Kuba Wojewódzki Żródło: eastnews & JAN BIELECKI

Kuba Wojewódzki przechodzi trudne chwile w związku? Opublikował wymowny wpis, mówi o kontrolowaniu partnera

17 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ostatni instagramowy wpis Kuby Wojewódzkiego stanowi dla internautów niemałą zagadkę. Od pewnego czasu spekuluje się, że dziennikarz spotyka się z Angeliką Wachowską. W środę prezenter opublikował w sieci zdjęcie róży, do którego dołączył kilka zastanawiających słów dotyczących relacji w związku. Niektórzy posuwają się w swoich rozmyślaniach dalej, sądząc, że zwiastuje to kryzys w jego relacji z "wodzianką".

  • W życiu uczuciowym Kuby Wojewódzkiego nie brakowało zwrotów akcji
  • Ostatnie doniesienia mówią, że związał się z modelką Angeliką Wachowską
  • Instagramowy wpis prezentera, sądzą niektórzy, wskazuje na kryzys w ich związku

Kuba Wojewódzki należy do tych osobistości polskiego show-biznesu, które nie stronią od aktywności w mediach społecznościowych. Ostatnio na instagramowym profilu dziennikarza zagościło zdjęcie ciętej róży. Z powodu wymownego opisu dołączonego do fotografii fani zaczęli zastanawiać się nad tym, czy w związku prezentera nie rozwija się właśnie kryzys. Według doniesień mediów Kuba Wojewódzki na życiową partnerkę miał wybrać modelkę Angelikę Wachowską. To jedna z wielu kobiet, które cieszyły się zainteresowaniem dziennikarza.

Związki Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki co pewien czas pokazuje się publicznie u boku nowej partnerki. Historia jego relacji z kobietami jest całkiem pokaźna. Wiele wskazuje na to, że na dłużej udało się usidlić prezentera w miłosnych sidłach tylko dwóm kobietom - są to Anna Mucha i Renata Kaczoruk.

To z Renatą Kaczoruk Kuba Wojewódzki, o czym snuły domysły media, miał wreszcie założyć rodzinę. Ich związek rozpadł się jednak w 2018 roku, gdy do sieci trafiła wiadomość o tym, że Renata Kaczoruk odeszła od prezentera.

Relacja Kuby Wojewódzkiego z Anną Muchą w pewnym czasie również wydawała się wyjątkowo silna. Para trwała u swego boku przez ponad pięć lat. Byli partnezry mają do dziś utrzymywać przyjazne relacje.

Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z mężem. Fani są zachwyceni. Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z mężem. Fani są zachwyceni. "Jacy wy piękni jesteście nieprzyzwoicie"Czytaj dalej

Kuba Wojewódzki, według doniesień mediów, był również związany z Anną Czartoryską i Olgą Bołądź. Partnerką prezentera była także Natalia Lesz. I to nie wyczerpuje jednak listy potencjalnych związków Kuby Wojewódzkiego. Na liście “podejrzanych” znajdują się dodatkowo Justyna Ekert, Katarzyna Sowińska czy Sara Faraj.

W życiu Kuby Wojewódzkiego szykuje się kolejne rozstanie?

Ostatnie doniesienia sugerują, że partnerką Kuby Wojewódzkiego została Angelika Wachowska. Od kilku lat modelka pojawia się we flagowym talk-show dziennikarza jako “Wodzianka”. Podczas wywiadów troszczy się o to, by gościom nie zabrakło wody do picia.

- Do programu trafiłam tak naprawdę przez przypadek. Stało się to niedługo po sesji dla amerykańskiego Playboy’a. Wydaje mi się, że ta sesja zwróciła uwagę kogoś z produkcji, ale nigdy o to nie pytałam. Zaproponowano mi udział w odcinku telewizyjnego show, a na nagraniu okazało się, że zapraszają mnie już na cały sezon - wyjaśniła w jednym z wywiadów modelka.

To właśnie jej ma dotyczyć, zdaniem niektórych, najnowszy wpis, jaki pojawił się na oficjalnym profilu Kuby Wojewódzkiego na Instagramie. Prezenter nawiązał w nim do kwestii kontrolowania partnera. Niektórzy dopatrują się w publikacji oznak rozwijającego się w związku dziennikarza kryzysu.

- Właśnie zgodnie doszliśmy do porozumienia ~ KONTROLOWANIE PARTNERA JEST UPOKARZANIEM I JEGO I SIEBIE… Dobranoc - napisał Kuba Wojewódzki.

KW 2

Źródło: instagram.com/kuba_wojewodzki_official

KW 1

Źródło: instagdam.com/angelwachowska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Obcas, Party

Następny artykuł