Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler była bita w dzieciństwie za jedzenie chleba.

TRICOLORS/East News

Magda Gessler wspomina, jak bito ją po rękach za jedzenie chleba

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Magda Gessler zalicza się do grona celebrytów, którzy lubią dzielić się z publicznością wspomnieniami z dzieciństwa. Jednym z nich podzieliła się podczas ostatniego wydania odcinka programu Marcina Mellera pt. "Drugie śniadanie mistrz&o

  • Magda Gessler w dzieciństwie nie mogła jeść chleba

  • Za złamanie zakazu była bita po rękach

  • Gwiazda zapowiedziała nowy zawodowy projekt

W Polsce rzadko kiedy można spotkać ludzi, którzy nie wiedzą, kim jest Magda Gessler. Jej popularność jest niepodważalna, a program "Kuchenne rewolucje" zyskał miliony telewidzów. Nie byłoby to możliwe bez wyjątkowego temperamentu "Królowej TVN", który kształtowany był już od dzieciństwa.

Magda Gessler wspomniała chwile z dzieciństwa

Dziś, tj. 3 kwietnia Magda Gessler była gościem Marcina Mellera w programie "Drugie śniadanie mistrzów". Obok niej gościli także Robert Makłowicz, Andrzej Grabowski, oraz Michał Rusinek. Celebryci rozmawiali na wiele ciekawych tematów, jednak w pewnym momencie poruszono temat zwyczajów i zachowania przy stole.

Jedną z pierwszych osób, które zechciały się wypowiedzieć w tej kwestii była oczywiście Magda Gessler. Popularna restauratorka nieco zaskoczyła telewidzów stwierdzeniem, że w dzieciństwie nie mogła jeść chleba, a za złamanie zakazu była bita po rękach:

- Nie wolno było jeść mi chleba, bito mnie po rękach [...] Mama do mnie mówiła, że jeżeli schudnę kilogram, to będzie mi płaciła za kilogram schudnięcia tyle, ile się płaciło za kilogram cielęciny - mówiła Magda Gessler.

Co więcej, stwierdziła również, że mama nauczyła ją, by nigdy nie zjadała posiłku na talerzu do końca. Mimo tego, że babcia twierdziła, iż trzeba wszystko zjeść do końca, tak mama twierdziła, że jest to nieeleganckie.

Restauratorka zapowiedziała nowy plan zawodowy

Dziennikarz w rozmowie ze swoimi gośćmi poruszył wątek nieoczywistych namiętności. Oczywiście nie mogło zabraknąć wypowiedzi Magdy Gessler w tej kwestii. Gwiazda przy okazji zapowiedziała, że już w czerwcu szykuje specjalną prowokację, która będzie jej biografią.

Szefowa "Kuchennych rewolucji" zdradziła również, za czym najbardziej tęskni, kiedy znajduje się za granicą. Tutaj odpowiedź padła na święta Wielkanocne oraz Bożonarodzeniowe. Dodała także, że zdarza jej się zatęsknić za ulubionym grzybobraniem.

W programie kilku ciekawostek udzielił również Robert Makłowicz, który wspomniał, że w jego dzieciństwie zdarzały się momenty, gdy dzieci przy stole musiały spożywać posiłki z książkami pod pachami, by nauczyły się odpowiedniej postury przy stole.

Zaznaczył także, że nie wolno było mówić do jego babuni "babcia", ponieważ te jej zdaniem znajdują się w klozetach. Na koniec dodał, że zazwyczaj dorośli z jego rodziny rozmawiali po francusku, by dzieci nie mogły zrozumieć, o czym mówią.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Zbigniew Zamachowski ma nową ukochaną? Zakochał się w znanej aktorce

  • Wszyscy modlili się o Krzysztofa Krawczyka. Jest nagła wiadomość

  • Zenek Martyniuk zafundował synowi prezent. Cena jest kolosalna

Źródło: pudelek.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >