Swiatgwiazd.pl
K Skrzynecka IG

instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka świętowała rocznicę ślubu. „12 lat szczęścia i poczucia pełni”

22 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Katarzyna Skrzynecka obchodziła wczoraj ważne święto – 12. rocznicę ślubu. Z tej okazji powróciła z mężem do miejsca, gdzie wyprawili swoje wesele, a wszystko pokazała na Instagramie.

  • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętowali rocznicę ślubu

  • Para jest ze sobą 12 lat

  • Towarzyszyła im córka, 10-letnia Alikia

Pandemia niewątpliwie wpłynęła na nasze życie. Jej skutki odczuły też gwiazdy, takie jak Katarzyna Skrzynecka. Jednak teraz, gdy koronawirus jest w odwrocie, aktorka, która wczoraj miała niezwykły powód do celebrowania, skorzystała z otwarcia restauracji.

Katarzyna Skrzynecka świętuje rocznicę ślubu

Chociaż 12 lat to szmat czasu, Katarzyna Skrzynecka z mężem Marciem Łopuckim wyglądają na rocznicowej kolacji jak świeżo zakochani. Para postanowiła spędzić ten dzień tam, gdzie świętowali swoje małżeństwo – w restauracji Villi Riccona określanej przez Kasię „małą Toskanią w naszej Warszawie". Katarzyna opatrzyła serię zdjęć wzruszającym opisem:

– To był piękny weekend. Nasza 12 Rocznica Ślubu i zawsze z radością spędzamy ją właśnie TUTAJ @villariccona, gdzie szczęśliwie celebrowaliśmy nasze Wesele w 2009 roku i wiele innych rodzinnych okoliczności.

Zdjęcia w egzotycznie urządzonej restauracji robią ogromne wrażenie. Aktorka pozuje z mężem w otoczeniu pięknych kwiatów. Ku zaskoczeniu obserwatorów towarzyszyła im ich córka – 10-letnia Alikia. Jak się okazuje, Katarzyna nie widzi świata poza swoją rodziną, dlatego w dalszej części pisze:

– 12 lat SZCZĘŚCIA I POCZUCIA PEŁNI Dziękuję, że JESTEŚ Najlepszym Mężem, Tatą i Przyjacielem, o jakim mogłabym marzyć.

W komentarzach nie kryto zachwytów. Gratulacjom nie było końca:

– Kolejnych wspaniałych rocznic w szczęściu i miłości

– Piękna Ona, piękny On i taka piękna Miłość

– Śliczne zdjęcia Pani Kasiu pięknie razem wyglądacie

– Ale ma Pani przystojnego męża i śliczną córeczkę 🔥🙌👏

ranczo-policjant

Arkadiusz Nader bardzo się zmienił. Jak dziś wygląda aktor "Rancza"?

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki – życie rodzinne

Katarzyna Skrzynecka to zapracowana aktorka i wokalistka, a jej mąż to znany trener i kulturysta. Oboje po mistrzowskiu łączą karierę z życiem rodzinnym.

Katarzyna i Marcin poznali się w 2004 roku, gdy trwało jeszcze poprzednie małżeństwo aktorki. Okazało się, że zostali sąsiadami, a gdy związek ze Zbigniewem Urbańskim się skończył, para zaczęła się spotykać.

Pasują do siebie jak dwie połówki pomarańczy! Katarzyna, jak sama mówi, stara się być „superżoną" i wspiera swojego męża w sportowych poczynaniach, a on pomaga jej w karierze i wychowywaniu córeczki. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że gdyby nie mąż, nie umiałaby pogodzić macierzyństwa z pracą.

Katarzyna od początku wiedziała, że to ten mężczyzna, przy którym chce się zestarzeć. Jednak od ich poznania do ślubu 19 czerwca 2009 roku minęło 5 lat. Za to już w 2011 roku na świecie pojawiła się Alikia Ilia – długo wyczekiwana przez parę córeczka. Dziewczynka często gości na wspólnych zdjęciach, którymi Kasia lubi dzielić się na portalach społecznościowych.

Spostrzegawczy fani zauważyli, że na rocznicowej randce zabrakło jednak dzieci z poprzedniego związku Marcina, z którymi Katarzyna ma świetny kontakt. 26-letni bliźniacy, Paula i Dawid, również często goszczą na Instagramie celebrytki.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram, Onet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >