Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kuba Badach doprowadził Jolantę Kwaśniewską do łez. Wszystko przez to, co zrobił w jej urodziny
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.09.2023 19:21

Kuba Badach doprowadził Jolantę Kwaśniewską do łez. Wszystko przez to, co zrobił w jej urodziny

Kuba Badach doprowadził Jolantę Kwaśniewską do łez, fot. KAPiF
Kuba Badach doprowadził Jolantę Kwaśniewską do łez, fot. KAPiF

Jolanta Kwaśniewska w najnowszym wywiadzie poruszyła kwestię małżeństwa swojej córki Aleksandry i piosenkarza Kuby Badacha. Była Pierwsza Dama przyznała, że był moment, w którym jej zięć doprowadził ją do łez.

Jolanta Kwaśniewska ulubienicą Polek

Jolanta Kwaśniewska niemal zawsze króluje w rankingach dotyczących Pierwszych Dam, z którymi najbardziej sympatyzowały Polki i Polacy. Prezydentowa od zawsze chwalona była za styl i zaangażowanie społeczne.

Choć od jej oficjalnej aktywności minęło już wiele lat, wciąż inspiruje tysiące kobiet, a każdy z jej wywiadów cieszy się dużym zainteresowaniem. Jedną z ostatnich rozmów przeprowadziła z Kwaśniewską Magda Mołek. Podczas konwersacji poruszono temat córki dawnej pary prezydenckiej.

Jolanta Kwaśniewska (1).png
Jolanta Kwaśniewska gościła w programie Magdy Mołek, fot. KAPiF
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Kuba Badach doprowadził Jolantę Kwaśniewską do łez

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach sakramentalne “tak” powiedzieli sobie w 2012 r. Teściowie są bardzo dumni ze swojego zięcia, który od lat odnosi sukcesy jako utalentowany wokalista.

Jak się okazało, wraz z córką Jolanty Kwaśniewskiej, muzyk przygotował wyjątkową niespodziankę na 60. urodziny byłej Pierwszej Damy. Efekt końcowy okazał się tak powalający, że jubilatka zalała się łzami.

Kuba Badach.png
Kuba Badach doprowadził Jolantę Kwaśniewską do łez, fot. KAPiF

Co Kuba Badach dał Jolancie Kwaśniewskiej na urodziny?

Wspólnie napisali piosenkę "Kochana mamo". "Kochana mamo, życzę tobie 365 coś tam pięknych dni". Ola dziękuje tam za wiele fajnych rzeczy, które dostała ode mnie. I to jest naprawdę piękna piosenka. Jak właśnie robiłam te 60. urodziny w gronie znajomych, rodziny, to Kuba grał i śpiewał to, a ja ryczałam - opowiadała Jolanta Kwaśniewska Magdzie Mołek.

Jak dodała, Aleksandra od zawsze pisała dla swojej mamy piękne laurki, jednak ta wyjątkowa - połączona z wykonaniem przez Kubę Badacha, okazała się być nad wyraz wzruszająca.

Jolanta Kwaśniewska (2).png
Jolanta Kwaśniewska, fot. KAPiF
Aleksandra Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska.png
Jolanta Kwaśniewska i Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPiF
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska.png
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPiF

Źródło: W MOIM STYLU Magda Mołek/YouTube