Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek – kim jest?

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek i prezenterek telewizyjnych. Choć znana jest głównie z udziału z serialu „M jak Miłość”, to na swoim koncie ma jeszcze szereg występów w innych serialach, filmach, czy programach telewizyjnych. Pracowała również jako prezenterka telewizyjna, chociażby współprowadząc emitowany na antenie TVP2 program „Pytanie na śniadanie”.

 • Pełne imię i nazwisko: Katarzyna Maria Cichopek
 • Data urodzenia (wiek): 7 października 1982
 • Miejsce urodzenia: Warszawa
 • Wzrost: 158 cm
 • Wykształcenie: wyższe, Uniwersytet SWPS
 • Rodzeństwo: brat Jacek Cichopek
 • Stan cywilny: zaręczona z Maciejem Kurzajewskim, poprzedni mąż: Marcin Hakiel (od 2008 do 2022). 
 • Dzieci: Adam Hakiel (ur. 2009), Helena Hakiel (ur. 2013)
 • Zawód: aktorka, prezenterka telewizyjna
 • Programy telewizyjne i seriale: M jak Miłość, Taniec z Gwiazdami, Pytanie na Śniadanie
 • Instagram: @katarzynacichopek
 • Facebook:  @Katarzyna Cichopek

Urodziła się 7 października 1982 roku w Warszawie, zawodową karierę rozpoczynając już w wieku 15 lat, odgrywając rolę Elżutki w serialu obyczajowym „Boża podszewka”. Od tego czasu Kasia Cichopek została laureatką wielu prestiżowych nagród. Najnowszym z jej dobytków jest nagroda Telekamery 2023. Aktorka angażuje się również w szeroko pojętą działalność charytatywną.

Ile mierzy i waży Kasia Cichopek?

Z uwagi na rozmiary swojej popularności, Kasia Cichopek zyskała wielu fanów, którzy po dziś dzień starają się śledzić każdy jej krok. Interesującą dla wielu kwestią jest nawet to, ile mierzy i waży Kasia Cichopek. Sama aktorka niechętnie dzieli się informacjami na ten temat, a dotychczasowe szacunki na temat jej wagi mówiły o ok. 55 kilogramach. Niemniej, na jednym z udostępnionych przez Cichopek zdjęć, wyraźnie widać wskazówkę na wadze, zatrzymującą się przed 50 kilogramami. To imponujący wynik, szczególnie w obliczu wzrostu aktorki, wynoszącego 158 cm.

Zgodnie z informacjami jakie przekazuje mediom Kasia Cichopek, aktorka prowadzi zdrowy styl życia, oparty o częste wizyty na siłowni i zbilansowaną dietę. Przyznała jednak, że nie zawsze była zadowolona ze swojej sylwetki, a sport i zdrowe odżywianie nie zawsze stanowiły nieodłączny element jej życia.

Katarzyna Cichopek – wykształcenie

Wbrew pochopnym opiniom, Katarzyna Cichopek nie ukończyła żadnej szkoły aktorskiej, a z wykształcenia jest psychologiem (ukończyła psychologię stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie).

Talent i zamiłowanie do aktorstwa odkryła w wieku 12 lat, biorąc udział w zajęciach kółka teatralnego Haliny i Jana Machulskich. Nie posiada formalnego wykształcenia w tym zakresie.

Kasia Cichopek – kariera filmowa i telewizyjna

Dorobek artystyczny Katarzyny Cichopek jest niezwykle bogaty. Zdecydowanie największą popularność przyniosła jej rola w serialu „M jak Miłość”, jednak nie jest to jej jedyny powód do dumy. W parze z Marcinem Hakielem zwyciężyła w drugiej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, a na fali tego sukcesu wraz z wyżej wymienionym, ówczesnym małżonkiem, założyła szkołę tańca. 

Katarzyna Cichopek często pojawiała się w telewizji jako prowadząca, lub współprowadząca rozmaitych programów i teleturniejów. W ich skład zaliczyć można między innymi „Jak oni śpiewają”, „Pytanie na śniadanie”, „Gra wstępna”, czy „Sexy mama”. W ramach ostatniego z wymienionych cykli wydała również trzy książki.

Katarzyna Cichopek w „M jak Miłość”

Katarzyna Cichopek stała się sławna głownie za sprawą roli Kingi Zduńskiej, którą odgrywała w wielokrotnie nagradzanym serialu „M jak Miłość”. Jej serialowym partnerem jest Piotr Zduński (Marcin Mroczek), a ojcem Zbigniew Filarski (Andrzej Precigs). Na planie „M jak Miłość” aktorka zadebiutowała już w czwartym odcinku serialu, w 2000 roku.

W ostatnim czasie, fani serialu „M jak Miłość” oraz samej aktorki, mogli być świadkami smutnego widoku – mianowicie tego, jak Katarzyna Cichopek płacze na wizji w programie, z uwagi na śmierć wyżej wymienionego Andrzeja Precigsa, jej serialowego ojca, który odszedł 27 sierpnia 2023 roku.

Katarzyna Cichopek – dzieci, związki, życie prywatne

Katarzyna Cichopek przez 17 lat (od 2008 roku) była w związku małżeńskim z Marcinem Hakielem, którego poznała w trakcie programu „Taniec z Gwiazdami”. Ma z nim dwójkę dzieci – syna Adama (ur. 2009) i córkę Helenę (ur. 2013), która już w tak młodym wieku pragnie pójść w ślady matki, występując na scenach teatrów. 

11 marca 2022 roku fani aktorki z niedowierzaniem zadawali sobie pytanie: „Czy to prawda, że Katarzyna Cichopek się rozwiodła?” Jest to prawda. Związek Katarzyny Cichopek z Marcinem Hakielem zakończył się nieformalnie tego dnia, kiedy to para poinformowała o swoim rozstaniu (rozwód miał miejsce 25 sierpnia), a jej obecnym partnerem jest dziennikarz Maciej Kurzajewski.

 

Pokaż więcej

Media huczą o ślubie Hakiel
23.05.2024 18:10 Media huczą o tajnym ślubie Hakiela. Co na to Cichopek?

Po sugestywnych relacjach Marcina Hakiela i jego nowej partnerki, w mediach huczy o ich ślubie. Co na to Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? To oni mówili o swoich planach i ceremonii…

Paulina Smaszcz
17.05.2024 09:15 "Panie Maćku...". Paulina Smaszcz o medialnej burzy

Paulina Smaszcz w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana, czy żałuje medialnego konfliktu z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną CIchopek. Co odpowiedziała? Szczegóły. 

 Smaszcz nagle powiedziała o dziecku Cichopek i Kurzajewskiego
15.05.2024 10:52 Smaszcz nagle powiedziała o dziecku Cichopek i Kurzajewskiego. Zaskoczyła po tak długim milczeniu

Od wielu miesięcy w mediach trwa konflikt między Pauliną Smaszcz, a jej byłym mężem Maciejem Kurzajewskim i jego nową partnerką Katarzyną Cichopek. Teraz dziennikarka wypowiedziała się o dziecku pary. Jej słowa zaskoczyły. 

Smaszcz i Cichopek
14.05.2024 20:41 "Paulina jest zniesmaczona". Smaszcz oburzona tym, co zrobiła Cichopek

Świat Gwiazd dowiedział się o nowym konflikcie. Paulina Smaszcz jest oburzona tym, co zrobiła Kasia Cichopek. Tylko u nasz szczegóły.

Kasia Cichopek
14.05.2024 19:11 Cichopek w obcisłej mini. Już krócej być nie mogło

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pojechali do pracy do Egiptu. Przy okazji korzystają ze słońca. Aktorka właśnie pokazała, jak wystroiła się na galę. Internauci ruszyli z komentarzami.

Kasia Cichopek
13.05.2024 22:17 Cichopek pręży się w kusych szortach, ale to jej stopy w centrum uwagi

Kasia Cichopek jeszcze wczoraj balowała na ślubie Rafała Mroczka. Chwilę później była już z Maciejem Kurzajewskim w Egipcie! Pochwaliła się stylizacją, ale fani patrzą tylko na zdjęcia jej stóp. Nie mają litości w komentarzach.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
12.05.2024 17:17 Cichopek i Kurzajewski wrzucili fotki ze ślubu. Jak wyglądali?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się zdjęciami ze ślubu Rafała Mroczka. Na jakie stylizacje postawili? Zobaczcie, jak odważnie.

Katarzyna Cichopek/Maciej Kurzajewski/Paulina Smaszcz
12.05.2024 11:16 Konflikt Kurzopków ze Smaszcz przeniósł się do sądu. Tego żąda para

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek w zeszłym roku złożyli pozew przeciwko Paulinie Smaszcz. W mediach pojawiły się szczegóły sprawy. Czego para żąda od byłej żony dziennikarza?

Kasia Cichopek
11.05.2024 08:19 Cichopek wystroiła się na komunię. "Jak na grilla"

Katarzyna Cichopek w zasakującej kreacji na komunii bratanka. Jaka sukienke wybrała gwiazda “M jak miłość”. Zdjęcia.

Katarzyna Cichopek/Maciej Kurzajewski
19.04.2024 16:11 Niepokojące wieści z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Pojawiły się nieoczekiwane kłopoty! Chodzi o ich synów

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku tygodni skupiają się na nowym, wspólnym projekcie w internecie. Życie zawodowe im się układa, jednak okazuje się, że w ich “patchworkowej” rodzinie pojawiły się niespodziewane problemy. Szczegóły.

Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF; Instagram
17.04.2024 13:28 Kasia Cichopek na wizji przeszła samą siebie. Internauci przecierają oczy i podziwiają Macieja Kurzajewskiego za zachowanie powagi

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek po rozstaniu z “Pytaniem na śniadanie”, poświęcili się aktywności w sieci. Najnowsze nagranie pary budzi uwagę szczególnie ze względu na zadziwiające zachowanie ukochanego gwiazdy “M jak miłość”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
12.04.2024 21:49 Kasia Cichopek o swojej sytuacji finansowej. Po stracie pracy w TVP nie wygląda to różowo

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski otworzyli się na wyjątkowo trudny dla nich temat rozwodów i sytuacji, w jakiej znajdują się wówczas dzieci. Gwiazda “M jak miłość” odważyła się na bardzo poruszające wyznanie.

Katarzyna Cichopek przeszła serię badań
29.03.2024 14:17 Kasia Cichopek: "Jestem po kolejnych badaniach". Wydała komunikat prosto z kliniki

Katarzyna Cichopek przed świętami wylądowała w klinice. Przeszła serię badań, a o szczegółach poinformowała fanów. Gwiazda już niczego nie ukrywa.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
21.03.2024 23:23 Cichopek i Kurzajewski usiedli przed kamerą i wyznali całą prawdę. Zbierali się miesiącami, by to z siebie wydusić

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przeżyli razem wiele trudnych chwil, jednak do tej pory nie komentowali swoich problemów i sporów z byłymi partnerami. Teraz przerwali milczenie, i to z prawdziwym hukiem. Takiej szczerości nie spodziewał się nikt.

Marcin Hakiel, Dominika Serowska
18.03.2024 19:34 Partnerka Hakiela pierwszy raz o Cichopek. Po cierpkich słowach nie ma szans na koleżeństwo

Marcin Hakiel i Dominika Serowska są razem już od wielu miesięcy. Jednak dopiero teraz partnerka tancerza odważyła się po raz pierwszy wypowiedzieć o Kasi Cichopek. Co powiedziała? Mocno powiało chłodem…

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
16.03.2024 10:41 Wydało się, czym Cichopek i Kurzajewski zajmują się po zwolnieniu z TVP. Tak będą teraz zarabiać na życie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po wielu latach rozstali się z Telewizją Polską. Przez długi czas fani zastanawiali się, w jaki sposób po stracie pracy, para będzie się utrzymywać. Teraz wszystko jest już jasne.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
12.03.2024 19:01 Cichopek i Kurzajewski zaskakują wspólnym wideo! Tylko popatrzcie na ich dłonie. I ten podpis! Fani w euforii

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie pracują już w „Pytaniu na śniadanie”. Czym się zajmują? Okazuje się, że para właśnie wkroczyła na nową ścieżkę. Ich nowy film w sieci wywołał euforię internautów.

Kasia Cichopek/Maciej Kurzajewski
25.02.2024 11:19 Koniec sielanki Cichopek i Kurzajewskiego! Po jednej wiadomości wszystko legło w gruzach

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przebywają w Rzymie, gdzie spędzają romantyczne chwile. Jednak wiadomość przerwała ich urlop i zakończyła sielankę. Szczegóły.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
23.02.2024 10:23 Cichopek i Kurzajewski wyjechali, by ogłosić dobre wieści. Już w ten weekend wielki dzień. Fani szaleją z radości

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Media rozpisują się o każdym ich kroku. Teraz poinformowali o czymś, co na pewno ucieszy ich fanów. Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Kasia Cichopek
13.02.2024 17:05 Cichopek pozuje z przystojniakiem i ogłasza "wiosenne porządki". Kurzajewskiego ani śladu...

Kasia Cichopek straciła pracę w „Pytaniu na śniadanie”. Nie wydaje się tym jednak przejmować. Właśnie pokazała, co robiła z prawdziwym przystojniakiem. A gdzie podział się Maciej Kurzajewski?

Cihopek i Kurzajewski
11.02.2024 08:38 Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na imprezie balują z plejadą gwiazd. Nie uwierzycie z kim zrobili sobie selfie!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu pożegnali się z posadą w “Pytaniu na śniadanie”. Obecnie mają znacznie więcej wolnego czasu, co wykorzystują na nadrobienie życia towarzyskiego. Nie uwierzycie, z kim ostatnio imprezowali.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski świętują, fot. KAPiF
30.01.2024 12:10 Cichopek i Kurzajewski świętują. Fani zasypali ich życzeniami. Piękne zdjęcie wszystko potwierdza

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzali ferie osobno. Aktorka wyjechała z bliskimi do Omanu, podczas gdy jej ukochany poświęcał się pracy w Austrii. We wtorek nareszcie udało im się spotkać i to przy jakiej okazji! Fani ruszyli z lawiną komentarzy.

Maciej Kurzajewski zostawił Katarzynę Cichopek samą, fot. KAPiF
27.01.2024 19:29 Kurzajewski zostawił Cichopek samą. To był wieki błąd. Tylko popatrzcie, co wrzuciła do sieci

Katarzyna Cichopek nie wydaje się zanadto przejmować zwolnieniem z “Pytania na śniadanie”. Gwiazda wsiadła w samolot i wyleciała do słonecznego Omanu. W podróży nie towarzyszył jej Maciej Kurzajewski. Dziś z pewnością żałuje swojej decyzji.

Kasia Cichopek
22.01.2024 21:20 Kasia Cichopek po wielu miesiącach w końcu pokazała syna. Nie poznaliśmy 14-letniego Adama. Przeszedł radykalną metamorfozę

Kasia Cichopek bardzo dawno nie pokazywała w sieci swoich pociech. Jak teraz wygląda Adam? 14-letni syn aktorki mocno eksperymentuje z wizerunkiem. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
18.01.2024 19:42 Cichopek z Kurzajewskim rozgadali się o ślubie. Bardziej oryginalnej ceremonii nie dało się wymyślić

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdają się nie przejmować zmianami kadrowymi w ich pracy. Inni tracą stanowiska, a oni na antenie jak gdyby nigdy nic rozprawiają o ślubie. Co zdradzili?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
13.01.2024 09:44 "Atmosfera jest napięta". Czarne chmury nad związkiem Cichopek i Kurzajewskiego. Nie zamieszkali razem, a teraz TO

Miłość Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego kwitnie. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z ich planem. Nadal nie zamieszkali razem. Dlaczego? Spadły też na nich kolejne problemy.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mieszkają razem?
04.01.2024 11:45 Sąsiedzi Kurzopków zdradzają smutną prawdę o ich związku. Nie tak to miało wyglądać

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są bardzo medialną parą. Oboje byli wcześniej w wieloletnich związkach. Media rozpisywały się o remoncie ich wspólnego domu. Teraz na jaw zaczynają wychodzić nowe fakty.

Paulina Smaszcz
02.01.2024 19:08 Paulina Smaszcz może spędzić dwa lata w więzieniu. Właśnie przerwała milczenie i podjęła ważną decyzję!

Paulina Smaszcz ma kłopoty. Prokuratura skierowała już do sądu akt oskarżenia wobec byłej żony Macieja Kurzajewskiego. O co jest oskarżona? Teraz Kobieta Petarda sama zabrała głos, podjęła ważną decyzję. Co wyznała?