Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek – kim jest?

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek i prezenterek telewizyjnych. Choć znana jest głównie z udziału z serialu „M jak Miłość”, to na swoim koncie ma jeszcze szereg występów w innych serialach, filmach, czy programach telewizyjnych. Pracowała również jako prezenterka telewizyjna, chociażby współprowadząc emitowany na antenie TVP2 program „Pytanie na śniadanie”.

 • Pełne imię i nazwisko: Katarzyna Maria Cichopek
 • Data urodzenia (wiek): 7 października 1982
 • Miejsce urodzenia: Warszawa
 • Wzrost: 158 cm
 • Wykształcenie: wyższe, Uniwersytet SWPS
 • Rodzeństwo: brat Jacek Cichopek
 • Stan cywilny: zaręczona z Maciejem Kurzajewskim, poprzedni mąż: Marcin Hakiel (od 2008 do 2022). 
 • Dzieci: Adam Hakiel (ur. 2009), Helena Hakiel (ur. 2013)
 • Zawód: aktorka, prezenterka telewizyjna
 • Programy telewizyjne i seriale: M jak Miłość, Taniec z Gwiazdami, Pytanie na Śniadanie
 • Instagram: @katarzynacichopek
 • Facebook:  @Katarzyna Cichopek

Urodziła się 7 października 1982 roku w Warszawie, zawodową karierę rozpoczynając już w wieku 15 lat, odgrywając rolę Elżutki w serialu obyczajowym „Boża podszewka”. Od tego czasu Kasia Cichopek została laureatką wielu prestiżowych nagród. Najnowszym z jej dobytków jest nagroda Telekamery 2023. Aktorka angażuje się również w szeroko pojętą działalność charytatywną.

Ile mierzy i waży Kasia Cichopek?

Z uwagi na rozmiary swojej popularności, Kasia Cichopek zyskała wielu fanów, którzy po dziś dzień starają się śledzić każdy jej krok. Interesującą dla wielu kwestią jest nawet to, ile mierzy i waży Kasia Cichopek. Sama aktorka niechętnie dzieli się informacjami na ten temat, a dotychczasowe szacunki na temat jej wagi mówiły o ok. 55 kilogramach. Niemniej, na jednym z udostępnionych przez Cichopek zdjęć, wyraźnie widać wskazówkę na wadze, zatrzymującą się przed 50 kilogramami. To imponujący wynik, szczególnie w obliczu wzrostu aktorki, wynoszącego 158 cm.

Zgodnie z informacjami jakie przekazuje mediom Kasia Cichopek, aktorka prowadzi zdrowy styl życia, oparty o częste wizyty na siłowni i zbilansowaną dietę. Przyznała jednak, że nie zawsze była zadowolona ze swojej sylwetki, a sport i zdrowe odżywianie nie zawsze stanowiły nieodłączny element jej życia.

Katarzyna Cichopek – wykształcenie

Wbrew pochopnym opiniom, Katarzyna Cichopek nie ukończyła żadnej szkoły aktorskiej, a z wykształcenia jest psychologiem (ukończyła psychologię stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie).

Talent i zamiłowanie do aktorstwa odkryła w wieku 12 lat, biorąc udział w zajęciach kółka teatralnego Haliny i Jana Machulskich. Nie posiada formalnego wykształcenia w tym zakresie.

Kasia Cichopek – kariera filmowa i telewizyjna

Dorobek artystyczny Katarzyny Cichopek jest niezwykle bogaty. Zdecydowanie największą popularność przyniosła jej rola w serialu „M jak Miłość”, jednak nie jest to jej jedyny powód do dumy. W parze z Marcinem Hakielem zwyciężyła w drugiej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, a na fali tego sukcesu wraz z wyżej wymienionym, ówczesnym małżonkiem, założyła szkołę tańca. 

Katarzyna Cichopek często pojawiała się w telewizji jako prowadząca, lub współprowadząca rozmaitych programów i teleturniejów. W ich skład zaliczyć można między innymi „Jak oni śpiewają”, „Pytanie na śniadanie”, „Gra wstępna”, czy „Sexy mama”. W ramach ostatniego z wymienionych cykli wydała również trzy książki.

Katarzyna Cichopek w „M jak Miłość”

Katarzyna Cichopek stała się sławna głownie za sprawą roli Kingi Zduńskiej, którą odgrywała w wielokrotnie nagradzanym serialu „M jak Miłość”. Jej serialowym partnerem jest Piotr Zduński (Marcin Mroczek), a ojcem Zbigniew Filarski (Andrzej Precigs). Na planie „M jak Miłość” aktorka zadebiutowała już w czwartym odcinku serialu, w 2000 roku.

W ostatnim czasie, fani serialu „M jak Miłość” oraz samej aktorki, mogli być świadkami smutnego widoku – mianowicie tego, jak Katarzyna Cichopek płacze na wizji w programie, z uwagi na śmierć wyżej wymienionego Andrzeja Precigsa, jej serialowego ojca, który odszedł 27 sierpnia 2023 roku.

Katarzyna Cichopek – dzieci, związki, życie prywatne

Katarzyna Cichopek przez 17 lat (od 2008 roku) była w związku małżeńskim z Marcinem Hakielem, którego poznała w trakcie programu „Taniec z Gwiazdami”. Ma z nim dwójkę dzieci – syna Adama (ur. 2009) i córkę Helenę (ur. 2013), która już w tak młodym wieku pragnie pójść w ślady matki, występując na scenach teatrów. 

11 marca 2022 roku fani aktorki z niedowierzaniem zadawali sobie pytanie: „Czy to prawda, że Katarzyna Cichopek się rozwiodła?” Jest to prawda. Związek Katarzyny Cichopek z Marcinem Hakielem zakończył się nieformalnie tego dnia, kiedy to para poinformowała o swoim rozstaniu (rozwód miał miejsce 25 sierpnia), a jej obecnym partnerem jest dziennikarz Maciej Kurzajewski.

 

Pokaż więcej

Kasia Cichopek
13.02.2024 17:05 Cichopek pozuje z przystojniakiem i ogłasza "wiosenne porządki". Kurzajewskiego ani śladu...

Kasia Cichopek straciła pracę w „Pytaniu na śniadanie”. Nie wydaje się tym jednak przejmować. Właśnie pokazała, co robiła z prawdziwym przystojniakiem. A gdzie podział się Maciej Kurzajewski?

Cihopek i Kurzajewski
11.02.2024 08:38 Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na imprezie balują z plejadą gwiazd. Nie uwierzycie z kim zrobili sobie selfie!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu pożegnali się z posadą w “Pytaniu na śniadanie”. Obecnie mają znacznie więcej wolnego czasu, co wykorzystują na nadrobienie życia towarzyskiego. Nie uwierzycie, z kim ostatnio imprezowali.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski świętują, fot. KAPiF
30.01.2024 12:10 Cichopek i Kurzajewski świętują. Fani zasypali ich życzeniami. Piękne zdjęcie wszystko potwierdza

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzali ferie osobno. Aktorka wyjechała z bliskimi do Omanu, podczas gdy jej ukochany poświęcał się pracy w Austrii. We wtorek nareszcie udało im się spotkać i to przy jakiej okazji! Fani ruszyli z lawiną komentarzy.

Maciej Kurzajewski zostawił Katarzynę Cichopek samą, fot. KAPiF
27.01.2024 19:29 Kurzajewski zostawił Cichopek samą. To był wieki błąd. Tylko popatrzcie, co wrzuciła do sieci

Katarzyna Cichopek nie wydaje się zanadto przejmować zwolnieniem z “Pytania na śniadanie”. Gwiazda wsiadła w samolot i wyleciała do słonecznego Omanu. W podróży nie towarzyszył jej Maciej Kurzajewski. Dziś z pewnością żałuje swojej decyzji.

Kasia Cichopek
22.01.2024 21:20 Kasia Cichopek po wielu miesiącach w końcu pokazała syna. Nie poznaliśmy 14-letniego Adama. Przeszedł radykalną metamorfozę

Kasia Cichopek bardzo dawno nie pokazywała w sieci swoich pociech. Jak teraz wygląda Adam? 14-letni syn aktorki mocno eksperymentuje z wizerunkiem. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
18.01.2024 19:42 Cichopek z Kurzajewskim rozgadali się o ślubie. Bardziej oryginalnej ceremonii nie dało się wymyślić

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdają się nie przejmować zmianami kadrowymi w ich pracy. Inni tracą stanowiska, a oni na antenie jak gdyby nigdy nic rozprawiają o ślubie. Co zdradzili?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
13.01.2024 09:44 "Atmosfera jest napięta". Czarne chmury nad związkiem Cichopek i Kurzajewskiego. Nie zamieszkali razem, a teraz TO

Miłość Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego kwitnie. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z ich planem. Nadal nie zamieszkali razem. Dlaczego? Spadły też na nich kolejne problemy.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mieszkają razem?
04.01.2024 11:45 Sąsiedzi Kurzopków zdradzają smutną prawdę o ich związku. Nie tak to miało wyglądać

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są bardzo medialną parą. Oboje byli wcześniej w wieloletnich związkach. Media rozpisywały się o remoncie ich wspólnego domu. Teraz na jaw zaczynają wychodzić nowe fakty.

Paulina Smaszcz
02.01.2024 19:08 Paulina Smaszcz może spędzić dwa lata w więzieniu. Właśnie przerwała milczenie i podjęła ważną decyzję!

Paulina Smaszcz ma kłopoty. Prokuratura skierowała już do sądu akt oskarżenia wobec byłej żony Macieja Kurzajewskiego. O co jest oskarżona? Teraz Kobieta Petarda sama zabrała głos, podjęła ważną decyzję. Co wyznała?

Marcin Hakiel o zaręczynach Cichopek
02.01.2024 09:44 Marcin Hakiel skomentował zaręczyny Kasi Cichopek. Skierował kilka słów do niej i Kurzajewskiego

Marcin Hakiel został zapytany, co sadzi o zaręczynach byłej żony z Maciejem Kurzajewskim. Jak odniósł się do tych rewelacji? Kasia nie będzie zadowolona?

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
28.12.2023 19:43 Kasia Cichopek zaskoczyła fanów po świętach. Pod nowym postem lawina gratulacji od fanów

Prowadząca “Pytania na śniadanie” po raz kolejny zaskoczyła. Gwiazda opublikowała w sieci nagrane, na którym pochwaliła się brzuszkiem. Fani zasypali ją miłymi słowami. W komentarzach prawdziwe zatrzęsienie.  

Kasia Cichopek w restauracji z Davidem Beckhamem, fot. KAPiF; PUNIT PARANJPE/AFP/East News
16.12.2023 11:41 Kasia Cichopek w restauracji z Davidem Beckhamem! "Minęliśmy się". Pokazała wspólne zdjęcie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się do Stanów Zjednoczonych, gdzie poprowadzić mają koncerty dla tamtejszej Polonii. Przypadkiem okazało się, że trafili do tej samej restauracji, w której śniadanie jadł David Beckham!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
13.12.2023 15:19 Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie polecieli do USA tylko pracować? Te nowiny zelektryzują fanów

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku dni znajdują się w USA. Prezenterka “Pytania na śniadanie” poleciała tam w celach służbowych. Ulubienica widzów prowadzi koncerty świąteczne dla Polonii. Teraz jeden z portali donosi, że nie poleciała tam jedynie w celach służbowych. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF
11.12.2023 17:27 Kasia Cichopek wyleciała z Alicją Węgorzewską do USA. A co z Maciejem Kurzajewskim? Ujawniamy szczegóły

Gwiazdy wyleciało na serię koncertów do USA. Alicja Węgorzewska komentuje dla nas, co dzieje się za kulisami. Wiemy też, co u Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy musieli zdecydować się na chwilową rozłąkę.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
11.12.2023 08:22 Przyłapali Cichopek i Kurzajewskiego na pocałunkach. To pierwsze takie zdjęcia zakochanych

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą publicznie nierozerwalny duet już od czasów 40. urodzin gwiazdy "M jak miłość". Choć wspólnie pracują i spędzają każdą wolną chwilę, niedawno podjęli decyzję o rozstaniu. Przyłapano ich na czułym pożegnaniu. Na sam widok robi się gorąco.

Marcin Hakiel publicznie wyciąga brudy na Katarzynę Cichopek, fot. KAPiF
07.12.2023 14:51 Marcin Hakiel zemścił się na Kasi Cichopek przed świętami. Ujawnił krępujące fakty z sali sądowej

Marcin Hakiel najwyraźniej dba o to, by nie wypaść z pamięci swojej byłej żonie, Katarzynie Cichopek. Gwiazdor udzielił kolejnego wywiadu, w którym nie szczędził przykrych słów pod adresem aktorki.

Ile lat ma Dominika – partnerka Marcina Hakiela?
04.12.2023 17:53 I wszystko jasne. Wydało się, ile lat ma nowa partnerka Marcina Hakiela. "Wiele kobiet, mając tyle lat, jest mocno zaniedbana"

Ile lat ma Dominika? Partnerka Marcina Hakiela przerwała milczenie na temat swojego wieku. Po serii komentarzy zdradziła, które urodziny świętowała w tym roku. Jaka jest różnica wieku między nią a byłym mężem Kasi Cichopek?

Ostatnie chwile Cichopek i Kurzajewskiego przed chwilowym rozstaniem, fot. KAPiF
02.12.2023 15:18 Ostatnie chwile Cichopek i Kurzajewskiego przed chwilowym rozstaniem. Zdjęcia potwierdzają, w jakim są nastroju

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już wkrótce na pewien czas się rozstaną. Nastroje w związku z niekomfortową dla gwiazd sensacją najwyraźniej nie są zbyt optymistyczne. Świadczyć mogą o tym zdjęcia, które pojawiły się w sieci.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają ważny powód do świętowania, fot. KAPiF
01.12.2023 12:09 Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają ważny powód do świętowania. Zdjęcie najlepszym dowodem

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski świętują niezwykłe wydarzenie w swoim życiu. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie, na którym widzimy gwiazdę “M jak miłość” klęczącą przed dziennikarzem.

Wyciekły wieści o cichym ślubie Cichopek i Kurzajewskiego, fot. KAPiF
30.11.2023 11:38 Wyciekły wieści o cichym ślubie Cichopek i Kurzajewskiego. Wszyscy mają dowiedzieć się po fakcie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Fani zastanawiają się, kiedy zakochani zdecydują się sformalizować swój związek. Tymczasem w jednym z popularnych dzienników pojawiły się informacje o “cichym ślubie”.

Paulina Smaszcz znowu się uruchomiła, fot. KAPiF
28.11.2023 14:14 Paulina Smaszcz znowu się uruchomiła. Uderza w Cichopek i Kurzajewskiego? "Na nagrobkach można napisać..."

Paulina Smaszcz przemówiła ponownie! Gdy wydawało się już, że “kobieta-petarda” wstrzymała wszelkie ataki na swojego byłego męża i jego nową partnerkę, gwiazda znów zabiera głos. Tym razem jest bardzo mocno!

Paulina Smaszcz próbowała dogadać się z Katarzyną Cichopek? Fot. KAPiF
26.11.2023 14:56 Paulina Smaszcz próbowała... dogadać się z Katarzyną Cichopek? Wyciekły szczegóły poufnych rozmów. Jaki jest finał?

Katarzyna Cichopek pozwała Paulinę Smaszcz o zniesławienie i choć wydawało się, że była żona Macieja Kurzajewskiego nie przejęła się podjęciem kroków prawnych przez gwiazdę, dziś sprawa zdaje się wyglądać zupełnie inaczej.

Czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski muszą się rozstać?, fot. KAPIF
22.11.2023 20:20 Aż huczy w mediach o rozstaniu Cichopek i Kurzajewskiego. Ile w tym prawdy? Mamy komentarz

“Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zmuszeni się rozstać!” – grzmi “Super Express”. Ale czy na pewno? Świat Gwiazd dotarł do osoby z otoczenia pary, która powiedziała nam, jak jest naprawdę.

Kasia Cichopek suknia ślubna
22.11.2023 16:06 Kasia Cichopek pokazała suknię ślubną. Ruszyły wielkie przygotowania

Kasia Cichopek pokazała suknię ślubną. Gwiazda odwiedziła salon ulubionej projektantki polskich gwiazd. Przygotowania ruszyły pełną parą.

Agnieszka Chylińska
21.11.2023 16:12 Projektant Cichopek ocenił dom Chylińskiej. Ostro podsumował wnętrza domu artystki

Agnieszka Chylińska jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny. Zdecydowanie mniej gwiazdorsko wygląda jej dom, o którym sama mówi, że panuje tam “syf”. Jak wnętrza ocenia projektant współpracujący z Kasią Cichopek? Ekspert użył mocnych słów.

Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek, fot. KAPiF
17.11.2023 20:23 Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek po rozwodzie zawarli porozumienie w sprawie wychowywania dzieci. W rozmowie ze Światem Gwiazd tancerz wyjawił, jak wyglądają obecnie jego stosunki z byłą żoną.

Katarzyna Cichopek nie weźmie ślubu przez Pauliną Smaszcz? Fot. KAPiF
15.11.2023 09:20 Katarzyna Cichopek nie weźmie ślubu przez... Paulinę Smaszcz? Jednoznaczny komentarz byłej żony Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski według medialnych doniesień, mają planować ślub. Co więcej, uroczystość miała się podobno odbyć w tym roku, jednak została przełożona. Czy powodem jest Paulina Smaszcz?

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
13.11.2023 17:56 Kurzajewski doprowadzony przez Cichopek do ostateczności. Podjął ważną decyzją ws. związku

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Gdy inni pracownicy TVP drżą o swoje posady, oni z radością witają kolejne możliwości. Najnowsze zmiany wokół aktorki wpłynęły także na prezentera. Musiał podjąć ostateczną decyzję. Jego życie mocno się zmieni z powodu partnerki.