Swiatgwiazd.pl
Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie mamy. Ich podobieństwo wywołało dyskusję

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie mamy. Ich podobieństwo wywołało dyskusję

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Niespełna 70-letnia pani Profesor bardzo często i regularnie korzysta z Twittera, gdzie publikuje zdjęcia i posty ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio ze

  • Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie mamy

  • Fani dostrzegli podobieństwo i wywołała się dyskusja

  • Polityk pokazała także swoją babcię i prababcię

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła swoich obserwatorów na Twitterze i na chwilę odbiegła od tematów politycznych. Przedstawicielka Prawa i Sprawiedliwości pokazała zdjęcia swoich przodków na czele z mamą.

Krystyna Pawłowicz pokazała swoją mamę

Twitter Krystyny Pawłowicz to jeden z najczęściej odwiedzanych profili ze wszystkich polskich polityków. Prawniczka codziennie zamieszcza różne wpisy dotyczące bieżących wydarzeń politycznych, a także decyzji związanych z pandemią koronawirusa.

Mimo swoich często kontrowersyjnych opinii, które wiążą się z wyrażanymi przez polityk poglądami zdarza się, że potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć każdego z obserwujących ją użytkowników najszybszego przekaźnika informacji.

Tak się stało również tym razem. Krystyna Pawłowicz postanowiła opublikować trzy archiwalne zdjęcia, na których znajdują się: jej mama, babcia oraz prababcia. Zwolennicy zauważyli uderzające podobieństwo pani Profesor do swojej rodzicielki.

Pierwsze z opublikowanych zdjęć przedstawia mamę prawniczki w wieku 16 lat. W komentarzach można znaleźć mnóstwo opinii, schlebiających zarówno jej, jak i jej mamie. Internauci uznali, że mimo młodego wieku już wtedy w oczach mamy prawniczki było widać wielką mądrość, a przy tym nietuzinkową urodę.

Kolejna fotografia została wykonana w roku 1939 i przedstawia rodzicielkę polityk, stojącą profilem do obiektywu. Jeden z internautów postanowił przedstawić zdjęcie w pełnej kolorystyce, na co prawniczka odparła, że jej mama w lecie opalała się na ciemno, a zimą miała jasną cerę.

Ostatnie z opublikowanych przez Krystynę Pawłowicz zdjęć przedstawia jej prababcię Michalinę i babcię Stanisławę. W komentarzu polityk poinformowała, że po śmierci pradziadka mama jej babci wstąpiła do Trzeciego Zakonu - Tercjarzy i została pochowana w habicie.

Wykształcenie Krystyny Pawłowicz

Często wzbudzająca kontrowersje Krystyna Pawłowicz należy do grona najbardziej wykształconych ludzi zasiadających w polskim Sejmie. W 1976 roku została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, po czym wykładała na uczelni.

W latach 2007-2011 wykładała na UW, zatrudniona jako profesor nadzwyczajny, a następnie przez rok na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie pełniła także rolę kierownika Katedry Publicznego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa i Administracji.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: twitter.com, pl.wikipedia.org

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >