Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Weronika Książkiewicz w żałobie. Nie żyje ojciec jej dziecka. Krzysztof Latek miał 59 lat
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 11.06.2024 02:14

Weronika Książkiewicz w żałobie. Nie żyje ojciec jej dziecka. Krzysztof Latek miał 59 lat

Krzysztof Latek nie żyje
fot. AKPA

Świat Gwiazd dowiedział się, że Krzysztof Latek nie żyje. W show-biznesie zyskał rozpoznawalność za sprawą związku z Weroniką Książkiewicz, z którą miał syna – Borysa. Czeski biznesmen zmarł w wieku 59 lat.

Kto zmarł w czerwcu 2024 roku?

Czerwiec rozpoczął się od serii przykrych wieści. Na początku miesiąca pożegnaliśmy Barbarę Sienkiewicz, która popularność zyskała w 2015 roku, gdy ogłosiła, że w wieku 60 lat urodziła bliźnięta. “Najstarsza matka w Polsce”, znana z ról w “Plebanii” oraz “Na dobre i na złe”, odeszła w wieku 69 lat.

9 czerwca media obiegła wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki – aktorki “Świata według Kiepskich”, która odeszła w wałbrzyskim hospicjum. Miała 58 lat. 

We wtorek po północy Świat Gwiazd dowiedział się, że nie żyje Krzysztof Latek. Były partner Weroniki Książkiewicz i ojciec jej syna Borysa.

Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie – mówi nam znajoma Weroniki Książkiewicz.

Skłócona siostra o ostatnich chwilach Kipiel-Sztuki. Nikt nie ujawnił aż takich szczegółów Natasza pod osłoną nocy za rękę z przystojniakiem. Wcześniej Józefowicz ogłosił rozstanie

Krzysztof Latek nie żyje

Latek 9 kwietnia skończył 59 lat, był aktywny i uprawiał sport. Jego śmierć wstrząsnęła bliskimi:

Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska (aktorka m.in. „Barw szczęścia” - red.). Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty – zdradza w rozmowie ze Światem Gwiazd znajoma aktorki.

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek, fot. AKPA
Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek, fot. KAPIF

Jedną z pierwszych osób, które pożegnały Latka w sieci, była Małgorzata Dąbrowska, żona Waldemara Dąbrowskiego, dyrektora Teatru Wielkiego. Jak ustalił Świat Gwiazd, Weronika przyjaźni się z córką pary – Martą. 

Weronika jeszcze nie zabrała głosu, ale ona znana jest z tego, że nie wypowiada się publicznie na tematy prywatne – dodaje nasza informatorka. 

Na profilu Krzysztofa Latka na Facebooku nie brakuje pożegnalnych wpisów pogrążonych w smutku przyjaciół. Ciężko im uwierzyć w tragedię, do jakiej doszło 10 czerwca. 

Kim był Krzysztof Latek? Jaką miał relację z Weroniką Książkiewicz?

Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek poznali się w 2008 roku. Na początku byli sobą zachwyceni i nie ukrywali swojej miłości przed światem. 

Gotów jestem oddać za nią życie. Ochronię ją własnym ciałem – mówił w wywiadach Krzysztof. 

Jej z kolei imponowała jego zaradność życiowa i twarde stąpanie po ziemi. Tego aktorka nie znajdowała we wcześniejszych partnerach. 

Latek miał przed laty epizod śpiewania w Czechach, ale zrezygnował z tego, by zająć się biznesem, w którym odnosił mnóstwo sukcesów. 

Był m.in. prezesem jednej z dużych firm deweloperskich. Przystojny, dojrzały, starszy od ukochanej o 16 lat był dla niej oparciem i podporą. 

W 2010 roku para doczekała się syna, Borysa. Niestety, wtedy zaczęły się między obojgiem nieporozumienia. Gdy malec skończył 3 miesiące, Weronika i Krzysztof rozstali się. Przez lata walczyli ze sobą o prawa do opieki nad synem. Sprawa trafiła nawet do sądu. Ostatecznie, Borys został pod opieką mamy. 

Z czasem stosunki między aktorką a biznesmenem ułożyły się. 

W ostatnim czasie ich relacje były naprawdę bardzo dobre. Borys miał regularny kontakt z tatą, Weronice zależało, by syn posiadał męski wzorzec. Teraz o niczym innym nie myśli, jak tylko o jego dobru. Jak dalej wychowywać chłopca, by nie odczuł on traumy? Bardzo wszyscy współczujemy Weronice i Borysowi – dodaje nasza informatorka.

Krzysztof Latek nie żyje, fot. Facebook
Krzysztof Latek nie żyje, fot. Facebook
Krzysztof Latek nie żyje, fot. Facebook
Kondolencje na profilu Krzysztofa Latka, fot. Facebook
Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek, fot. AKPA
Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek, fot. AKPA
Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek, fot. AKPA
Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek, fot. AKPA