Swiatgwiazd.pl
horoskop

fot. Getty Images / Canva

Kobiecy horoskop na 2022 rok. Czeka cię awans, wielka miłość, a może bolesne rozstanie?

12 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Kamil OIek

Udostępnij:

Horoskop na 2022 rok pozostaje niezwykle udany dla większości znaków zodiaku – po wielu ciężkich latach daje bowiem nadzieję na rychłe zmiany. Stanie się jednocześnie szansą swoiste przewartościowanie dotychczasowego życia.

Horoskop na 2022 rok – wszystkie znaki zodiaku

Baran

W pierwszych tygodniach roku będziesz mierzyć się z niezamkniętymi sprawami, których geneza sięga miesięcy wstecz. To ostatnie chwile, by rozwiązać je po Twojej myśli. Już wkrótce – w okolicach lata – dostaniesz także szansę za zbudowanie zupełnie nowej relacji. Tylko od Ciebie zależeć będzie jaki charakter przyjmie. W pracy skup się zaś na realizacji już dawno wyznaczonych celów – opłaci się to już wkrótce.

Byk

Korzystny układ planet spraw, że tym razem uda Ci się zrealizować prawie wszystkie postanowienia noworoczne. Skup się jednocześnie na dbaniu o siebie, a także szeroko rozumianym samorozwoju – w środkowych miesiącach roku zaprocentuje to nieoczekiwaną propozycją. Uważaj, nadchodzi rewolucja w uczuciach. Najpierw jednak Byk powinien nauczyć kochać się... samego siebie.

Bliźnięta

2022 przyniesie wyczekiwane wytchnienie – po wielu ciężkich miesiącach da szansę na głęboki oddech przed kolejnymi wyzwaniami. Gwiazdy umożliwią też zachowanie zdrowego charakteru tworzonych przez Ciebie relacji, przy jednoczesnej rywalizacji. W 2022 roku uważaj na finanse – jedna zła decyzja wystarczy bowiem, by wakacyjne (i nie tylko) plany spaliły na panewce.

Rak

Kariera, kariera i jeszcze raz kariera – to czeka Raki w 2022 roku. Pojawiającym się propozycjom zawodowym powinni przyglądać się wszyscy, niezależnie od wykonywanej obecnie profesji. Ta już wkrótce może się bowiem zmienić. Mimo że relacje z partnerem lub partnerką odejdą tym samym na dalszy plan, koniec roku stanie się okazją na zbudowanie przyjaźni z prawdziwego zdarzenia.

Lew

Najbliższe miesiące będą dla Lwów okresem, w którym otrzymają one nagrodę za poświęcenia, którego to wymagały wydarzenia mijającego roku. Miesiące letnie przyniosą Ci z kolei wiele okazji do poważnych zmian, a także uporządkowania wartości, którymi od dłuższego czasu kierujesz się w życiu. Warto przemyśleć je ponownie.

Panna

Ciesz się osiągniętą stabilizacją – zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Pierwsza połowo 2022 roku nie będzie bowiem dla Panien dobrą okazją do podejmowania radykalnych decyzji. Możesz spodziewać się poprawy sytuacji finansowej, ta jednak nastąpi w wyniku nie do końca zaplanowanych działań – uważne obserwuj otaczający świat, by nie stracić żadnej nadarzającej się okazji.

Włosy

Jak zniwelować żółte tony? Maska polecana przez internautki

CZYTAJ DALEJ

Waga

Szansa na znalezienie prawdziwej miłości dawno nie była tak realna. W przypadku osób, które odnalazły już swoją drugą połówkę, możliwe będzie zaś ponowne odkrycie od dawna skrywanych namiętności. W tym roku warto skupić się na najbliższych – już wkrótce ich pomoc okaże się bowiem nieoceniona. Wagi powinny także pamiętać, by unikać wszelkiego rodzaju skrajności, szczególnie w pierwszej połowie roku.

Skorpion

W końcu – po wielu latach – nauczysz się słuchać głosu własnego serca. Dzięki temu zmienisz wiele, zarówno w sobie jak i najbliższym otoczeniu. 2022 będzie tym samym idealną okazją do rozpoczęcia nowego etapu w życiu – tak prywatnym jak i zawodowym. Pamiętaj też o zachowaniu równowagi w każdej dziedzinie.

Strzelec

Cały rok stanie się dla Strzelców idealną okazją do "uzdrowienia" – zarówno w znaczeniu dosłownym jak i przenośnym. Już teraz należałoby bowiem skupić się na fizyczności – kuracja ciała umożliwi zaś w ostateczności także wyleczenie ducha. Lato 2022 roku będzie zaś idealną okazją na powiększenie rodziny – jeśli nie planujesz więc dzieci w najbliższym czasie, miej się na baczności.

Koziorożec

2022 stanie się dla Ciebie rokiem odrodzenia – po serii niepowodzeń w końcu staniesz bowiem na nogi. Co więcej – czeka Cię pasmo sukcesów, przede wszystkim zawodowych. To z kolei pomoże w rozpoczęciu zupełnie nowego etapu w życiu. Strzeż się jednak niepotrzebnego ryzyka, może ono bowiem zniszczyć misterne plany.

Wodnik

Rozpoczynający się rok zaliczysz z pewnością do dużo łatwiejszych aniżeli poprzednie – pierwsze dni 2022 mogą jednak na to nie wskazywać. Ułożenie planet zagwarantuje Ci znalezienie nowego źródła dochodu – przy odrobinie dobrej woli już wkrótce może stanie się zaś ono zasadniczym. Urodzeni pod znakiem Wodnika powinni pomyśleć przy okazji nad samorozwojem – praca ta przyniesie bowiem wymierne korzyści.

Ryby

Większość Ryb przepłynie przez rok 2022 bez większych komplikacji. Część z nich stanie z kolei przed nowymi możliwościami, szczególnie w sferze zawodowej. Sprostanie stawianym warunkom zaowocuje umocnieniem dotychczasowej pozycji. Staraj się nie przepuścić żadnej okazji – te, na pierwszy rzut oka, mogą bowiem wydawać się nieoczywiste.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Przez miesiąc pij wywar, który kosztuje grosze. Nigdy w życiu nie zobaczysz tak pięknych włosów, paznokci i cery
2. Selfcare w nowym stylu czyli niezwykłe połączenie social mediów z codzienną pielęgnacją
3. Popularny produkt dodawany do rosołu wspaniale działa na włosy. Rosną po nim jak szalone

Co wiesz o pielęgnacji twarzy?

Pytanie 1 z 5

Jaki produkt NIE służy do oczyszczania twarzy?

Najpiękniejsze stylizacje gwiazd. Numer 3 wygrywa wszystko

Slajd 1 z 5

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na evencie ZoZo Design w listopadzie 2021 r. Ten czarny kostium Małgosi wygląda naprawdę imponująco! Nie sądzicie?

Kamil OIekAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Kobieta

Horoskop tygodniowy. Co czeka cię od 17 do 23 stycznia?

Czytaj więcej >
kosmetyki nietestowane na zwierzętach

Kobieta

Kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Lista marek 2022

Czytaj więcej >
dzwony

Kobieta

Jakie buty pasują do dzwonów?

Czytaj więcej >
fryzura

Kobieta

Fryzura, która króluje na wybiegach. Cięcie nie jest skomplikowane

Czytaj więcej >
sukienki na studniówkę

Kobieta

Sukienki na studniówkę 2022. Różne kolory i długości, znajdź najlepszy model

Czytaj więcej >

Kobieta

Jakiego różu używają gwiazdy? Tiktokerka znalazła ich ulubiony produkt

Czytaj więcej >