Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doradca prezydenta ujawnił, jak wyglądała współpraca z Kingą Dudą
Michał Fitz
Michał Fitz 07.11.2021 01:00

Doradca prezydenta ujawnił, jak wyglądała współpraca z Kingą Dudą

Kinga duda
Jakub Kaminski/East News

Pomimo wielu rzekomych propozycji Kinga Duda nie zdecydowała się na wejście do świata showbiznesu. Wolała podjąć cichą pracę w zawodzie, do którego przygotowywała się latami. Podobnie jak jej ojciec, zdobyła bowiem wykształcenie prawnicze.

Obecnie pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. Czym się zajmuje? Co myślą o niej jej współpracownicy? Jaka jest córka Prezydenta RP?

Czym zajmuje się Kinga Duda?

Co ciekawe, po studiach Kinga Duda współpracowała ze swoim ojcem! Była bowiem na wolontariacie w Kancelarii Prezydenta i pomagała jego doradcom. Jeden z nich do dziś dobrze wspomina współpracę z nią.

W rozmowie z Super Expressem Łukasz Rzepecki, który pełni rolę doradcy Andrzeja Dudy, przyznał, że z córką szefa współpracowało się bardzo dobrze. Zaznaczył, że była bardzo dobrze odbierana na spotkaniach z młodzieżą.

- Bardzo dobrze mi się współpracowało z panią Kingą Dudą. Te spotkania, w których uczestniczyła Kinga Duda były bardzo fajne i bardzo dobrze odbierane przez organizacje młodzieżowe - mówił Łukasz Rzepecki. Na dłuższą metę Kinga Duda nie chciała jednak pracować ze swoim ojcem, co w ogóle nie powinno dziwić. Wzbudziłoby to tylko niepotrzebne kontrowersje. Zdecydowała się więc na podjęcie pracy w jednej z warszawskich kancelarii.

Kinga Duda - praca

Jak mówi opis na stronie kancelarii, w której Kinga Duda obecnie pracuje, aplikantka zajmuje się postępowaniami arbitrażowymi oraz sądowymi z dziedziny prawa cywilnego. Ponadto doradza w zakresie kontraktów technologicznych.

Nic więc nie wskazuje na to, by Kinga Duda przyjęła propozycję do "Tańca z Gwiazdami" czy innego show, a miała już takie dostawać. Wygląda na to, że dalej będzie rozwijała się jako prawniczka i to z dala od mediów. Pewnie wyjdzie na tym najlepiej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl/ jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Kinga Duda