Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate i książę William na prywatnych ujęciach. Obchodzą dwunastą rocznicę ślubu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.04.2023 20:39

Księżna Kate i książę William na prywatnych ujęciach. Obchodzą dwunastą rocznicę ślubu

książę William, księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Książę William i księżna Kate podzielili się prywatną fotografią, na której widzimy, jak spędzają swój wolny czas. Ulubiona para Brytyjczyków świętuje dziś 12. rocznicę ślubu.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że syn króla Karola i jego ukochana dla wielu mieszkańców Wielkiej Brytanii są idealnym przykładem perfekcyjnego małżeństwa. Teraz zakochani podzielili się z internautami uroczym zdjęciem z wycieczki rowerowej.

Książę William i księżna Kate świętują 12. rocznicę ślubu

Książę i księżna Walii nieustannie udowadniają Brytyjczykom, że nawet para książęca może przypominać normalne szczęśliwe małżeństwo. Syn króla Karola i jego żona są zawsze uśmiechnięci, chętni do rozmów z rodakami i na każdym kroku okazują ogromną troskę trójce swoich dzieci. 

Tym razem, po raz kolejny pokazali, że niczym nie różnią się od pozostałych brytyjskich par. Na oficjalnym Instagramie zakochanych właśnie znalazło się zdjęcie, na którym widzimy, jak książę William i księżna Kate spędzają 12. rocznicę ślubu.

Jan A.P. Kaczmarek trafił do szpitala, jego stan jest ciężki. "Z tej choroby się nie wychodzi"

Książę William i księżna Kate pokazali urocze zdjęcie ze wspólnej wycieczki

Na social mediach pary książęcej widzimy, że małżeństwo postanowiło wybrać się na wspólną wycieczkę rowerową. Zarówno książę William jak i księżna Kate pozują, siedząc na rowerach i wzajemnie się obejmując. 

Pod postem na profilu księcia i księżnej Walii pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w którym internauci cieszą się, że zakochani mieli okazję spędzić trochę czasu razem i zrelaksować się przed nadchodzącą koronacją króla Karola III. Dodatkowo wszyscy gratulują małżeństwu z okazji ich święta.

Rocznica księcia Williama i księżnej Kate w cieniu skandalu

Pomimo faktu, że wszyscy z całego serca gratulują parze z okazji ich dnia i cieszą się ich szczęściem, wciąż nie milkną głosy na temat rzekomego romansu księcia Williama. Według wielu brytyjskich mediów za zamkniętymi drzwiami wcale nie jest tak kolorowo, jak można to zobaczyć, chociażby na Instagramie.

Portale plotkarskie donoszą, że małżeństwo bardzo często się kłóci, a dodatkowo syn króla Karola miał zdradzać księżną Kate z jej bliską przyjaciółką - Rose Hanbury. Do tej pory jednak nikt z rodziny królewskiej nie zabrał głosu w tej sprawie, więc nie należy traktować tych plotek jako źródła prawdziwych informacji o życiu małżeństwa.

Zobacz zdjęcia: