Kinga Duda Żródło: fragment przemówienia Kingi Dudy podczas wiecu wyborczego Andrzeja Dudy w 2020 roku; screen youtube.com/Onet News

Kinga Duda jest szczęśliwie zakochana

22 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Wobec tej nowiny doniesienia w kwestii zawodowych kroków, jakie ostatnio wykonała Kinga Duda, odejdą zapewne w cień. Jeden z tygodników przekonuje, że córka prezydenta ma być szczęśliwie zakochana. Tabloid miał dotrzeć do pewnych informacji dotyczących wybranka przyszłej pani mecenas. Młody mężczyzna planuje ponoć związać karierę z medycyną.

  • Jeden z tabloidów dotarł do informacji na temat ukochanego Kingi Dudy
  • Tajemniczym wybrankiem ma być młody mężczyzna o imieniu Bartłomiej
  • Prezydencka para już pyta ponoć o ślubne plany
  • Kinga Duda w tym momencie skupia się jednak na rozwoju kariery

Ostatnio media rozpisywały się o nowym zawodowym wyzwaniu, przed jakim stanęła Kinga Duda. Córka prezydenta rozpoczęła bowiem praktyki w jednym z warszawskich Sądów. Na tym nowinki dotyczące życia prywatnego Kingi Dudy się jednak nie kończą; parę dni później “Dobry Tydzień” przekazał zaskakujące wieści. Niewykluczone, że Andrzej Duda niebawem zostanie teściem.

Kinga Duda otwiera nowy rozdział

Z racji bycia dzieckiem polskiego prezydenta Kinga Duda często pojawia się na językach. Wielu Polaków zainteresowały losy jej życia prywatnego - ciekawość rodaków mają zaspokoić informacje, jakie niedawno przekazał tygodnik “Dobry Tydzień”.

Jak przekazuje tabloid, Kinga Duda już od jakiegoś czasu ma trwać w szczęśliwym związku. Według doniesień “Dobrego Tygodnia” wybranek córki prezydenta ma na imię Bartłomiej. Wiele wskazuje na to, że ambicją dorównuje absolwentce wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ukochany Kingi Dudy ma wiązać zawodowe nadzieje z medycyną. Nie jest to szczególnie zadziwiające, zważywszy na fakt, iż tajemniczy Bartłomiej pochodzi podobno z rodziny, w której obcowanie ze szpitalami i pacjentami jest na porządku dziennym. Matką młodego mężczyzny, przekonuje tabloid, ma być lekarka ze specjalizacją z dziedziny endokrynologii zarządzająca jedną z placówek medycznych w stolicy województwa małopolskiego.

Nie żyje Tadeusz KalinowskiNie żyje Tadeusz KalinowskiCzytaj dalej

Na tym nowinek jednak nie koniec. Rodzice Kingi Dudy, podaje “Dobry Tydzień”, mają wypytywać bowiem córkę o ślubne plany. Dorastając w prezydenckiej rodzinie, Kinga Duda z pewnością czuje odpowiedzialność za kultywowanie tradycji i kto wie - być może już niebawem ujrzymy ją w bieli u boku ukochanego.

Zawód przede wszystkim

Tymczasem, zamiast snuć plany o ceremonii ślubnej, oficjalnie Kinga Duda skupia się na praktykach w Sądzie na warszawskim Żoliborzu. Zainteresowani doniesieniami dziennikarze poprosili sąd o komentarz w tej sprawie.

Dzięki temu w odpowiedzi do “Na Temat” oficjalnie potwierdzono rozpowszechnione już w mediach informacje. Kinga Duda miała zaliczyć wszystkie semestry na studiach śpiewająco, co w konsekwencji ułatwiło jej zapewne odpowiedni staż. Ten, jak przekazano w wysłanej do dziennikarzy notatce, odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem.

- W odpowiedzi na zapytanie uprzejmie informujemy, że potwierdzamy posiadane przez Pana informacje. Jednocześnie informujemy, że zajęcia wszystkich aplikantów adwokackich odbywają się na zasadach określonych aktualnie w porozumieniach zawartych pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a Naczelną Radą Adwokacką w dniu 24.11.2020 r. oraz Sądem Okręgowym w Warszawie a Okręgową Radą Adwokacką w dniu 03.02.2021 r.- informował Sąd.

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna Kinga Duda pełniła funkcję społecznego doradcy prezydenta. Zajmowała wyżej wspomniane stanowisko przez niemal 170 dni.

Opublikowany przez Kinga Duda Piątek, 10 lipca 2020

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, WP, Pudelek

Następny artykuł