Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Karolina Gorczyca ma córkę z Wojciechem Zielińskim. Marysia jest już nastolatką [FOTO]
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.04.2023 10:07

Karolina Gorczyca ma córkę z Wojciechem Zielińskim. Marysia jest już nastolatką [FOTO]

Karolina Gorczyca, Wojciech Zieliński
fot. instagram.com/karolinagorczyca_official/KAPiF

Karolina Gorczyca ze związku z Wojciechem Zielińskim doczekała się córki, Marysi. Choć długo skrywała wizerunek dziewczynki przed internautami, niedawno zrobiła wyjątek. Obie miały okazję wystąpić w popularnym programie TVN.

Aktorski duet połączyła praca, a emocje z planu zdjęciowego przeniosły się na życie prywatne. Choć ostatecznie ich relacja nie doczekała się happy endu, para przywitała na świecie śliczną dziewczynkę. Niedługo widzowie TVN będą mogli zobaczyć ją w duecie z matką.

Karolina Gorczyca pokazała córkę

Aktorka na planie filmu "Huśtawka" w 2009 roku poznała Wojciecha Zielińskiego, z którym związała się również w życiu osobistym. W 2011 roku duet powitał na świecie córeczkę, Marysię, a po dwóch kolejnych latach postanowił się rozstać.

Obecnie Karolina Gorczyca związana jest z Krzysztofem Kosteckim, z którym doczekała się syna, Henryka. Dzieci sporadycznie pojawiają się w mediach społecznościowych gwiazdy, gdzie pokazuje ona kulisy prywatnego życia.

Niedawno udostępniła urocze zdjęcie z córką, z którą wystąpiła w specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy". Dla nastolatki był to debiut przed kamerą.

To była super przygoda, a przede wszystkim ogromne wyzwanie dla Marysi, która miała dzisiaj swój medialny debiut. Gratuluje Marysiu, byłaś superdzielna — pisała dumna Karolina Gorczyca.

Dlaczego nie ma "Dzień Dobry TVN"? Program został zdjęty z anteny

Internauci nie mają złudzeń do kogo podobna jest Marysia

Wspólne zdjęcie matki z córką wywołało żywą reakcję internautów, którzy od razu zaczęli komentować jej wygląd. Nie da się ukryć, że Marysia do złudzenia przypomina swojego ojca, Wojciecha Zielińskiego.

Ale podobna do swojego taty.

— Wykapany tata.

— Córka cały tata, piękna — zauważono.

Być może nastoletnia Marysia odziedziczyła po rodzicach również aktorski talent. Jej pierwszy występ przed kamerą będziemy mogli obejrzeć już niedługo w TVN.

Duet zagra o wielkie pieniądze na szczytny cel

Karolina Gorczyca wraz z córką wystąpiła w specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy", który zostanie wyemitowany w Dzień Dziecka. Duet mierzył się z pytaniami z wiedzy ogólnej, by zdobyć wysoką nagrodę pieniężną.

Ich udział ma wielkie znaczenie dla fundacji TVN, której zostanie przekazana kwota. Za dwa miesiące zobaczymy jak aktorka i jej nastoletnia córka poradziły sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego.

Dziś razem z moją córką Marysią wzięłyśmy udział w specjalnym wydaniu @milionerzy_tvn2. Odcinek będzie miał emisje w Dzień Dziecka, a cała wygrana zostanie przekazana na rehabilitacje najmłodszych podopiecznych @fundacjatvn — zdradziła Karolina Gorczyca.

Zobacz zdjęcia:

Karolina Gorczyca, Wojciech Zieliński.jpg
fot. KAPiF
Karolina Gorczyca.jpg
fot. KAPiF