Magda Gessler Żródło: instagram.com/magdagessler_official

Jak mieszka Magda Gessler? Weszli z kamerą do jej domu

1 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Magda Gessler, o czym zdołali przekonać się fani “Kuchennych rewolucji”, słynie z niebanalnego stylu. Dbałość o każdy detal widać także we wnętrzu domu znanej restauratorki. Ostatnio oko kamery zarejestrowało salon gwiazdy stacji TVN - pomieszczenie jest ciepłe i pełne wyszukanych dodatków.

Najsłynniejsza polska restauratorka, Magda Gessler, w dużej mierze zawdzięcza swą popularność zaangażowaniu w produkcję programu “Kuchenne rewolucje”. Restauratorka od lat odmienia życie polskich przedsiębiorców, nie tylko ucząc ich prowadzenia restauracji od podstaw, ale także na nowo budując ich pewność siebie i wiarę w sukces. Jest właścicielką kilkunastu lokali gastronomicznych; dodatkowo zajmuje się pisaniem i malarstwem. Zamiłowanie do sztuki widać już na pierwszy rzut oka na wnętrze jej domu.

Czym na co dzień lubi otaczać się Magda Gessler? Wiemy, czego z pewnością nie brakuje w domu restauratorki

Magda Gessler należy do grupy tych osobistości polskiego show-biznesu, które stale cieszą się dużym medialnym zainteresowaniem. Dodatkowo uwagę podtrzymuje obecność restauratorki w mediach społecznościowych. Gwiazda TVN prowadzi własny profil na Instagramie, skąd pochodzą wykorzystane w artykule zdjęcia.

Ostatnio w ramach realizacji programu "Dzień Dobry TVN" Magda Gessler zgodziła się powiedzieć parę słów o swoim zięciu. Przypomnijmy, że prywatnie restauratorka jest matką dwójki pociech - syna Tadeusza i córki Lary. W październiku 2020 roku Lara poślubiła Piotra Szeląga; zaledwie dwa tygodnie później urodziło się pierwsze dziecko pary, córeczka Nena.

Z wypowiedzi Magdy Gessler wynika, że restauratorka nie ma żadnego problemu z akceptacją swego zięcia. Co jest dla niej szczególnie ważne, młoda para wiedzie zgodne życie pełne miłości. Gwiazda TVN docenia również opiekę, jaką rodzice wspólnie otaczają malutką Nenę.

Zofia Zborowska opisała wstrząsające doświadczenia kobiet u ginekologa. Zofia Zborowska opisała wstrząsające doświadczenia kobiet u ginekologa. "Przeżyłam totalne upokorzenie"Czytaj dalej

- Bardzo kocha moją córkę. Razem tworzą taki tandem, który bez przerwy chodzi w tę samą stronę. Są bardzo zgrani. Nieprawdopodobnie zajmują się małą - przekazała Magda Gessler.

O swojej córce, Larze, Magda Gessler także wypowiada się w ciepłych słowach. Jak twierdzi, jej pociecha jest cudowną matką i córką. Wspólne zdjęcia Magdy Gessler i jej córki, Lary, także znalazły swe miejsce na instagramowym profilu restauratorki.

Ponieważ wywiad z restauratorką odbył się w jej domu, oko kamery mogło uchwycić wnętrze salonu zaaranżowanego przez gwiazdę TVN. Podobnie jak ona sama, pomieszczenie jest kolorowe; dominują w nim ciepłe brązy. Nie brakuje również miejsca na kwiaty i nastrojowe lampy.

Według doniesień serwisu Plotek dom Magdy Gessler jest po brzegi wypełniony rodzinnymi pamiątkami. Na gości zewsząd spoglądają uchwycone na fotografiach podobizny bliskich restauratorki. Pomieszczenia zdobią porcelanowe figurki, filiżanki i barwne obrazy.

Magda Gessler była trzykrotnie zamężna. W latach 80 ubiegłego wieku poślubiła Volkharta Müllera, z którym ma syna Tadeusza; niestety pierwszy małżonek restauratorki niespodziewanie zmarł. Po tym Magda Gessler wyszła za Piotra Gesslera, ojca Lary. Obecnym partnerem gwiazdy TVN jest Waldemar Kozerawski, lekarz mieszkający na co dzień w Kanadzie.

Magda Gessler

Źródło: instagram.com/magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł