Swiatgwiazd.pl > Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

__Krzysztof Rutkowski__ - polski detektyw, przedsiębiorca i polityk. Był posłem na Sejm IV kadencji. Biuro detektywistyczne założył w latach 90. Współpracował z telewizją TVN przy produkcji programu "Detektyw". W 2010 stracił licencję detektywa. W 2020 rozpoczął pracę w Superstacji jako prowadzący programu kryminalnego. W 2022 roku ogłoszono jego udział w programie "Taniec z gwiazdami". Prywatnie od 2019 roku mąż Mai Rutkowskiej, z którą ma syna Krzysztofa Jerzego. Data urodzenia: 6 kwietnia 1960. Kolor włosów: szatyn. Kolor oczu: brązowe. Wzrost: 170 cm.

Krzysztof Rutkowski twierdzi, że Janoszek zgłosiła się do niego po pomoc, fot. KAPiF
24.08.2023 11:02 Krzysztof Rutkowski twierdzi, że Janoszek zgłosiła się do niego po pomoc. "Wiedziała, że jest na samym dnie show-biznesu"

Krzysztof Rutkowski twierdzi, że Natalia Janoszek zgłosiła się do niego po pomoc po materiale Krzysztofa Stanowskiego, który doprowadził do kryzysu wizerunkowego gwiazdy. Aktorka miała podobno do detektywa bardzo nietypową prośbę.

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski?, fot. KAPIF
25.07.2023 21:24 Wydało się, jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski! Wspólnego z branżą detektywistyczną ma tyle co nic

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski? Jaką szkołę skończył? “Super Express” dotarł do zaskakujących informacji z przeszłości słynnego detektywa.

Konfrontacja
16.12.2022 18:49 "Konfrontacja": Nowy format wideo Świata Gwiazd. Premiera już dziś o 20:00

Na naszym youtubowym kanale już o 20:00 pojawi się nowy zaskakujący format wideo. "Konfrontacja" postawi gości w trudnej sytuacji, gdzie będą musieli zmierzyć się z internetową opinią na swój temat. Pierwszy rozmówca z pewnością Was zaskoczy.Dzięki rozwojowi mediów społecznościowych z łatwością wyrażamy opinię na temat najsławniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Co jednak się stanie, gdy oni sami zaczną odnosić się do postawionych tez na swój temat? Przekonajcie się w premierowym odcinku "Konfrontacji".

Krzysztof Rutkowski, Taniec z gwiazdami
02.11.2022 08:49 Krzysztof Rutkowski szczerze o Jacku Jelonku. Zawdzięcza mu jedną rzecz

Trzynasta edycja programu "Taniec z gwiazdami" opiewała w prawdziwe emocje dzięki różnorodnym uczestnikom. Jeden z nich, Krzysztof Rutkowski, przyznał, że udział w tanecznym show wiele go nauczył nie tylko o swoich umiejętnościach.Znany detektyw w czasie przygody w Polsacie potrafił wywołać sporo kontrowersji. W wielkim finale po raz kolejny stanął na parkiecie, a później porozmawiał z dziennikarzami. Podczas wywiadu z Pudelkiem odważył się na osobiste wyznanie na temat zmian w jego życiu.

Taniec z gwiazdami
01.11.2022 17:12 "Taniec z gwiazdami" musiała wygrać Ilona Krawczyńska? Rutkowski: "Stacja miałaby problem"

Wczorajszy finał programu "Taniec z gwiazdami" wywołał wiele emocji. Zmierzyła się w nim dwójka faworytów. Zarówno Ilona Krawczyńska, jak i Jacek Jelonek mieli ogromne grono zwolenników. W rozmowie z nami Krzysztof Rutkowski podzielił się zadziwiającą teorią. Stacja miałaby problem, gdyby zwyciężyła męsko-męska para?Z detektywem, który także uczestniczył w tegorocznej edycji, rozmawialiśmy tuż po ogłoszeniu wyników. Rutkowski wyznał, że jego zdaniem Ilona Krawczyńska musiała wygrać. Powód, jaki podał, jest naprawdę niezwykły.

 Iwona Pavlović EA
06.10.2022 20:29 Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

Krzysztof Rutkowski nie rezygnuje ze sporu z Iwoną Pavlović? Detektyw ogłosił w mediach społecznościowych konferencję prasową, związaną ze sprawą tzw. "Wojtka z Zanzibaru". Poruszył też temat jurorki "Tańca z gwiazdami".Konferencja odbyła się przed Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku. Rutkowski przekazał na niej nowe informacje, dotyczące Wojciecha Ż., który miał wyłudzić ogromne kwoty od inwestorów, oraz innych osób, związanych z "aferą zanzibarską". Rutkowski twierdzi, że w sprawę zaangażowana była właśnie Pavlović.

Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski EA
07.09.2022 12:44 Fani wypowiedzieli się o odpadnięciu Krzysztofa Rutkowskiego z "Tańca z Gwiazdami"

Widzowie programu "Taniec z Gwiazdami" bez ogródek wyrażają swoje zdanie w mediach społecznościowych. Nie było inaczej, kiedy z programem pożegnali się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Padło wiele krytycznych słów oraz podejrzeń związanych z rzekomym konfliktem z Iwoną Pavlović.Udział Krzysztofa Rutkowskiego w tanecznym show od samego początku budził skrajne emocje. Fani ochoczo wyczekiwali jego występów, z kolei znaleźli się i krytycy tańca detektywa. Ostatecznie gwiazdor pożegnał się z programem w 2. odcinku.

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
06.09.2022 13:05 Krzysztof Rutkowski odpadł z "Tańca z gwiazdami". Mimo to zamierza wrócić na parkiet, wszystko wyjaśnił

Po drugim odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" swoją przygodę zakończył Krzysztof Rutkowski. Detektyw wraz z partnerką opowiedzieli o uczuciach towarzyszących im po werdykcie. Uczestnik nie zamierza porzucać tanecznej ścieżki.Kolejna edycja programu Polsatu rozpoczęła się wielkimi emocjami związanymi z uczestnikami. Na parkiecie pojawiła się para jednopłciowa, Karolina Pisarek wystąpiła pomimo kłopotów zdrowotnych, a do tego Krzysztof Rutkowski po raz kolejny otrzymał niskie noty od jurorów. Tym razem detektyw wraz z partnerką musiał pożegnać się z programem.

Krzysztof Rutkowski EA
02.09.2022 20:39 Krzysztof Rutkowski komentuje głośny wywiad żony i odpiera zarzuty. "Puściły jej nerwy"

W ostatnich dniach głośno jest o wywiadzie, jakiego udzieliła Maja Rutkowski. Żona detektywa opowiedziała w nim o zdradach i problemach z alkoholem swojego męża. Teraz Krzysztof Rutkowski odbiera wszystkie te zarzuty, używając jednak bardzo problematycznego języka.Maja Rutkowski udzieliła wywiadu portalowi Pudelek. O rozmowie zrobiło się głośno także dlatego, że żona Krzysztofa zasłabła w jego trakcie, rozmawiając o ich perypetiach małżeńskich. Głównym tematem był jednak alkohol i zdrady Rutkowskiego.

Kaja Bajor
30.08.2022 22:33 Nie tylko żona i syn. Oczkiem w głowie Rutkowskiego jest też Kaja Bajor

Krzysztof Rutkowski nie kryje się z miłością do żony Mai i ich wspólnego syna, Krzysztofa Juniora. Okazuje się, że jest jeszcze jedna, bardzo ważna w jego życiu osoba. Jest nią dziewiętnastoletnia Kaja Bajor, pasierbica detektywa. Z jej urodzeniem wiąże się bardzo dramatyczna opowieść.Kaja jest córką Mai Rutkowski ze związku sprzed lat. Dziewczyna przyszła na świat, kiedy żona detektywa była jeszcze nastolatką, jednak nie wahała się ani chwili, czy chce zatrzymać córeczkę. Niedawno opublikowała w sieci bardzo wzruszający wpis.

Krzysztof Rutkowski
30.08.2022 19:12 Krzysztof Rutkowski przerwał milczenie po występie w "TzG". Skomentował "1" od Pavlović

Krzysztof Rutkowski otrzymał wczoraj pierwszą "jedynkę" w historii programu "Taniec z gwiazdami". Rekordowo niską notę wystawiła Iwona Pavlović. Pozostali jurorzy także nie zostawili na nim suchej nitki, teraz jednak detektyw sugeruje, że za jej oceną kryje się drugie dno.We wczorajszym, pierwszym odcinku 13. serii "TzG" Rutkowski i jego partnerka Sylwia Madeńska zatańczyli salsę do piosenki z czołówki produkcji "Różowa pantera". Za występ otrzymali jedynie 17 punktów i wyjątkowo miażdżące oceny od składu jurorskiego.

Maja i Krzysztof Rutkowscy
30.08.2022 11:59 Maja Rutkowski prawie zemdlała, gdy mówiła o wybrykach męża. "Może będzie miał pretensje, ale trzeba o tym mówić"

Krzysztof Rutkowski jest uczestnikiem 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów show, który musi mierzyć z licznymi komentarzami padający w jego stronę. Po emisji pierwszego odcinka głos zabrała jego żona, Maja Rutkowski, która wylewnie opowiedziała o ich życiu prywatnym.Maja Rutkowski w rozmowie z reporterem Pudelka zdobyła się na wiele szczerych wyznań. Wróciła pamięcią do zdrady, której dopuścił się mąż, a także opowiedziała o problemie Krzysztofa z alkoholem. Silne emocje i wysoka temperatura sprawiły, że o mało nie straciła przytomności.

Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami
29.08.2022 21:18 Ocenili występ Krzysztofa Rutkowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Padły mocne słowa

Podczas najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" na scenie zaprezentował się Krzysztof Rutkowski. Najsłynniejszy polski detektyw otrzymał ostre słowa krytyki od jednego z członków jury. Uratować go mogą jedynie głosy widzów.Występ słynnego detektywa od dawna był komentowany w mediach, a odbiorcy z zapartym tchem wyczekiwali dzisiejszego występu. Krzysztof Rutkowski wraz z Sylwią Madeńską zaprezentował salsę w stylu "Różowej Pantery". Oprawa sceniczna nie uchroniła duetu przed krytyką jury.

Krzysztof Rutkowski / Taniec z gwiazdami
28.07.2022 22:27 Krzysztof Rutkowski u boku pięknej blondynki. Ujawnił partnerkę z "Tańca z Gwiazdami"

Nowa edycja programu "Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Polsat powoli ujawnia, z kim zatańczą sławy, jakie pojawią się w nadchodzącym sezonie. Wiadomo już, z kim zatańczy Krzysztof Rutkowski. Jego partnerka i trenerka pojawiła się już w przeszłości show, a jej udziałowi towarzyszył pewien skandal.Trzynasta edycja "TzG" Polsatu będzie miała premierę 29 sierpnia 2022 roku. Nowe odcinki będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20:05. Jak się okazuje, elektryzująca jest nie tylko lista uczestników, ale i towarzyszących im tancerzy i tancerek.

Krzysztof Rutkowski
21.06.2022 14:26 Żona Krzysztofa Rutkowskiego zaszalała. Ma teraz złote zęby

Krzysztof Rutkowski wraz ze swoją żoną są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. W ostatnim czasie Maja postanowiła nieco zmienić swój wygląd, fundując sobie złote zęby. Nowy wizerunek spotkał się ze skrajnymi opiniami. Maja Plich, żona Krzysztofa Rutkowskiego postawiła na odważną metamorfozę swojego wizerunku. Na swoim Instagramie pochwaliła się nowym uśmiechem, traktując złote zęby jako inwestycję.

Krzysztof Rutkowski EA
09.06.2022 08:59 Krzysztof Rutkowski wypowiedział się ws. podsłuchu Kasi Cichopek. Mogło to spotkać każdą gwiazdę

Pod koniec kwietnia 2022 roku wybuchła afera podsłuchowa dotycząca Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego. Wydarzenia te miały miejsce tuż po rozstaniu aktorki z Marcinem Hakielem. Nowe światło w sprawie dał detektyw Krzysztof Rutkowski, który wyjawił wiele ciekawych informacji. Krzysztof Rutkowski zabrał głos w sprawie podsłuchu założonego Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Zdradził wiele informacji oraz okoliczności, w których mogło dojść do podłożenia podsłuchu. Detektyw podzielił się także wieloma cennymi radami.

EN 01286363 0001
10.05.2022 10:53 Krzysztof Rutkowski odnalazł porwaną dziewczynkę. „Dla takich chwil warto żyć”

Krzysztof Rutkowski po raz kolejny udowodnił swoje umiejętności detektywistyczne. Mężczyzna pochwalił się sukcesem w sprawie poszukiwania 7-letniej mieszkanki Ukrainy. Dziewczynka obecnie wróciła do mamy.Jeden z najsławniejszych detektywów w Polsce po raz kolejny ruszył do akcji, gdy dowiedział się o przypadku Oleksandry Shmagailo, która wraz z córką uciekała do naszego kraju przed bombardowaniem ojczystej Ukrainy. Dziewczyna na granicy została porwana, a w sprawę zaangażowano Krzysztofa Rutkowskiego.Choć jak wyznaje detektyw, sprawa nie należała do najprostszych, udało się odnaleźć małoletnią Sofię. Mężczyzna przeżył chwile niepowtarzalnej grozy.

Rutkowski EA
02.05.2022 10:10 Krzysztof Rutkowski opowiedział o potencjalnych powodach nagrywania Cichopek

O "aferze podsłuchowej" Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wiedzą już wszystkie media w kraju. Rozmowy prowadzących program "Pytanie na śniadanie" zostały nagrane i przekazane do postronnych osób. Głos w tej sprawie postanowił zabrać detektyw Krzysztof Rutkowski.Rutkowski przedstawił swoje teorie dotyczące podsłuchanych rozmów Cichopek z Kurzajewskim. Jego zdaniem mogły być one nagrane w celu zebrania dowodów w sprawie rozwodowej lub zniszczenia kariery osoby z branży.

Kasia Cichopek / Krzysztof Rutkowski
28.04.2022 16:38 Rutkowski zainteresował się sprawą Kasi Cichopek. Wie, kto założył podsłuch?

Sprawa nielegalnie nagranych rozmów Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ma ciąg dalszy. Media donoszą, że w zdarzenie zaangażowała się już policja oraz prawnicy. Teraz nowe informacje przynosi Krzysztof Rutkowski.Para prowadzących program "Pytanie na śniadanie" z pewnością nie zostanie zostawiona na pastwę losu. Osławiony detektyw zaoferował, że udzieli im wsparcia nieodpłatnie. Podzielił się też własną, dość ponurą teorią.

Krzysztof Rutkowski
24.03.2022 10:02 Tylko u nas: Apel Krzysztofa Rutkowskiego do premiera ws. wycieku maili Dworczyka

Krzysztof Rutkowski jest jednym z najsłynniejszych detektywów w Polsce. Prowadził wiele głośnych spraw, jak również kilka programów o tematyce kryminalistycznej. Jego biuro specjalizuje się między innymi w walce z cyberprzestępczością. W związku z ostatnim wyciekiem służbowych maili ministra Michała Dworczyka, Rutkowski ma ważny apel do premiera.

Krzysztof Rutkowski
24.03.2022 10:02 Krzysztof Rutkowski: "Nie wierzę, żeby papież nie wiedział o pedofilii w Kościele"

Krzysztof Rutkowski ma na koncie dużo głośnych spraw związanych z pedofilią. Wiele z nich prowadził pro bono. Opowiedział nam dlaczego temat ten jest dla niego ważny, szczególnie w aspekcie pedofilii w Kościele Katolickim. Wyjawił, że w związku z jedną sprawą którą prowadził, był nawet szantażowany.

Krzysztof Rutkowski
24.03.2022 09:51 Krzysztof Rutkowski jest nie tylko detektywem. Zdradził, co jeszcze daje mu źródło dochodu

Krzysztof Rutkowski znany jest jako znakomity detektyw. Ostatnio spore zainteresowanie wzbudził jego post, w którym pochwalił się stylizacją składającą się z luksusowych marek. W końcu Rutkowski postanowił zdradzić, czemu zawdzięcza dorobek życia.Krzysztof Rutkowski swoje pierwsze zawodowe kroki stawiał w milicji. Pod koniec XX wieku stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych prywatnych detektywów w kraju. Jego popularność wzrosła, a sam Krzysztof Rutowski stał się właścicielem Biura Detektywistycznego i Doradczego Rutkowski.Rozpoznawalność przyniósł mu również program Detektyw emitowany w TVN. To właśnie w nim Krzysztof Rutkowski ukazywał kulisy pracy śledczej wraz z członkami swojego biura.

Krzysztof Rutkowski
24.03.2022 09:47 Krzysztof Rutkowski ma inną fryzurę? "Zmieniłem look"

Krzysztof Rutkowski jest jednym z najbardziej znanych detektywów w kraju. Dzięki udziałowi w najgłośniejszych sprawach medialnych stał się pewnego rodzaju celebrytą. Do tej pory jego charakterystyczną cechą była "kwadratowa" fryzura. Ostatnio jednak Rutkowski zdecydował się na zmiany.Rutkowski udostępnił na swoim profilu żartobliwą informację dotyczącą swojej fryzury. Przyznał, że "zmienił look" i zrezygnował z "kwadratowych" włosów. Po zobaczeniu zdjęcia fani oniemieli.

Krzysztof Rutkowski
24.03.2022 09:38 Krzysztof Rutkowski był w związku z byłą zakonnicą. Związek nie przetrwał

Życie Krzysztof Rutkowskiego obfituje w przedziwne koleje losu i niesamowite zwroty akcji. Za jedną z najbardziej niewiarygodnych (choć w stu procentach prawdziwych) historii uchodzi zaś ta, związana z uczuciem, łączącym najbardziej znanego polskiego detektywa i Luizę Kobyłecką. Relacja pary zaczęła i zakończyła się niezwykle, jej przebieg był zaś szeroko komentowany w mediach. Była partnerka Rutkowskiego do dziś pozostaje jednak tajemniczą osobą.

Rutkowscy
24.03.2022 09:36 Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Maja Rutkowski niedawno przeżyła prawdziwą, rodzinną tragedię. Niespodziewanie musiała pożegnać swojego ojca.Żona Krzysztofa Rutkowskiego podzieliła się na swoim Instagramie przykrą informacją. Zmarł jej ukochany ojciec, pożegnała go poruszającym wpisem.

pjimage - 2021-09-16T184249.474
24.03.2022 09:36 Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Maja Rutkowski pogrążyła się w żałobie. Żona sławnego detektywa podzieliła się tą smutną informacją na Instagramie. Jak poinformowała, zmarł jej tata.Maja Rutkowski przy okazji opowiedziała, jak wyglądały ostatnie momenty życia ojca. Wzruszający post wyciska łzy z oczu internautów.

Krzysztof Rutkowski
24.03.2022 09:29 Tylko u nas: Szczery wywiad z Krzysztofem Rutkowskim o Krzysztofie Jackowskim

Krzysztof Rutkowski od 30 lat działa jako detektyw, niewątpliwie najpopularniejszy w Polsce. Angażował się w wiele głośnych spraw, niejednokrotnie doprowadzając je do finału. Równocześnie co Rutkowski, na temat zaginień czy morderstw wypowiada się Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz. W naszym najnowszym wywiadzie rozmawialiśmy z detektywem o działaniach Jackowskiego - jak on je ocenia i czy według niego rzeczywiście jest medium?Krzysztof Rutkowski wraca do sprawy Iwony WieczorekRutkowski nie potrzebuje pomocy Krzysztofa JackowskiegoDetektyw o skuteczności JackowskiegoOstatnimi czasy Krzysztof Rutkowski wrócił do jednej z głośniejszych spraw w Polsce - zaginięcia Iwony Wieczorek, która 11 lat temu przepadła bez śladu. Do dziś nikomu nie udało się natrafić na żadną poszlakę, która pozwoliłaby odkryć prawdę o losach dziewczyny. Tymczasem w mediach pojawiały się informacje, jakoby tym razem Rutkowski w sprawie Iwony miał poprosić Jackowskiego o pomoc. Czy tak rzeczywiście było?