Swiatgwiazd.pl

fot. instagram.com/marceepan

Kryzys w związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek? Fani nie mają wątpliwości

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Internauci zauważyli, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek mogą przechodzić przez kryzys w ich związku. Przedstawione zostały sensowne dowody, które już od dłuższego czasu niepokoją ich fanów. Czy faktycznie między nimi jest coś nie tak?

Związek gwiazdy serialu "19+" i skoczka narciarskiego został oficjalnie potwierdzony w czerwcu br. i od tamtej pory zasypywali fanów swoimi zdjęciami, jednak od jakiegoś czasu już tego nie robią.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przechodzą przez kryzys w związku?

W początkowych miesiącach swojego związku ani skoczek, ani aktorka nie decydowali się na oficjalne potwierdzenie ich uczucia. Zrobili to dopiero po dłuższym czasie, jednak nie brakowało plotek, które ostatecznie znalazły swoje potwierdzenie. Od tamtej pory trwała ich prawdziwa, miłosna sielanka, która prawdopodobnie nieco przygasła.

Zauważyli to najbardziej dociekliwi fani, którzy zaczęli dopytywać się aktorki, dlaczego w ostatnim czasie nie publikuje żadnych zdjęć ze swoim ukochanym. Warto zauważyć, że po raz ostatni zrobiła to... 31 lipca. Jednak na tym nie koniec, gdyż Piotr zniknął również z listy osób obserwowanych przez Marcelinę na Instagramie.

Skoczek również tego nie robi, jednak w jego przypadku sprawa jest inna, gdyż od początku obserwuje swoją firmę produkującą czapki. Jednak on również przestał wrzucać fotki ze swoją dziewczyną. Idąc dalej, można zauważyć, że ani jedno, ani drugie nie daje sobie polubień pod zdjęciami.

Niedawno odbyły się zawody w Niżnym Tagile, których Piotr Żyła nie zaliczy do udanych, gdyż nie zakwalifikował się do drugiej serii skoków. Marcelina Ziętek, która przyzwyczaiła fanów do publicznego kibicowania swojemu ukochanemu tym razem nie pojawiła się pod skocznią, a także nie publikowała zdjęć w charakterystycznym biało-czerwonym wianku.

Zatem, jak to między nimi jest? Czy faktycznie borykają się z kryzysem? Żadna ze stron nie wypowiedziała się w tej sprawie w mediach, jednak mamy nadzieję, że wszystko jest okej.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]