Swiatgwiazd.pl
Daleko od noszy

Fot. MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Magdalena Mazur przez 8 lat grała pielęgniarkę w "Daleko od noszy". Czym się dziś zajmuje i jak wygląda?

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Zastanawiacie się, co słychać u bohaterki sitcomu “Daleko od noszy"? Magdalena Mazur występowała w telewizji jako siostra Magda przez niemal dekadę, po czym zniknęła z ekranu. Słuch po nie jednak nie zaginął, a aktorka sporadycznie gościła w d

  • Magdalena Mazur zasłynęła z roli siostry Magdy w serialu “Daleko od noszy”

  • Aktorka, choć w dużej mierze usunęła się w medialny cień, wciąż pojawia się publicznie

  • W karierze Magdaleny Mazur nie brakowało epizodycznych występów

“Daleko od noszy” z marszu zdobył sympatię tysięcy telewidzów. Format pojawiał się na antenie Polsatu od 2003 do 2009 roku. O czym nie każdy wie, serial był kontynuacją “Szpitala na perypetiach”. Po latach podjęto próbę reanimacji “Daleko od noszy” w formie projektu “Daleko od noszy. Reanimacja”, lecz ta propozycja jest ogólnie uznawana za niewypał. To serial emitowany w latach 2003-2009 cieszył się swego czasu ogromną popularnością; częścią sukcesu z pewnością była sama aktorska obsada.

Co porabia po latach Magdalena Mazur, gwiazda serialu “Daleko od noszy”?

Magdalena Mazur pojawiła się w serialu “Daleko od noszy” już w pierwszym odcinku formatu. Grała w sitcomie do samego końca, wcielając się w siostrę Magdę. Aktorka angażowała się również w pracę na planie “Daleko od noszy. Reanimacja”.

Serialowa siostra Magda słynęła z tego, że chętnie pokazywała swoje wdzięki. Niektórzy to właśnie w gwieździe “Daleko od noszy” dopatrywali się przyszłości polskiego kina. To właśnie rola w sitcomie przyniosła Magdalenie Mazur ogólnokrajową popularność, która to zaowocowała później kolejnymi propozycjami od producentów.

Minęły długie lata, odkąd “Daleko od noszy” na dobre wycofało się z telewizji. Sympatia setek widzów jednak pozostała, przez co wielu z nich może zastanawiać się, co porabia dziś słynna pielęgniarka Magda. Kluczowym pytaniem jest również to, czy aktorka zamierza pojawić się jeszcze na wizji. Dla fanów liczących na wielki powrót Magdaleny Mazur na ekran nie mamy jednak optymistycznych wieści.

Obecnie gwiazda serialu “Daleko od noszy”, jak donoszą media, ma wieść spokojne życie, którego nie sięga już tak jaskrawe światło reflektorów. Krążące po sieci plotki sugerują, że Magdalena Mazur nie rozgości się już przed kamerą na dłużej. Aktorka zrezygnowała z kariery na dużą skalę, po zakończeniu emisji “Daleko od noszy” pojawiając się na ekranie epizodycznie.

Co warto zaznaczyć, Magdalena Mazur nie odcięła się jednak na zawsze od świata polskiego show-biznesu. Aktorka prowadzi obecnie konto na Instagramie, dzięki któremu mogliśmy dowiedzieć się, że już dziś startuje internetowy projekt, w który serialowa siostra Magda postanowiła się zaangażować. Chodzi o dostępny w sieci kabaret “PanDemon”. Zwiastun inicjatywy jest już dostępny w social mediach aktorki.

- Kabaret PanDemon 14.04 na all-stars.pl. Będzie się działo - zachęca w mediach społecznościowych Magdalena Mazur.

Telewizyjne występy Magdaleny Mazur

Co warto zaznaczyć, Magdalena Mazur, zupełnie, jakby było to pewnego rodzaju przepowiednią, debiutowała w filmie “Farba”, gdzie wcieliła się również w rolę pielęgniarki. Na swoim koncie ma również występy w wielu innych polskich serialach, w tym w “Klanie” czy “Pierwszej miłości”.

W 2020 roku serialowa siostra Magda pojawiła się również w serialu “W rytmie serca”. Występ miał jednak charakter gościnny - aktorka zagrała w jednym odcinku, podobnie jak w “Świecie według Kiepskich”. Co warto dodać, Magdalena Mazur z wykształcenia jest między innymi bibliotekarką; ukończyła studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Jacek Stachurski postanowił zmienić branżę. Już ruszył z nowym biznesem

  • Dorota Szelągowska szczerze o swojej traumie. Przeżyła dramat

  • Bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada internautom na hejt

Źródło: Świat Seriali, Filmweb, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Stefano Terrazzino wskazał, jaki błąd Iza Małysz popełnia w tańcu

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Robert Lewandowski odebrał złotego buta. Na gali pojawiła się też Ania

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje bohaterka "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Zbigniew Zamachowski ciepło skomentował małżeństwo z Aleksandrą Justą

Czytaj więcej >
leszek teleszyński

Życie gwiazd

Co słychać u Leszka Teleszyńskiego? W przeszłości należał do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd

Czytaj więcej >
Przemek Kossakowski

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski o pytaniach dotyczących rozstania z Wojciechowską. Chce być szczery

Czytaj więcej >