Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler

instagram.com/magdagessler_official

Jak mieszka Magda Gessler? Weszli z kamerą do jej domu

1 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Magda Gessler, o czym zdołali przekonać się fani “Kuchennych rewolucji", słynie z niebanalnego stylu. Dbałość o każdy detal widać także we wnętrzu domu znanej restauratorki. Ostatnio oko kamery zarejestrowało salon gwiazdy stacji TVN - pomiesz

Najsłynniejsza polska restauratorka, Magda Gessler, w dużej mierze zawdzięcza swą popularność zaangażowaniu w produkcję programu “Kuchenne rewolucje”. Restauratorka od lat odmienia życie polskich przedsiębiorców, nie tylko ucząc ich prowadzenia restauracji od podstaw, ale także na nowo budując ich pewność siebie i wiarę w sukces. Jest właścicielką kilkunastu lokali gastronomicznych; dodatkowo zajmuje się pisaniem i malarstwem. Zamiłowanie do sztuki widać już na pierwszy rzut oka na wnętrze jej domu.

Czym na co dzień lubi otaczać się Magda Gessler? Wiemy, czego z pewnością nie brakuje w domu restauratorki

Magda Gessler należy do grupy tych osobistości polskiego show-biznesu, które stale cieszą się dużym medialnym zainteresowaniem. Dodatkowo uwagę podtrzymuje obecność restauratorki w mediach społecznościowych. Gwiazda TVN prowadzi własny profil na Instagramie, skąd pochodzą wykorzystane w artykule zdjęcia.

Ostatnio w ramach realizacji programu "Dzień Dobry TVN" Magda Gessler zgodziła się powiedzieć parę słów o swoim zięciu. Przypomnijmy, że prywatnie restauratorka jest matką dwójki pociech - syna Tadeusza i córki Lary. W październiku 2020 roku Lara poślubiła Piotra Szeląga; zaledwie dwa tygodnie później urodziło się pierwsze dziecko pary, córeczka Nena.

Z wypowiedzi Magdy Gessler wynika, że restauratorka nie ma żadnego problemu z akceptacją swego zięcia. Co jest dla niej szczególnie ważne, młoda para wiedzie zgodne życie pełne miłości. Gwiazda TVN docenia również opiekę, jaką rodzice wspólnie otaczają malutką Nenę.

- Bardzo kocha moją córkę. Razem tworzą taki tandem, który bez przerwy chodzi w tę samą stronę. Są bardzo zgrani. Nieprawdopodobnie zajmują się małą - przekazała Magda Gessler.

O swojej córce, Larze, Magda Gessler także wypowiada się w ciepłych słowach. Jak twierdzi, jej pociecha jest cudowną matką i córką. Wspólne zdjęcia Magdy Gessler i jej córki, Lary, także znalazły swe miejsce na instagramowym profilu restauratorki.

Ponieważ wywiad z restauratorką odbył się w jej domu, oko kamery mogło uchwycić wnętrze salonu zaaranżowanego przez gwiazdę TVN. Podobnie jak ona sama, pomieszczenie jest kolorowe; dominują w nim ciepłe brązy. Nie brakuje również miejsca na kwiaty i nastrojowe lampy.

Według doniesień serwisu Plotek dom Magdy Gessler jest po brzegi wypełniony rodzinnymi pamiątkami. Na gości zewsząd spoglądają uchwycone na fotografiach podobizny bliskich restauratorki. Pomieszczenia zdobią porcelanowe figurki, filiżanki i barwne obrazy.

Magda Gessler była trzykrotnie zamężna. W latach 80 ubiegłego wieku poślubiła Volkharta Müllera, z którym ma syna Tadeusza; niestety pierwszy małżonek restauratorki niespodziewanie zmarł. Po tym Magda Gessler wyszła za Piotra Gesslera, ojca Lary. Obecnym partnerem gwiazdy TVN jest Waldemar Kozerawski, lekarz mieszkający na co dzień w Kanadzie.

Źródło: instagram.com/magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Koszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy

  • Kolega zdradza prawdę o Bożenie Dykiel. Taka jest naprawdę

  • Partnerka znanego wokalisty zrobiła aborcję. Nie żałuje

Źródło: plotek.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >