Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek świętuje setne urodziny ukochanej babci, poruszający widok. "Żyj nam 200 lat!"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.05.2023 21:21

Katarzyna Cichopek świętuje setne urodziny ukochanej babci, poruszający widok. "Żyj nam 200 lat!"

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek/

Katarzyna Cichopek w mediach społecznościowych pochwaliła się prywatnym świętem. Cała rodzina zebrała się w jednym miejscu, by uczcić wyjątkowe wydarzenie. Internauci nie poskąpili gratulacji aktorce.

Gwiazda "M jak miłość" chętnie pokazuje kulisy prywatności internautom. Tym razem miała się czym pochwalić. Jej ukochana babcia świętowała setne urodziny. Życzenia gwiazdy chwytają za serce.

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny babci

W ostatnim czasie gwiazda miała wiele okazji do radosnego świętowania. Niedawno jej nastoletnia córka przystąpiła do komunii, wraz z partnerem, Maciejem Kurzajewskim, odebrała statuetkę Telekamery, a teraz może obchodzić setne urodziny w rodzinnym gronie.

Żyj nam Babciu 200 lat, bo już 100 Cię mamy i kochamy — napisała Katarzyna Cichopek, publikując serię zdjęć z przyjęcia.

Alicja Majewska w najmodniejszej stylizacji sezonu. Tak zmierza na festiwal w Sopocie

Rodzinna uroczystość z występem gwiazdy

Sto lat to nie małe osiągnięcie, które bliscy aktorki spędzili we wspólnym gronie. Katarzyna Cichopek zdradziła, że na uroczystości pojawiły się nawet praprawnuki seniorki. Na jednym z udostępnionych zdjęć widać, jak gwiazda umiliła czas rodzinie drobnym koncertem.

Przyjechali wszyscy, córka, wnuki, prawnuki i praprawnuki. Jest tak, jak lubisz, dużo śmiechu, radości i muzyki — dodała aktorka.

Internauci gratulują Katarzynie Cichopek

Rodzinny entuzjazm udzielił się także obserwatorom prowadzącej "Pytania na śniadanie". W komentarzach gratulowali jej babci i składali serdeczne życzenia. Wygląda na to, że dobra passa gwiazdy TVP będzie trwała jeszcze długo.

Gratulacje, piękny wiek i życzę dużo zdrówka.

— Wspaniale, aż łezka się kręci w oku.

— Dużo zdrówka dla babci, takie geny to skarb Pani Kasiu.

— Piękny jubileusz zdrówka dla solenizantki takie chwile są bezcenne — pisano.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek (59).jpg
fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek (60).jpg
fot. KAPiF