Magda Gessler Żródło: Wywiad z Magdą Gessler w "Dzień Dobry TVN" ze stycznia 2021 roku; screen youtube.com/tvnpl

Magda Gessler pochwaliła się swoim pupilem. Pies ma wyjątkowo gęstą sierść

31 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Magda Gessler uraczyła internautów zdjęciem z czworonożnym przyjacielem. Psiak towarzyszył najsłynniejszej polskiej restauratorce, gdy ta poświęcała się podziwianiu nowej pary butów. Cudowny zwierzak o niepozornym imieniu nie wyglądał jednak na specjalnie zainteresowanego obuwiem. Na jego widok wielu fanów Magdy Gessler doznało pewnego olśnienia - zdaniem internautów futrzak przypomina swoją właścicielkę.

  • Magda Gessler pokazała swojego psiaka
  • To owczarek o imieniu Gucio
  • Zdaniem niektórych psiak łudząco przypomina właścicielkę

Zgodnie z czołówką programu “Kuchenne rewolucje” Magda Gessler to niekwestionowany autorytet kulinarny. Dodatkowo gwiazda TVN jest właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu punktów gastronomicznych. Prywatnie Magda Gessler spełnia się także w roli żony, córki, babci i właścicielki psa z wyjątkowo imponującą szatą.

Zwierzęcy przyjaciel Magdy Gessler

Po tym, jak Magda Gessler podbiła nie tylko żołądki, ale i serca rodaków, co udało jej się dzięki występowi w programie “Kuchenne rewolucje”, w dużym stopniu przeniosła swą działalność do sieci. instagramowy profil najsłynniejszej polskiej restauratorki obserwuje obecnie grono ponad 1 mln internautów.

Magda Gessler zawsze może liczyć zatem na szeroki odbiór publikowanych zdjęć, co być może zachęca ją do dzielenia się rozmaitościami z życia prywatnego na łamach mediów społecznościowych. Ostatnio pojawił się tam wyjątkowy gość. Internauci mogli zobaczyć, z kim gwiazda TVN spędza wolne, leniwe wieczory w zaciszu własnych czterech kątów.

Przy okazji eksponowania nowego obuwia Magda Gessler pokazała fanom swojego czworonoga. Jest nim pokaźnych rozmiarów pies rasy owczarek francuski briard. Choć jego imię jest bardzo niepozorne, trudno nie zachwycić się lśniącą, długą szatą zwierzęcia.

Izabela Trojanowska jest smutna, święta spędzi w samotnościIzabela Trojanowska jest smutna, święta spędzi w samotnościCzytaj dalej

- Nie mogę się napatrzeć @wondersshoes i Gucio. Jak mają na imię Wasze pieski? - pyta fanów prowadząca programu “Kuchenne rewolucje”.

Podczas gdy jedni komentujący komplementowali obuwie słynnej restauratorki, uwagę drugich skupił właśnie Gucio sam w sobie. W sekcji komentarzy nie brakuje wyrazów zachwytu nad dostojnym psem. Niektórzy dostrzegają w nim coś więcej, niż naturalne psie piękno - internauci sądzą, że futrzak do złudzenia przypomina… swą właścicielkę.

Uderzające podobieństwo?

To nie pierwszy raz, gdy Gucio zaistniał w sieci jako pupil i wierny towarzysz Magdy Gessler. Restauratorka pokazywała go już jakiś czas temu, na przykład w czerwcu 2020 roku, gdzie na łamach krótkiego klipu nagrodziła zwierzaka głaskaniem. Już wtedy fani gwiazdy dopatrywali się między tą dwójką znacznego podobieństwa.

Punktem wspólnym miał być w tym przypadku ludzki i psi włos. Zarówno na głowie restauratorki, jak i ciele psiaka, dużo się bowiem dzieje. Trudno jednak powiedzieć, czy Magda Gessler i Gucio rzeczywiście wygraliby konkurs podobieństw właściciela i jego pupila.

- Długowłosy tak jak pani- zauważa jedna z internautek.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, Instagram, Facebook, Plotek

Następny artykuł