Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk i Robert Lewandowski

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER; TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk i Andrzej Kosmala mieli żal do Lewandowskiego. Nigdy nie podziękował za piosenkę

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk, razem z wieloletnim menedżerem, stworzyli piosenkę zadedykowaną reprezentacji Polski w piłce nożnej. Utwór muzyczny stał się przyczyną pewnego rozgoryczenia, jak przekazał dziś w social mediach Andrzej Kosmala. Po publikacji tw&

  • Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk stworzyli piosenkę “Lewandowski, gol dla Polski!”

  • Słynny piłkarz nie zabrał w tej sprawie głosu

  • Zmarłego artystę żegnali przedstawiciele rozmaitych środowisk

Krzysztof Krawczyk, podobnie jak jego menedżer Andrzej Kosmala, deklarowali się jako fani piłki nożnej. Trudno się tego nie domyślić sądząc po tym, że panowie połączyli siły, by stworzyć utwór pod tytułem “Lewandowski, gol dla Polski!”. Podczas gdy legendarny artysta wykonał piosenkę, Andrzej Kosmala odpowiadał za jej tekst. Menedżer odniósł się do sytuacji sprzed lat na łamach Facebooka.

Krzysztof Krawczyk miał nadzieję na komentarz Roberta Lewandowskiego

Utwór muzyczny wykonany przez Krzysztofa Krawczyka powstał z okazji Mundialu 2018 roku. Piosenki można wciąż posłuchać w serwisie YouTube - klip zamieścił jej współtwórca, Andrzej Kosmala.

Zgodnie z dołączonym do filmu opisem, piosenka była zadedykowana przede wszystkim samemu Robertowi Lewandowskiemu, na co wskazuje sam jej tytuł (“Lewandowski, gol dla Polski!”). Tekst wychwalał sportowe umiejętności piłkarza i dopingował reprezentantów naszego kraju do sportowej walki. W utworze nie zabrakło również odniesienia do kibiców.

- Nasza drużyna, polska drużyna, wiernych kibiców, najlepszych ma. Nasza drużyna, polska drużyna, a kapitana każdy zna - śpiewał przed laty Krzysztof Krawczyk.

Okazuje się, że piosenka nie zwróciła uwagi Roberta Lewandowskiego. Napisał o tym dziś Andrzej Kosmala - wpis w tej sprawie pojawił się na oficjalnym profilu menedżera Krzysztofa Krawczyka na Facebooku. Brak reakcji ze strony słynnego piłkarza był powodem niemałego rozgoryczenia, z jakim musieli zmierzyć się twórcy. Jednocześnie Andrzej Kosmala ponownie podkreślił, że w jego oczach “Lewy” to wyjątkowy zawodnik.

- Nigdy Lewandowski nie podziękował za tę piosenkę. Mieliśmy z Krawczykiem (ja autor tekstu) duże rozgoryczenie... Lewandowski jest wspaniałym piłkarzem i niech to zostanie… (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - napisał menedżer Krzysztofa Krawczyka.

Podczas jednego z wywiadów, jakiego Krzysztof Krawczyk udzielił w 2018 roku, artysta otwarcie przyznał, że kibicem czuł się od zawsze. Nie ukrywał również, że czuje się fanem Roberta Lewandowskiego - muzyk podziwiał umiejętności sportowe reprezentanta.

Środowisko sportowe żegna zmarłego piosenkarza

Przypomnijmy, że Krzysztof Krawczyk odszedł w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia 2021 roku. Wieść o jego śmierci wstrząsnęła polskim show-biznesem, zmarłego artystę żegnały już znane postacie polskiej sceny muzycznej i politycznej. Wśród nich nie zabrakło także Zbigniewa Bońka, polskiego piłkarza i trenera.

- Smutno.... R.I.P - czytamy na Twitterze.

Nigdy Lewandowski nie podziękował za tę piosenkę.Mieliśmy z Krawczykiem (ja autor tekstu) duże rozgoryczenie...Lewandowski jest wspaniałym piłkarzem i niech to zostanie...

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nie tylko niepodłączony telefon. Przypominamy największe wpadki Andrzeja Dudy

  • Od tego tygodnia wielka zmiana w programie "Nasz Nowy Dom"

  • Nagle wparowali na plan "M jak miłość". Aktorzy nie mieli pojęcia

Źródło: Plejada, Facebook, YouTube, Sport, Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >