Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda jest córką prezydenta RP, Andrzeja Dudy i jego żony, Agaty Kornhauser-Dudy.

Kinga Duda i Andrzej Duda
27.02.2024 09:17 Przyłapali Kingę Dudę i mamy nowy skandal! Tak wykorzystała wysoką pozycję ojca do prywatnych celów. "Fanaberia"

Choć Kinga Duda nie bryluje na ściankach, czasem zostaje przyłapana przez paparazzi. Tym razem udało się im zobaczyć córkę prezydenta na mieście. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pojazd, którym zjawiła się na miejscu, aby załatwić swoje prywatne sprawy. Polityk KO ostro skomentował jej działania. Tym razem przesadziła?

Kinga Duda
04.01.2024 12:16 Kinga Duda związała się ze znanym aktorem? Właśnie zdradził wszystko o ich relacji

Kinga Duda jest doskonale znana przez Polaków ze względu na rodziców. Córka Agaty i Andrzeja Dudy woli jednak nie udzielać się w świecie show-biznesu. O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele, choć zdjęcie ze znanym aktorem wywołało ogromną sensację. Gwiazdor zdradził, co łączy go z córką prezydenckiej pary.

Kinga Duda, fot. EastNews
06.12.2023 16:28 Paparazzi ledwo poznali Kingę Dudę. Dawno niewidziana córka prezydenta nie zachwyciła wyglądem

Co nowego u Kingi Dudy? Jak teraz wygląda? Paparazzi zrobili jej zdjęcia. Córka pary prezydenckiej nie powala na co dzień ubiorem, ale czy musi? 

Kinga Duda
17.10.2023 19:32 Co się dzieje z Kingą Dudą? Koniec związku, ODWOŁANY ślub... Nowe wieści o córce prezydenta

Kinga Duda, w przeciwieństwie do wielu dzieci polskich polityków, od lat ukrywa się przed światem. Co wiadomo o jej życiu prywatnym? Gdzie obecnie pracuje? Pilnie strzeżone fakty przedostały się do mediów. W tajemnicy przed mediami przeżyła wiele przykrych chwil. 

Kinga Duda
06.02.2022 01:00 Paparazzi przyłapali Kingę Dudę. Wyglądała na smutną

Kinga Duda, w przeciwieństwie do swoich rodziców, rzadko pokazuje się publicznie, towarzysząc parze prezydenckiej tylko podczas najważniejszych wydarzeń. Tym razem "pierwsza córka" została przyłapana przez fotoreporterów pod jedną z warszawskich kancelarii adwokackich. Jej mina mówi wiele.

Kinga duda
07.11.2021 01:00 Doradca prezydenta ujawnił, jak wyglądała współpraca z Kingą Dudą

Pomimo wielu rzekomych propozycji Kinga Duda nie zdecydowała się na wejście do świata showbiznesu. Wolała podjąć cichą pracę w zawodzie, do którego przygotowywała się latami. Podobnie jak jej ojciec, zdobyła bowiem wykształcenie prawnicze.Obecnie pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. Czym się zajmuje? Co myślą o niej jej współpracownicy? Jaka jest córka Prezydenta RP?

Pavlović Duda
21.09.2021 02:00 Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do udziału w "Tańcu z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" to program, który ma już za sobą kilkanaście edycji. W ich trakcie na parkiecie pojawiały się najróżniejsze gwiazdy, również te związane z polityką. Jurorka programu, Iwona Pavlović, nie wyklucza, że taki uczestnik znów może być częścią show.O kim mowa? Od lat związana z popularnym programem tancerka spekulowała, że w programie chętnie zobaczyłaby córkę obecnego Prezydenta RP. Czy są w ogóle na to szanse?

Kinga_Duda
08.06.2021 02:00 Kinga Duda rozstała się z chłopakiem. "Żadnego ślubu nie będzie"

Kinga Duda, mimo że stara się unikać dzielenia się szczegółami ze swojego życia prywatnego, jest osobą budzącą zainteresowanie. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że córka prezydenta rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem.Kinga Duda to 26-letnia córka prezydenta Andrzeja Dudy.Jej wieloletni związek ze studentem medycyny dobiegł końca.Teraz była doradczyni prezydenta zamierza skupić się na karierze.26-latka nie korzysta ze swojej popularności i praktycznie nie dopuszcza mediów do swojego życia prywatnego. Nie korzysta z social mediów, ani nie udziela wywiadów. Portale plotkarskie jednak obiegła niedawno informacja o jej niedawnym rozstaniu z chłopakiem.

Kinga Duda ukrywa jeden fakt ze swojej przeszłości? Nie wspomniała o nim w biogramie
03.05.2021 02:00 Kinga Duda ukrywa jeden fakt ze swojej przeszłości? Nie wspomniała o nim w biogramie

Kinga Duda odbywała praktyki zawodowe w jednej z warszawskich kancelariiNa stronie internetowej owej kancelarii można przeczytać dotychczasowy przebieg jej kariery zawodowejCórka prezydenta nie zawarła w nim faktu, że pełniła rolę doradczyni społecznej głowy państwaPoza urodą i prezentowaną klasą Kinga Duda może pochwalić się naprawdę ciekawym przebiegiem edukacji i niemałym doświadczeniem zawodowym. Córka pary prezydenckiej studiowała w Polsce, ale także daleko poza jej granicami. Czym jeszcze się zajmowała?

Kinga Duda
28.04.2021 02:00 Kinga Duda przyłapana przez fotoreporterów na paleniu e-papierosa. Ciekawe, co na to rodzice

Kinga Duda została przyłapana przez fotoreporterów przed jednym z warszawskich sądów. Córka prezydenta paliła e-papierosa. Okazuje się, że obecnie Kinga pracuje w jednej z najlepszych warszawskich kancelarii.Jeden z profesorów prawa wypowiedział się na temat kompetencji Kingi Dudy. Kinga Duda przez jakiś czas była doradczynią swojego ojca, prezydenta RP Andrzeja Dudy. Jednak szybko zrezygnowała z funkcji na rzecz dalszego rozwoju w zawodzie prawnika. Teraz absolwentka UJ nabiera doświadczenia pod okiem najwybitniejszych warszawskich prawników.

Kinga Duda
13.04.2021 02:00 Córka Andrzeja Dudy odnosi ogromne sukcesy zawodowe, czym się obecnie zajmuje?

Kinga Duda rozpoczyna nowy zawodowy rozdziałCórka prezydenta pracuje w prestiżowej kancelariiNiedawno wyszło na jaw, że młoda prawniczka jest szczęśliwie zakochanaOdkąd Andrzej Duda stanął na czele państwa jego jedyna córka, Kinga Duda, stanęła w centrum medialnego zainteresowania. Przedstawiciele prasy i internauci czujnie przyglądają się nie tylko życiu prywatnemu 25-latki, ale i jej wyborom zawodowym. O tych ostatnio było niezwykle głośno - wszystko zaczęło się w sierpniu ubiegłego roku.

Kinga Duda
27.03.2021 01:00 Wiadomo, co robiła Kinga Duda jako doradca społeczny prezydenta

Kinga Duda do niedawna pełniła funkcję społecznego doradcy prezydentaW ramach obowiązków miała podejmować tematy istotne dla środowiska młodychObecnie córka Andrzeja Dudy szykuje się na praktyki zawodowe w sądzieWieść o tym, że Kinga Duda zajmie się doradzaniem prezydentowi w sprawach społecznych, obiegła media we wrześniu 2020 roku. W sieci natychmiast zaroiło się od pytań - wiele z nich dotyczyło tego, na czym tak naprawdę ma polegać “bojowe” zadanie córki Andrzeja Dudy. Odpowiedź nadeszła dopiero po czasie, by zaspokoić ciekawość wielu Polek i Polaków. Niestety, informacje w tej sprawie nadal pozostają raczej szczątkowe.

Kinga Duda
22.03.2021 01:00 Kinga Duda jest szczęśliwie zakochana

Jeden z tabloidów dotarł do informacji na temat ukochanego Kingi DudyTajemniczym wybrankiem ma być młody mężczyzna o imieniu BartłomiejPrezydencka para już pyta ponoć o ślubne planyKinga Duda w tym momencie skupia się jednak na rozwoju karieryOstatnio media rozpisywały się o nowym zawodowym wyzwaniu, przed jakim stanęła Kinga Duda. Córka prezydenta rozpoczęła bowiem praktyki w jednym z warszawskich Sądów. Na tym nowinki dotyczące życia prywatnego Kingi Dudy się jednak nie kończą; parę dni później “Dobry Tydzień” przekazał zaskakujące wieści. Niewykluczone, że Andrzej Duda niebawem zostanie teściem.

Kinga Duda
19.03.2021 01:00 Ekspert ocenił ochronę Kingi Dudy

Zdaniem jednego z ekspertów Kinga Duda może nie być odpowiednio chronionaWątpliwości wzbudziła sytuacja opisana w tygodniku “Fakt”Ochroniarze największych polskich gwiazd powinni zawsze trwać w czujnościKinga Duda zasłynęła wśród rodaków głównie dzięki byciu pociechą prezydenta. 25-latka prywatnie ma oczywiście ambitne plany zawodowe, o czym media informowały parę dni temu. Córka Andrzeja Dudy pragnie związać karierę zawodową z prawem - właśnie dostała się do jednego z warszawskich sądów, gdzie ma przyuczać się do zawodu adwokata. By jednak zostać poważanym mecenasem, najpierw trzeba zaliczyć praktyki.

Kinga Duda - praktyki w sądzie
17.03.2021 01:00 Kinga Duda podejmie praktyki w warszawskim sądzie

Kinga Duda jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu JagiellońskiegoDo stycznia 2021 roku młoda prawniczka pełniła obowiązki doradczyni społecznej prezydenta RPTeraz zdecydowała się na praktykę zawodową w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-ŻoliborzaW rozmowie z naTemat.pl sekcja prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie potwierdziła tę informacjęKinga Duda znalazła się na liście młodych prawników, którzy zamierzają szkolić swoje umiejętności na praktykach organizowanych w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza. Zajęcia aplikantów adwokackich potrwają przez kilka miesięcy i przybiorą dwie formy – teoretyczną i praktyczną.