Magda Gessler była bita w dzieciństwie za jedzenie chleba. Żródło: TRICOLORS/East News

Magda Gessler wspomina, jak bito ją po rękach za jedzenie chleba

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Magda Gessler zalicza się do grona celebrytów, którzy lubią dzielić się z publicznością wspomnieniami z dzieciństwa. Jednym z nich podzieliła się podczas ostatniego wydania odcinka programu Marcina Mellera pt. "Drugie śniadanie mistrzów". Gwiazda zdradziła, że w dzieciństwie za jedzenie chleba, bito ją po rękach.

  • Magda Gessler w dzieciństwie nie mogła jeść chleba
  • Za złamanie zakazu była bita po rękach
  • Gwiazda zapowiedziała nowy zawodowy projekt

W Polsce rzadko kiedy można spotkać ludzi, którzy nie wiedzą, kim jest Magda Gessler. Jej popularność jest niepodważalna, a program "Kuchenne rewolucje" zyskał miliony telewidzów. Nie byłoby to możliwe bez wyjątkowego temperamentu "Królowej TVN", który kształtowany był już od dzieciństwa.

Magda Gessler wspomniała chwile z dzieciństwa

Dziś, tj. 3 kwietnia Magda Gessler była gościem Marcina Mellera w programie "Drugie śniadanie mistrzów". Obok niej gościli także Robert Makłowicz, Andrzej Grabowski, oraz Michał Rusinek. Celebryci rozmawiali na wiele ciekawych tematów, jednak w pewnym momencie poruszono temat zwyczajów i zachowania przy stole.

Jedną z pierwszych osób, które zechciały się wypowiedzieć w tej kwestii była oczywiście Magda Gessler. Popularna restauratorka nieco zaskoczyła telewidzów stwierdzeniem, że w dzieciństwie nie mogła jeść chleba, a za złamanie zakazu była bita po rękach:

- Nie wolno było jeść mi chleba, bito mnie po rękach [...] Mama do mnie mówiła, że jeżeli schudnę kilogram, to będzie mi płaciła za kilogram schudnięcia tyle, ile się płaciło za kilogram cielęciny - mówiła Magda Gessler.

Widzowie oczarowani nową uczestniczką Widzowie oczarowani nową uczestniczką "Rolnik szuka żony", zobaczyli ją w zwiastunieCzytaj dalej

Co więcej, stwierdziła również, że mama nauczyła ją, by nigdy nie zjadała posiłku na talerzu do końca. Mimo tego, że babcia twierdziła, iż trzeba wszystko zjeść do końca, tak mama twierdziła, że jest to nieeleganckie.

Restauratorka zapowiedziała nowy plan zawodowy

Dziennikarz w rozmowie ze swoimi gośćmi poruszył wątek nieoczywistych namiętności. Oczywiście nie mogło zabraknąć wypowiedzi Magdy Gessler w tej kwestii. Gwiazda przy okazji zapowiedziała, że już w czerwcu szykuje specjalną prowokację, która będzie jej biografią.

Szefowa "Kuchennych rewolucji" zdradziła również, za czym najbardziej tęskni, kiedy znajduje się za granicą. Tutaj odpowiedź padła na święta Wielkanocne oraz Bożonarodzeniowe. Dodała także, że zdarza jej się zatęsknić za ulubionym grzybobraniem.

W programie kilku ciekawostek udzielił również Robert Makłowicz, który wspomniał, że w jego dzieciństwie zdarzały się momenty, gdy dzieci przy stole musiały spożywać posiłki z książkami pod pachami, by nauczyły się odpowiedniej postury przy stole.

Zaznaczył także, że nie wolno było mówić do jego babuni "babcia", ponieważ te jej zdaniem znajdują się w klozetach. Na koniec dodał, że zazwyczaj dorośli z jego rodziny rozmawiali po francusku, by dzieci nie mogły zrozumieć, o czym mówią.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł