Justyna żyła wbiła szpilę byłemu mężowi Żródło: Facebook.com/Justyna Żyła

Justyna Żyła pokazała, jaką książkę czyta jej córka. Chciała dopiec Piotrowi Żyle?

28 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Justyna Żyła znów dała o sobie znać. Tym razem była żona skoczka narciarskiego, który w sobotę wygrał konkurs Mistrzostw Świata, opublikowała zdjęcie czytającej córki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie obrazek, który przyciągnął wzrok wielu internautów. Czy to kolejna szpila wbita Piotrowi Żyle?

  • Justyna Żyła zasłynęła w mediach dzięki głośnemu rozstaniu z Piotrem Żyłą
  • Znany skoczek narciarski wygrał sobotni konkurs Mistrzostw Świata w Oberstdorfie
  • Gdy sportowiec osiągał sukces, jego była żona opublikowała z pozoru niewinne zdjęcie
  • Internauci dopatrzyli się w nim jednak ukrytego przesłania

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Co jakiś czas jej posty skierowane są do Piotra Żyły, którego ta w dalszym ciągu oskarża o rozpad ich małżeństwa. Wobec tego nic dziwnego, że internauci doszukują się ataku na sportowca w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Justyna Żyła wbiła kolejną szpilę?

Justyna Żyła zarzucała swojemu byłemu mężowi wiele – oskarżała go o zabranie samochodu, zaniedbywanie dzieci, a także odnosiła się do jego nowego związku. Jej komentarze nie zawsze podawane były jednak bezpośrednio. Kobieta często publikowała je w sieci w zawoalowany sposób.

Podobnie było w sobotę. Przypomnijmy, że dokładnie tego dnia Piotr Żyła stanął na najwyższym stopniu podium, zdobywając tym samym złoty medal w konkursie Mistrzostw Świata na normalnej skoczni w Obersdorfie. Kolejne miejsca po Polaku zajęli Niemiec Karl Geiger i Słoweniec Anze Lanisek.

W chwili, gdy Piotr Żyła cieszył się z jednego z największych osiągnięć w swojej karierze, jego była żona nie próżnowała. Justyna Żyła od rana aktualizowała swoje InstaStory, na którym chwaliła się typowymi sobotnimi czynnościami – piciem kawy, sprzątaniem czy pieczeniem ciasta. Pokazała też, jak opiekuje się swoją 9-letnią córką.

Polacy pokochali go jako Siarę, nagle rzucił aktorstwo. Czym się dziś zajmuje Janusz Rewiński?Polacy pokochali go jako Siarę, nagle rzucił aktorstwo. Czym się dziś zajmuje Janusz Rewiński?Czytaj dalej

Zdjęcie małej Karoliny, która trzyma w rękach książkę, z pozoru mogłoby wydawać się całkowicie zwyczajne. Internauci dopatrzyli się w nim jednak pewnego szczegółu. Otóż strona, której w momencie robienia zdjęcia przygląda się dziewczynka, przedstawia kłócących się rodziców. Ich krzykom przysłuchują się natomiast dzieci.

Czy to kolejna próba dogryzienia Piotrowi Żyle? Zdaniem fanów skoczka jest to całkiem prawdopodobne. Justyna Żyła wielokrotnie opowiadała bowiem, że jej byłemu mężowi daleko jest do roli idealnego ojca.

Justyna żyła pogratulowała byłemu mężowi

Sobotnie zwycięstwo Piotra Żyły wywołało w Polsce ogromne emocje. Sympatycy sportowca szybko zauważyli jednak, że do jego sukcesu nie odniosła się Justyna Żyła. Kobieta szybko sprostowała sprawę na swoim InstaStory. Jak stwierdziła, skoczek otrzymał od niej gratulacje osobiście.

- Wiele osób uważa, że jestem zobowiązana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu - nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów, zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp. Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie – napisała w krótkim oświadczeniu.

Justyna Żyła przez blisko 12 lat była żoną Piotra Żyły. W lutym 2018 roku media zaczęły donosić o kryzysie w ich związku. Niedługo po tym para zdecydowała się na rozwód.

Justyna ŻyłaŹródło: radiozet.pl

Żyła - postŹródło: plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Radio Zet, RMF 24, Plotek

Następny artykuł