Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Nosowska

instagram.com/nosowska.official

Nosowska zdradziła przykrą prawdę o swoim małżeństwie. "Bardzo długo staramy się przed wszystkimi udawać"

29 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Katarzyna Nosowska w szczerych słowach o własnym małżeństwie. Jak się okazuje, we wspólnym życiu małżonków nie brakowało osobistych trudności. Wybranek wokalistki, muzyk Paweł Krawczyk, zmaga się z chorobą alkoholową.

Wokalistka Katarzyna Nosowska w dużej mierze zawdzięcza swą popularność działalności z zespołem “Hey”. Powstała w Szczecinie grupa funkcjonowała w latach 1992-2017; odpowiada za produkcję takich hitów jak: “Teksański” czy “Cisza, ja i czas”. Prywatnie Katarzyna Nosowska jest żoną Pawła Krawczyka, który również związał drogę zawodową z muzyką.

Katarzyna Nosowska o swoim małżeństwie. “Nie chcemy, żeby ktoś wiedział, co się tak naprawdę wyprawia w tym domu”

Nim Katarzyna Nosowska postanowiła poślubić Pawła Krawczyka, para spotykała się ze sobą przez 17 lat. W listopadzie 2018 roku muzycy ostatecznie sformalizowali związek. Jak się okazuje, ich wspólne życie nie przypomina jednak sielanki.

W jednym z licznych wywiadów Katarzyna Nosowska wyjawiła, że jej małżeństwo zostało wystawione na próbę. Paweł Krawczyk boryka się bowiem z chorobą alkoholową. Nadużywanie alkoholu ma ogromny wpływ na relację małżonków, o czym wokalistka opowiedziała w rozmowie z Markiem Sekielskim.

Własne doświadczenia Katarzyny Nosowskiej doprowadziły ją do punktu, w którym, jak przyznaje, jako kobieta współuzależniona zaczęła w małżeństwie bardziej odgrywać rolę matki, niż żony. Wokalistka przyznaje bez ogródek, że w jej związku nie brakuje kłamstw - wynikają ze wstydu, jaki ogarnia parę na myśl o ich życiowej sytuacji.

- Kłamiemy. Moim zdaniem to jest pokłosiem wstydu: my się wstydzimy, bo nie chcemy, by tak wyglądało nasze życie. (…) Bardzo długo staramy się przed wszystkimi udawać – i często przed sobą, że nie jest jeszcze tak źle. Nie chcemy, żeby ktoś wiedział, co się tak naprawdę wyprawia w tym domu. Wybielanie. Tłumaczenie. Wybaczanie - mówiła Katarzyna Nosowska.

Według grudniowych doniesień serwisu Pomponik Katarzyna Nosowska miała w tej sytuacji sięgnąć po nadzwyczajne środki. Jak podaje portal, pisarka postanowiła czasowo ograniczyć kontakty z partnerem, co w założeniu miało stanowić dla niego bodziec do zmiany. Działania te, przekonuje serwis, ostatecznie okazały się skuteczne - małżonek wokalistki zdecydował się na terapię i zaczął walczyć o swoją rodzinę.

- Wiele kobiet myśli, że one działając tak, jak działają w codzienności - pomagają. Jeśli chcesz pomóc partnerowi, albo masz w domu uzależnione dziecko - tutaj, niestety, musi się pojawić twarda miłość. Musisz uciec, albo wyrzucić z domu i być w tym konsekwentną. Nie ma innej opcji - przekazywała wówczas Katarzyna Nosowska.

Paweł Krawczyk, podobnie jak żona, zawodowo zajmuje się muzyką. Współpracę z zespołem “Hey” podjął w 2001 roku, w zawodowym dorobku ma także występ przed mikrofonem. Wraz z obecną małżonką prowadzili audycję “Tranzytem do niebytu”, której mogli posłuchać fani nieistniejącego już radia Roxy FM.

Katarzyna Nosowska była wokalistką zespołu “Hey” przez wszystkie lata działalności grupy. Szczyt popularności formacji przypadł na lata 1993-1995. Utwór “Moja i twoja nadzieja” stał się hymnem pomocy niesionej powodzianom w 1997 roku, gdy najbardziej potrzebowali jej Polacy z południowej i zachodniej części kraju. Nosowska do dziś często pojawia się w mediach, między innymi na łamach portali społecznościowych, w tym na Instagramie, skąd pochodzi zdjęcie wykorzystane w artykule.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pomponik.pl, jastrząbpost.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >