Kuchenne rewolucje Żródło: facebook.com/Magda Gessler

Niecodzienna sytuacja w "Kuchennych Rewolucjach"

15 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

“Kuchenne rewolucje” to program, który przyzwyczaił widzów do niecodziennych sytuacji. Ta pokazana przez Magdę Gessler w social mediach była jednak (nawet jak na standardy show) wyjątkowo zaskakująca. Najsłynniejsza polska restauratorka zaprezentowała, w jaki sposób została odwiedziona od wstania od stołu. Być może dzięki tym radykalnym działaniom udało się ocalić talerz, jaki w przeciwnym wypadku zostałby spektakularnie rozbity na podłodze.

  • Magda Gessler pokazała fanom zdjęcie zza kulis “Kuchennych rewolucji”
  • Na fotografii widać, jak restauratorka jest siłą powstrzymywana od opuszczenia zajmowanego przy stole miejsca
  • Wszystko odbyło się w atmosferze żartu
  • Na planie show ucierpiał jednak niejeden talerz, o czym reżyser “Kuchennych rewolucji” postanowił powiedzieć niegdyś parę słów

Show “Kuchenne rewolucje” gości w domach Polek i Polaków od 2010 roku. Program nie tylko rozsławił Magdę Gessler na całą Polskę, ale i zafundował tysiącom telewidzów solidne źródło rozrywki. Jak się okazuje, za kulisami show bywa równie ciekawie i wesoło, co na antenie. Udowadnia to publikacja, która ostatnio ukazała się na oficjalnym profilu na Facebooku, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Magda Gessler zaprasza fanów za kulisy “Kuchennych rewolucji”

Ostatnia facebookowa publikacja Magdy Gessler to nie lada gratka dla fanów “Kuchennych rewolucji”. Najsłynniejszej polskiej restauratorce zebrało się na wspominki, w wyniku czego podzieliła się z internautami niecodzienną sceną zza kulis programu.

Światło dzienne ujrzała fotografia, na której wyraźnie zniechęcona do dalszego jedzenia Magda Gessler jest powstrzymywana od wstania od stołu siłą. Uczestnik “Kuchennych rewolucji” mocno trzyma restauratorkę za nadgarstki, tym samym przymuszając ją do dokończenia posiłku. Najwyraźniej danie wyjątkowo nie smakowało gwieździe stacji TVN.

Prowadząca show “Kuchenne rewolucje” zawczasu uspokoiła jednak wszystkich oburzonych załączonym obrazkiem fanów. Przepychanki miały być, jak twierdzi Magda Gessler, formą żartów, co potwierdzają liczne emotki pocałunków, jakimi restauratorka zakończyła facebookowy wpis.

Donald Tusk szczerze o trudnym dzieciństwieDonald Tusk szczerze o trudnym dzieciństwieCzytaj dalej

- Na KR i tak bywało ... to nie przemoc ... tylko ja już nie moglam jesc a Nicola upierał sie i nie pozwalał mi odejść .., od stołu .. ha ha ha ..(zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - czytamy na Facebooku.

Na widok publikacji naturalnie fani wpadli w podobny nastrój do żartów. Podczas gdy jedni wspominali własne doświadczenia z próbami wcześniejszego odejścia od stołu z dzieciństwa, drudzy zastanawiali się, czy Magda Gessler czasami nie znalazła się w niebezpieczeństwie.

- Jeżeli potrzebuje Pani pomocy, proszę mrugnąć 3 razy lewym okiem- zaproponował żartobliwie jeden z komentujących.

Reżyser “Kuchennych rewolucji” tłumaczy Magdę Gessler z rozbijania talerzy

Jednym ze znaków rozpoznawczych prowadzącej program “Kuchenne rewolucje”, tuż obok burzy blond loków, jest skłonność do rzucania talerzami. Reżyser show postanowił powiedzieć w tej sprawie parę słów i wyjaśnić, co zachęca rozsierdzoną restauratorkę do sięgnięcia po kolejne naczynie. Okazuje się, iż ich rozbijanie ma być pewnego rodzaju sygnałem alarmowym dla uczestników.

- Ten talerz jest przerywnikiem, obudzeniem do życia tych, którzy myślą, że to jest żart, że nie powiedzą mi prawdy i są tak twardzi. Czasami potrzebny jest talerz, czasami potrzebna jest grubsza rzecz - przekazał reżyser “Kuchennych rewolucji”.

Na KR i tak bywało ... to nie przemoc ... tylko ja już nie moglam jesc a Nicola upierał sie i nie pozwalał mi odejść .., od stołu .. ha ha ha .. #mg ????????????????????????

Opublikowany przez Magdę Gessler Niedziela, 14 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Pikio, Player

Następny artykuł