Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Skrzynecka skomentowała swoją figurę
Anna Lipska
Anna Lipska 09.06.2024 21:32

Katarzyna Skrzynecka skomentowała swoją figurę

Katarzyna Skrzynecka o swojej sylwetce
Katarzyna Skrzynecka, fot. EN

Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się skomentować swoją sylwetkę. Co powiedziała na temat obecnego wyglądu? Czy chciałaby coś poprawić?

Katarzyna Skrzynecka: metamorfoza

Katarzyna Skrzynecka to z pewnością jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Zaskarbiła sobie jeszcze większą sympatię fanów, kiedy zasiadała w gronie jurorów programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie da się też ukryć, że jest także piękną kobietą. 

W 2019 roku Skrzynecka przeszła sporą metamorfozę, kiedy to udało jej się zrzucić 10 kilogramów. Aktorka przeszła przemianę w zaledwie 5 tygodni, a wszystko zrelacjonowała na Instagramie. Pomagał jej w tej drodze mąż Marcin Łopucki. 

Kiedy już zachwycała nową sylwetką, kilogramy powoli zaczęły wracać. Oczywiście aktorka nic nie straciła ze swojego uroku i nadal czaruje urokiem.  

Chodzące piękności! Katarzyna Skrzynecka zabrała córki na pokaz mody. Młodsza wyrasta na modelkę Młodszą córkę Skrzyneckiej fani znają doskonale. A jak wygląda starsza? Jest równie piękna

Katarzyna Skrzynecka o swojej figurze

Podczas poniedziałkowego pokazu Paprocki&Brzozowski Katarzyna Skrzynecka udzieliła wywiadu Party. Odniosła się w nim do swojego wyglądu. 

“Nie zawsze osoba o większych wymiarach musi być nieapetyczna, czasami trzeba umieć z szacunkiem. Jeśli nie masz czasu schudnąć, albo zawziąć się i troszeczkę tych gabarytów zrzucić, a w moim życiu często tak jest, że za dużo pracuję i, niestety, nie mam czasu na sport i diety. Pewnie, że chciałabym mieć parę kilo mniej, ale wolę spędzić ten czas z córkami, a nie na siłowni” - powiedziała

Katarzyna Skrzynecka chciałaby schudnąć

Aktorka jest świadomą swojej urody i wartości kobietą, więc niezależnie od aktualnej figury, wie, jak zachwycać urodą.

“Jak będę mogła, to będę się o to starać, aby w wolnych chwilach trochę się za siebie wziąć. Może mi się to uda, może nie. [...] Zawsze uważałam, że trzeba się po prostu umiejętnie i fajnie ubierać. Nie eksponować tego, co lubimy w sobie mniej, i wyeksponować to, co fajne [...] Myślę, że trzeba uświadamiać młode dziewczyny, że nie wszystko musi koniecznie być z takiego kanonu, jaki wygładzają aplikacje graficzne w Internecie” - podsumowała w wywiadzie z Party.

Jak widać, Katarzyna Skrzynecka ma bardzo zdrowe podejście do swojego ciała i wyglądu.

EN_01522682_0021.jpg
Katarzyna Skrzynecka, Fot. East News
EN_01418172_1772.jpg
Katarzyna Skrzynecka, Fot. East News
EN_01507925_0178.jpg
Katarzyna Skrzynecka, Fot. East News
EN_01549986_0402.jpg
Katarzyna Skrzynecka, Fot. East News
EN_01601215_0503.jpg
Katarzyna Skrzynecka z córką i pasierbicą, Fot. East News