Maciej Musiał na zdjęciu z łóżka Żródło: instagram.com/

Maciej Musiał na zdjęciu prosto z łóżka. Mówi o dzieciach

12 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Maciej Musiał pokazał na Instagramie intymny kadr z sypialni i ogłosił, że szuka kandydatki na matkę swoich dzieci. Okazuje się, że aktor znalazł się pod presją dziadka.

  • Maciej Musiał świętuje urodziny
  • Aktor pokazał zdjęcie z łóżka
  • Maciek szuka kandydatki na matkę swoich dzieci

11 lutego Maciej Musiał świętował swoje urodziny. Aktor znany przede wszystkim z serialu "Rodzinka.pl" skończył 26 lat! Z tej okazji podzielił się w sieci intymnym kadrem z sypialni i przyznał, że rodzina zaczyna dopytywać o jego potomstwo.

Intymne zdjęcie aktora

O życiu prywatnym Maćka wiadomo raczej niewiele. Aktor przyzwyczaił fanów do tego, że tę sferę woli trzymać zdala od mediów, a szczególnie, jeśli chodzi o pokazywanie bliskich. 26-latek zdaje się niechętnie też opowiadać o swoich związkach.

Co prawda pod koniec stycznia paparazzi przyłapali go na dworcu na czułościach z tajemniczą kobietą, ale wiele wskazuje na to, że nadal jest singlem. Sam Musiał nie odniósł się też do krążących po sieci zdjęć, najwyraźniej próbując jak najszybciej wyciszyć temat.

Natalia Kukulska pożegnała legendarnego muzyka. Chick Corea zmarł dziś w wieku 79 latNatalia Kukulska pożegnała legendarnego muzyka. Chick Corea zmarł dziś w wieku 79 latCzytaj dalej

Wygląda jednak na to, że 26. urodziny pchnęły go do przemyśleń na temat założenia rodziny, a już na pewno pchnął go do tego dziadek. Maciek pokazał zdjęcie prosto ze swojego łóżka i przyznał, że bliscy zaczynają dopytywać o jego dzieci.

Maciej Musiał szuka kandydatki na swoje dzieci

26. Dziadek mówi, że czas na prawnuki. Anyone? - napisał.

Wpis aktora nie obył się bez echa. Trudno zaprzeczyć, że fanki od lat za nim szaleją i niecierpliwie czekają na okazję do poznania. W kilka chwil pojawiło się wiele komentarzy zainteresowanych internautek.

No jak trzeba, to się zgłaszam - pisze fanka.

Jeżeli mnie poślubisz, wtedy twój dziadek doczeka się prawdziwych polskich wnuków o błękitnej krwi ze szlachetnego rodu Mickiewiczów - dodaje kolejna.

Zaadoptuj kota i powiedz dziadkowi, że to jego wnuk/wnuczka - radzi jeden z obserwatorów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł