Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rihanna pokazała się publicznie i wznieciła plotki o trzeciej ciąży. Długo nie kazała czekać na komunikat
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.06.2024 20:10

Rihanna pokazała się publicznie i wznieciła plotki o trzeciej ciąży. Długo nie kazała czekać na komunikat

Rihanna
Fot. East News

Rihanna ostatnio wyraźnie rozkwita. Teraz pojawiła się na ważnym wydarzeniu i od razu sprowokowała plotki o tym, że znowu jest w ciąży. Czyżby wreszcie miała doczekać się upragnionej dziewczynki?

Ile dzieci ma Rihanna?

Rihanna ma na koncie wiele nieudanych związków. Pełna przemocy relacja z Chrisem Brownem zakończyła się dla piosenkarza wyrokiem 5 lat w zawieszeniu i zakazem zbliżania. Z kolei saudyjski biznesmen Hassan Jameel próbował ją kontrolować. Dopiero kiedy Riri związała się z raperem ASAP Rockym rozkwitła i wydaje się, że wreszcie znalazła prawdziwą miłość.

W maju 2022 roku Rihanna i ASAP Rocky doczekali się narodzin pierwszego dziecka, syna, któremu nadali imiona Rza Athelston. Na drugą pociechę nie trzeba było długo czekać. W sierpniu 2023 wokalistka została mamą drugiego chłopca o imieniu Riot Rose. Zawsze jednak marzyła o córeczce, czego nie ukrywała w wywiadach. Czyżby wreszcie przyszła kolej na dziewczynkę? Sama zaczęła ten temat z dziennikarzem! Szczegóły poniżej.

Katolicy oburzeni! Rihanna jako wyuzdana zakonnica. Wybuchła potężna afera Rihanna ukrywała, że w ogóle urodziła, a tu takie zdjęcia! Internauci toczą spór o... płeć dziecka

Czy Rihanna jest w trzeciej ciąży?

Wczoraj w Los Angeles odbyła się wielka impreza z okazji poszerzenia oferty marki osobistej Rihanny. Fenty Beauty, czyli firma kosmetyczna Riri, zyskała właśnie całą nową kolekcję kosmetyków do włosów. Wokalistka pojawiła się na imprezie Fenty Hair w zjawiskowej kreacji z czerwonej skóry, która jednak wyraźnie maskowała jej brzuch. Być może właśnie dlatego tak szybko pojawiły się pytania o dzieci.

Rihanna, ile ma dzieci, plotki o trzeciej ciąży, czy będzie miała trzecie dziecko
Impreza Rihanna x Fenty Hair, fot. Rex Features/East News

Gwiazda rozmawiała z dziennikarzem serwisu Entertainment Tonight. Zaczęła żartować, że marzyła wcześniej o zostaniu “mamą dziewczynki”, ale “wyszło, jak wyszło”. Miała oczywiście na myśli to, że na razie jest mamą dwóch chłopców. Oczywiście od razu usłyszała pytanie, czy planuje mieć więcej dzieci.

Wiesz co, mam taką nadzieję. Mam – odpowiedziała dziennikarzowi, zaraz jednak dodała – Nie jestem w ciąży, jeśli o to pytasz – wyznała z uśmiechem.

Po chwili Rihanna zapewniła jednak, że nie chce poprzestać na dwójce dzieci.

Zdecydowanie chciałabym mieć więcej dzieci – zapewniła w wywiadzie.

Na razie jednak ich rodzina ma na głowie spore problemy. Choć marka osobista piosenkarki kwitnie, to jej ukochany oraz ojciec obu synów ma poważne problemy z prawem, przeczytacie o nich poniżej.

Rihanna i ASAP Rocky: problemy z prawem

Partner Rihanny, raper ASAP Rocky, czyli tak naprawdę Rakim Athelaston Mayers, nie ma krystalicznej przeszłości. W 2022 roku został aresztowany na lotnisku i oskarżony o napaść ze śmiercionośną bronią w strzelaninie, która miała miejsce w 6 listopada 2021. Poszkodowanym, który przeżył atak, jest były przyjaciel i współpracownik rapera, Terell Ephron, znany jako ASAP Relli.

Po wpłaceniu kaucji o wysokości przekraczającej pół miliona dolarów muzyk został zwolniony do domu. Jego posiadłość została jednak przeszukana przez służby, a w sierpniu 2022 prokuratura postawiła mu zarzuty. W listopadzie 2023 ruszył proces. Świadkowie na wstępnej rozprawy sądowej zeznawali niemal przez 2 doby. ASAP Rocky nie przyznaje się do winy. Ostatnia rozprawa była wyznaczona na 6 marca 2024 roku, jednak raper na nią nie dotarł. Nie oznacza to końca procesu, a jedynie go przedłuży.

Rihanna, ile ma dzieci, plotki o trzeciej ciąży, czy będzie miała trzecie dziecko
Rihanna z pierwszym synem na rękach i drugim w drodze w 2023, fot. Aissaoui Nacer / SplashNews.com/East News

Źródło: Entertainment Tonight