

Internauci błyskawicznie wychwycili podobieństwo małej Justyny Żyły do jej córeczki, Karoliny. Przekonywali, że dziewczynka to niemal “skóra zdjęta z matki”. Tymczasem celebrytka ma na ten temat zupełnie inną opinię, którą nie omieszkała podzielić się w komentarzach.

-Karola? To ojciec i z wyglądu i charakteru - przekonywała Justyna Żyła.

Jak widać, sam wygląd to kwestia sporna. W jednym z wywiadów Justyna Żyła wyjawiła jednak, jak ma się sprawa charakteru jej pociech i jego podobieństwa do osobowości rodziców. Nie ukrywała, że cała (obecnie rozdzielona rozwodem małżonków) rodzina dzieli pewną szczególną cechę. Tłumaczyła, że wyraźnie widać ją zwłaszcza u dzieci.

- Są uparte, tak jak ja i Piotrek - obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. (...) Ona (Karolina - przypis red.) (...) jest takim żartownisiem - to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna - opisywała Justyna Żyła.

JŻ 1

JŻ 1

Źródło: instagram.com/@justynazyla

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Instagram, Radio Zet

Następny artykuł