Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie mamy. Ich podobieństwo wywołało dyskusję Żródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie mamy. Ich podobieństwo wywołało dyskusję

22 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Niespełna 70-letnia pani Profesor bardzo często i regularnie korzysta z Twittera, gdzie publikuje zdjęcia i posty ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio zebrała się na wspomnienia i pokazała zdjęcia mamy, babci i prababci. Fotografie wywołały wielką dyskusję.

  • Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie mamy
  • Fani dostrzegli podobieństwo i wywołała się dyskusja
  • Polityk pokazała także swoją babcię i prababcię

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła swoich obserwatorów na Twitterze i na chwilę odbiegła od tematów politycznych. Przedstawicielka Prawa i Sprawiedliwości pokazała zdjęcia swoich przodków na czele z mamą.

Krystyna Pawłowicz pokazała swoją mamę

Twitter Krystyny Pawłowicz to jeden z najczęściej odwiedzanych profili ze wszystkich polskich polityków. Prawniczka codziennie zamieszcza różne wpisy dotyczące bieżących wydarzeń politycznych, a także decyzji związanych z pandemią koronawirusa.

Mimo swoich często kontrowersyjnych opinii, które wiążą się z wyrażanymi przez polityk poglądami zdarza się, że potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć każdego z obserwujących ją użytkowników najszybszego przekaźnika informacji.

Tak się stało również tym razem. Krystyna Pawłowicz postanowiła opublikować trzy archiwalne zdjęcia, na których znajdują się: jej mama, babcia oraz prababcia. Zwolennicy zauważyli uderzające podobieństwo pani Profesor do swojej rodzicielki.

Nie żyje pracownica „Pytania na śniadanie”. Miała koronawirusaNie żyje pracownica „Pytania na śniadanie”. Miała koronawirusaCzytaj dalej

Pierwsze z opublikowanych zdjęć przedstawia mamę prawniczki w wieku 16 lat. W komentarzach można znaleźć mnóstwo opinii, schlebiających zarówno jej, jak i jej mamie. Internauci uznali, że mimo młodego wieku już wtedy w oczach mamy prawniczki było widać wielką mądrość, a przy tym nietuzinkową urodę.

Kolejna fotografia została wykonana w roku 1939 i przedstawia rodzicielkę polityk, stojącą profilem do obiektywu. Jeden z internautów postanowił przedstawić zdjęcie w pełnej kolorystyce, na co prawniczka odparła, że jej mama w lecie opalała się na ciemno, a zimą miała jasną cerę.

Ostatnie z opublikowanych przez Krystynę Pawłowicz zdjęć przedstawia jej prababcię Michalinę i babcię Stanisławę. W komentarzu polityk poinformowała, że po śmierci pradziadka mama jej babci wstąpiła do Trzeciego Zakonu - Tercjarzy i została pochowana w habicie.

Wykształcenie Krystyny Pawłowicz

Często wzbudzająca kontrowersje Krystyna Pawłowicz należy do grona najbardziej wykształconych ludzi zasiadających w polskim Sejmie. W 1976 roku została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, po czym wykładała na uczelni.

W latach 2007-2011 wykładała na UW, zatrudniona jako profesor nadzwyczajny, a następnie przez rok na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie pełniła także rolę kierownika Katedry Publicznego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa i Administracji.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: twitter.com, pl.wikipedia.org

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł