Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kuba Wesołowski z żoną w ciążowej sesji. Tak świętują 10. rocznicę ślubu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.06.2024 15:07

Kuba Wesołowski z żoną w ciążowej sesji. Tak świętują 10. rocznicę ślubu

Kuba Wesołowski
fot. Instagram

Kuba Wesołowski ma dziś spore powody do dumny. Wraz z żoną świętuje 10. rocznicę ślubu. Z tego względu na jego profilu pojawiły się wyjątkowe zdjęcia z ukochaną. Wzruszający wpis pokazuje ile razem przeszli. Przed nimi kolejne wyzwania. Zobaczcie sami!

Kuba Wesołowski - kariera, życie prywatne

Kuba Wesołowski zyskał rozpoznawalność za sprawą polskich seriali takich jak m.in.: "Na Wspólnej", "Czas honoru" czy "O mnie się nie martw". Choć do przystojnego blondyna wzdychały całe pokolenia widzek, on od 16 lat jest wierny swojej partnerce, Agnieszce.

Para wyznała sobie miłość w czerwcu 2014 roku. Niedługo później powitali na świecie córkę, Różę. Aktor z łatwością łączył życie zawodowe z prywatnym. W rozmowie z dziennikarzami unika pytań na temat rodziny, jednak internauci co rusz mogą zobaczyć ich radosne zdjęcia w mediach społecznościowych.

To tam żona telewizyjnego gwiazdora zawiadomiła o kolejnej ciąży. Kuba Wesołowski ponownie zostanie ojcem.

Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła - zażartowała Agnieszka pokazując zaokrąglony brzuch.

Teraz para ma jeszcze więcej powodów do radości.

Na własnej skórze przekonał się, jak działa WOŚP. Jakub Wesołowski o kłopotach zdrowotnych córki Przetakiewicz pokazała środkowego syna. Filip idzie w ślady Kulczyka

Kuba Wesołowski świętuje z żoną 10. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne zdjęcia

14 czerwca Kuba Wesołowski świętuje 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji wraz z ukochaną żoną pokazał internautom kilka kadrów z wyjątkowego dnia. Para Młoda praktycznie mało co się zmieniła, a emocje nadal są żywe w ich oczach. Nie zabrakło uroczego wpisu podsumowującego dotychczasową dekadę małżeństwa.

10 lat minęło jak jeden dzień…choć nasza historia jest znacznie dłuższa. Nic nie dzieje się bez przyczyny - dlatego myślę, że te 16 lat temu życie skierowało nas ku sobie nie bez powodu. Wiecie jak to jest: pewnych rzeczy nie można kupić, nie można ich wyprosić albo kogoś do nich zmusić. Mam na myśli bezwarunkową miłość, pełne zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i oparcie w najgorszych chwilach swojego życia. Ja to dostałam (choć lubię myśleć, że sama na to zapracowałam) w pakiecie, w jednym człowieku, który za każdym razem udowadnia mi, że bez względu na wszystko gramy do jednej bramki. I choć czasami wkurza mnie najbardziej na świecie, to nie wyobrażam sobie życia bez niego. @jakubwesolowski dziękuję Ci za tych wspólnych 16 lat życia, każdy dzień małżeństwa i cieszę się jak dziecko z myślą o naszej wspólnej przyszłości, którą za chwilę będziemy budować już we 4 - pisała szczęśliwa Agnieszka.

Przy okazji wyjątkowej rocznicy para pokazała także ciążową sesję. Już niedługo na świecie pojawi się nowy członek ich rodziny.

Kuba Wesołowski z żoną w ciążowej sesji

Para niedawno miała okazję bawić się na ślubie bliskich znajomych. Z tej okazji w mediach społecznościowych zamieścili serię wspólnych zdjęć, na których pierwszy plan skradł zaokrąglony brzuszek żony aktora.

Agnieszka wyeksponowała dodatkowo krągłości cielistą, dopasowaną sukienką na ramiączka z modnymi marszczeniami. Kuba Wesołowski postawił za to na czarny garnitur z koronkowym wykończeniem i krwistoczerwoną chusteczką w "wampirzym stylu".

Małżeństwo wręcz nie może doczekać się narodzin kolejnego dziecka. Do tego czasu z pewnością będzie informować fanów o przygotowaniach do powitania maleństwa.

Kuba Wesołowski, fot. KAPiF
Kuba Wesołowski z żoną spodziewa się kolejnego dziecka, fot. KAPiF
Kuba Wesołowski, fot. KAPiF
Kuba Wesołowski z żoną spodziewa się kolejnego dziecka, fot. KAPiF