Daleko od noszy Żródło: Fot. MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Magdalena Mazur przez 8 lat grała pielęgniarkę w "Daleko od noszy". Czym się dziś zajmuje i jak wygląda?

14 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Zastanawiacie się, co słychać u bohaterki sitcomu “Daleko od noszy”? Magdalena Mazur występowała w telewizji jako siostra Magda przez niemal dekadę, po czym zniknęła z ekranu. Słuch po nie jednak nie zaginął, a aktorka sporadycznie gościła w domach telewidzów dzięki epizodycznych rolach. Dla fanów Magdaleny Mazur mamy jednak słodko-gorzkie wieści, jeśli chodzi o zawodowe decyzje gwiazdy serialu “Daleko od noszy”.

  • Magdalena Mazur zasłynęła z roli siostry Magdy w serialu “Daleko od noszy”
  • Aktorka, choć w dużej mierze usunęła się w medialny cień, wciąż pojawia się publicznie
  • W karierze Magdaleny Mazur nie brakowało epizodycznych występów

“Daleko od noszy” z marszu zdobył sympatię tysięcy telewidzów. Format pojawiał się na antenie Polsatu od 2003 do 2009 roku. O czym nie każdy wie, serial był kontynuacją “Szpitala na perypetiach”. Po latach podjęto próbę reanimacji “Daleko od noszy” w formie projektu “Daleko od noszy. Reanimacja”, lecz ta propozycja jest ogólnie uznawana za niewypał. To serial emitowany w latach 2003-2009 cieszył się swego czasu ogromną popularnością; częścią sukcesu z pewnością była sama aktorska obsada.

Co porabia po latach Magdalena Mazur, gwiazda serialu “Daleko od noszy”?

Magdalena Mazur pojawiła się w serialu “Daleko od noszy” już w pierwszym odcinku formatu. Grała w sitcomie do samego końca, wcielając się w siostrę Magdę. Aktorka angażowała się również w pracę na planie “Daleko od noszy. Reanimacja”.

Serialowa siostra Magda słynęła z tego, że chętnie pokazywała swoje wdzięki. Niektórzy to właśnie w gwieździe “Daleko od noszy” dopatrywali się przyszłości polskiego kina. To właśnie rola w sitcomie przyniosła Magdalenie Mazur ogólnokrajową popularność, która to zaowocowała później kolejnymi propozycjami od producentów.

Minęły długie lata, odkąd “Daleko od noszy” na dobre wycofało się z telewizji. Sympatia setek widzów jednak pozostała, przez co wielu z nich może zastanawiać się, co porabia dziś słynna pielęgniarka Magda. Kluczowym pytaniem jest również to, czy aktorka zamierza pojawić się jeszcze na wizji. Dla fanów liczących na wielki powrót Magdaleny Mazur na ekran nie mamy jednak optymistycznych wieści.

Kasia Glinka z koleżankami na zdjęciu sprzed 15 lat. Ale się zmieniłyKasia Glinka z koleżankami na zdjęciu sprzed 15 lat. Ale się zmieniłyCzytaj dalej

Obecnie gwiazda serialu “Daleko od noszy”, jak donoszą media, ma wieść spokojne życie, którego nie sięga już tak jaskrawe światło reflektorów. Krążące po sieci plotki sugerują, że Magdalena Mazur nie rozgości się już przed kamerą na dłużej. Aktorka zrezygnowała z kariery na dużą skalę, po zakończeniu emisji “Daleko od noszy” pojawiając się na ekranie epizodycznie.

Co warto zaznaczyć, Magdalena Mazur nie odcięła się jednak na zawsze od świata polskiego show-biznesu. Aktorka prowadzi obecnie konto na Instagramie, dzięki któremu mogliśmy dowiedzieć się, że już dziś startuje internetowy projekt, w który serialowa siostra Magda postanowiła się zaangażować. Chodzi o dostępny w sieci kabaret “PanDemon”. Zwiastun inicjatywy jest już dostępny w social mediach aktorki.

- Kabaret PanDemon 14.04 na all-stars.pl. Będzie się działo - zachęca w mediach społecznościowych Magdalena Mazur.

Telewizyjne występy Magdaleny Mazur

Co warto zaznaczyć, Magdalena Mazur, zupełnie, jakby było to pewnego rodzaju przepowiednią, debiutowała w filmie “Farba”, gdzie wcieliła się również w rolę pielęgniarki. Na swoim koncie ma również występy w wielu innych polskich serialach, w tym w “Klanie” czy “Pierwszej miłości”.

W 2020 roku serialowa siostra Magda pojawiła się również w serialu “W rytmie serca”. Występ miał jednak charakter gościnny - aktorka zagrała w jednym odcinku, podobnie jak w “Świecie według Kiepskich”. Co warto dodać, Magdalena Mazur z wykształcenia jest między innymi bibliotekarką; ukończyła studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Świat Seriali, Filmweb, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł