Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Konfrontacja": Nowy format wideo Świata Gwiazd. Premiera już dziś o 20:00
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.12.2022 18:49

"Konfrontacja": Nowy format wideo Świata Gwiazd. Premiera już dziś o 20:00

Konfrontacja
fot. Świat Gwiazd

Na naszym youtubowym kanale już o 20:00 pojawi się nowy zaskakujący format wideo. "Konfrontacja" postawi gości w trudnej sytuacji, gdzie będą musieli zmierzyć się z internetową opinią na swój temat. Pierwszy rozmówca z pewnością Was zaskoczy.

Dzięki rozwojowi mediów społecznościowych z łatwością wyrażamy opinię na temat najsławniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Co jednak się stanie, gdy oni sami zaczną odnosić się do postawionych tez na swój temat? Przekonajcie się w premierowym odcinku "Konfrontacji".

"Konfrontacja": nowy format wideo Świata Gwiazd z ciekawymi gośćmi

Podczas wspólnej rozmowy będziemy mogli bliżej poznać wielkie twarze polskiego show-biznesu. Losując pytania od internautów, obnażą prawdziwe oblicze i zmierzą się z różnymi opiniami na swój temat.

Zależy nam, by widzowie zobaczyli nieznane dotąd oblicze gwiazd, które często znamy jedynie z wizerunku po drugiej stronie szklanego ekranu. Podczas premierowego odcinka porozmawiamy z Krzysztofem Rutkowskim.

Słynny detektyw w ostatnim czasie zaskarbił sobie media za pomocą udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Choć jego rywalizacja nie trwała długo, potrafił nieźle namieszać w portalach internetowych. Podczas spotkania z nami zmierzy się z opinią widzów na swój temat i nie tylko.

Rozmowę będzie można obejrzeć już o godzinie 20:00 na naszym youtubowym kanale, do którego link znajdziecie (TUTAJ). To jednak nie koniec niespodzianek, które przygotowaliśmy dla naszych odbiorców. Już teraz możemy zdradzić, że kolejna rozmówczyni "Konfrontacji" również związana jest z popularnym programem "Taniec z Gwiazdami". Więcej informacji już wkrótce.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Piotr Woźniak-Starak był synem jednego z najbogatszych Polaków. Czym zajmuje się teść Agnieszki Woźniak-Starak?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].