Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lewis Capaldi odwołuje występy po głośnym incydencie, nie był w stanie wydobyć głosu. "Tak bardzo przepraszam"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.06.2023 20:17

Lewis Capaldi odwołuje występy po głośnym incydencie, nie był w stanie wydobyć głosu. "Tak bardzo przepraszam"

Lewis Capaldi odwołał koncerty, fot. BEN STANSALL/AFP, Rex Features/East News
Lewis Capaldi odwołał koncerty, fot. BEN STANSALL/AFP, Rex Features/East News

Lewis Capaldi oświadczył, że zamierza zrobić sobie przerwę w koncertowaniu. Wszystko za sprawą problemów ze zdrowiem, jakie dały o sobie znać chociażby podczas występu na festiwalu w Glastonbury, gdzie wokalista nie mógł wydobyć z siebie ani jednego słowa.

Lewis Capaldi i jego problemy zdrowotne

Lewis Capaldi to jeden z najpopularniejszych dziś szkockich piosenkarzy, znany z takich przebojów jak “Before you go”, czy “Someone you loved”. Wokalista ma miliony fanów na całym świecie, a bilety na jego koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki.

W lutym gwiazdor nie miał jednak dla swoich fanów dobrych wieści. Poinformował, że jesienią ubiegłego roku zdiagnozowano u niego zespół Tourette’a, opowiadał również o kłopotach zarówno ze zdrowiem fizycznym jak i psychicznym.

Kamil Sipowicz jest już po rozwodzie! Mąż Kory dosadnie podsumowany przez eks-żonę, co tam się wyprawiało?

Incydent na koncercie Lewisa Capaldiego

Pod koniec maja Lewis Capaldi występował na festiwalu w Glastonbury. Podczas jego koncertu doszło do niespodziewanego incydentu - w pewnym momencie piosenkarz nie był w stanie wydobyć z siebie ani jednego słowa.

Z pomocą przyszli wielbiciele, którzy zaśpiewali jego utwory za niego. Gwiazdor wyciągnął jednak wnioski z zajścia i postanowił podjąć zdecydowane kroki, by nie dopuścić do tego rodzaju sytuacji w przyszłości.

Lewis Capaldi robi przerwę od koncertowania

Na swoim Twitterze Lewis Capaldi odniósł się do incydentu z festiwalu w Glastonbury. Podziękował swoim fanom za pomoc na koncercie i oświadczył, że zamierza zrobić sobie przerwę od koncertowania, by poważnie zająć się swoim zdrowiem.

Tak bardzo przepraszam wszystkich, którzy chcieli przyjść na moje show jeszcze w tym roku, ale muszę czuć się dobrze, aby występować na poziomie, na jaki zasługujecie. Granie dla was każdej nocy jest tym, o czym marzyłem, więc to była najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Wrócę tak szybko, jak to możliwe - napisał w obszernym poście piosenkarz.

Zobacz zdjęcia: