Krzysztof Kowalewski z Anną Przybylską Żródło: TRICOLORS/East News

Wzruszające, nieznane zdjęcie Ani Przybylskiej i Krzysztofa Kowalewskiego w sieci

7 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Krzysztof Kowalewski zmarł nagle, pogrążając świat artystów w głębokiej rozpaczy. Wśród wielu pożegnalnych wpisów, opublikowanych w sieci, pojawiło się też szczególnie wyjątkowe zdjęcie. Jarosław Bieniuk pokazał niepublikowane zdjęcie Ani Przybylskiej i Kowalewskiego.

  • Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego
  • Gwiazdy żegnają aktora
  • Anna Przybylska na zdjęciu z Krzysztofem Kowalewskim

Sobotnim popołudniem polski show-biznes wstrzymał oddech. Zaledwie kilka dni temu prasę obiegła przygnębiająca wiadomość o nagłej śmierci Ryszarda Kotysa, a teraz przyszło nam pożegnać kolejną gwiazdę. Krzysztof Kowalewski odszedł tak nagle, zostawiając po sobie ogromną pustkę.

Nie żyje Krzysztof Kowalewski

6 lutego 2021 roku do mediów dotarła wiadomość o śmierci kolejnej gwiazdy. Wygląda na to, że nad środowiskiem artystów zawisły czarne chmury, które zbierają swoje bolesne żniwa. Wczorajszym popołudniem dowiedzieliśmy się o śmierci Krzysztofa Kowalewskiego.

Widzowie mogą kojarzyć go głównie z takich produkcji, jak: "Miś", "Daleko od noszy", "Nie ma róży bez ognia", "Brunet wieczorową porą" czy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz". Aktor zmarł w wieku 83 lat i jak dotąd nieznana jest przyczyna zgonu. Tragiczną informację przekazał za pośrednictwem Facebooka Jan Hartman.

Piotr Żyła ma powody do radości. Była żona wyznała całą prawdę na temat dzieciPiotr Żyła ma powody do radości. Była żona wyznała całą prawdę na temat dzieciCzytaj dalej

Dobranoc, panie Sułku. Wspaniały facet, twardy, ocalony z Zagłady - pisał.

Jeszcze tego samego dnia media społecznościowe zalała fala kondolencji i pożegnalnych postów. M.in. Borys Szyc opublikował na swoim Instagramie pamiątkowe zdjęcie Kowalewskiego, a pod nim wiele rozrywających serce słów.

Krzyś. Krzysio. Krzysiulek. Najukochańszy, najmilszy człowiek na ziemi. Cudny kumpel mimo różnicy lat. Nigdy nie oceniał, nie przekreślał. Kochał i był kochany. Przez wszystkich. Jest mi potwornie przykro. Chciałbym Cię jeszcze raz przytulić. Gonić się z Tobą po teatrze. Dziękuję, że byłeś i pokazałeś mi tyle rzeczy. Agnieszka kochamy Cię i jesteśmy dla Ciebie. Bargiełowski już na pewno ucieka w niebie przed Tobą! Do zobaczenia kiedyś - napisał.

Nieznane zdjęcie Ani Przybylskiej i Kowalewskiego

Obojętny nie pozostał również Jarosław Bieniuk. Przypomnijmy, że jego ukochana Ania Przybylska, która zmarła w 2014 roku, grała razem z Kowalewskim w serialu "Daleko od noszy".

Wspólnie pracowali na planie przez 8 lat i to właśnie tam ich drogi zetknęły się po raz pierwszy. Ona wcielała się w postać ślicznej doktor Karinki, a on ordynatora oddziału Romana Łubicza. Kowalewski i Przybylska byli ze sobą bardzo zżyci i już niemal od pierwszego dnia zawiązała się między nimi wyjątkowa nić porozumienia.

Bieniuk nie mógł więc uczcić pamięć aktora w inny sposób, jak publikując na Instagramie jego wspólne zdjęcie z Anią. Fotografia pochodzi zza kulis "Daleko od noszy" i doskonale obrazuje, jak Kowalewski i Przybylska byli ze sobą blisko.

Wczoraj środowisko artystów straciło kolejną gwiazdę, jedyną w swoim rodzaju osobowość, której nic nie będzie w stanie zastąpić.

Obrazy Świat gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł