Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Maja Ostaszewska już tak nie wygląda. W końcu ma fryzurę, o jakiej marzyła

7 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Maja Ostaszewska nieco odświeżyła swój wygląd. Do najnowszej wrzutki na Instagramie zapozowała w odmienionej fryzurze. Aktorka postanowiła skrócić pasma włosów i postawić na sięgającą brwi grzywkę. Fani tłumnie docenili zmianę, czego wyrazem został wysyp pozytywnych komentarzy.

  • Maja Ostaszewska nie stroni od mediów społecznościowych
  • Na Instagramie wielokrotnie wyrażała poparcie dla Strajku Kobiet
  • Ostatnio zapoznała obserwujących ze swym nowym wizerunkiem

Entuzjaści takich produkcji jak “Body/Ciało” czy “Diagnoza” doskonale znają postać dwukrotnej laureatki Orła - Maja Ostaszewska zaczynała karierę zawodową od wczesnych lat 90 ubiegłego wieku. Aktorka należy do tych gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Obecnie, mimo ograniczeń związanych z pandemią COVID-19, Maja Ostaszewska pozostaje w kontakcie z fanami między innymi za pośrednictwem Instagrama.

Maja Ostaszewska nie obawia się mówić o tym, co myśli

Na oficjalnym instagramowym profilu Mai Ostaszewskiej nie brakuje wspomnień z życia prywatnego, bliskich aktorki oraz podobizn jej kolegów i koleżanek po fachu. Dla aktorki Instagram jest również miejscem do tego, by podzielić się z rodakami opinią na ważne społecznie tematy. Maja Ostaszewska nagłaśnia między innymi sprawy związane z niesieniem pomocy naszym mniejszym braciom - zwierzętom.

Maja Ostaszewska używała Instagrama również do wyrażenia poparcia dla Strajku Kobiet. Na profilu aktorki nie brakuje zdjęć z organizowanych w stolicy protestów. Do wielu z nich Maja Ostaszewska pozowała z maseczką oznaczoną charakterystyczną czerwoną błyskawicą - symbolem protestu.

- Moje miasto dziś. Są nas dziesiątki tysięcy… Zmuszeni walczyć o prawa człowieka. Pokojowa manifestacja. Wokół tłumy wspaniałych młodych ludzi walczących o wolność wyboru. O swoje życie. Dobrze być tego częścią - pisała w październiku ubiegłego roku gwiazda filmu “Body/Ciało”.

W trakcie kręcenia programu nagle zmarł jej mąż. Właśnie wygrała W trakcie kręcenia programu nagle zmarł jej mąż. Właśnie wygrała "The Voice Senior 2"Czytaj dalej

Odmieniona Maja Ostaszewska. Fani nie kryją zachwytu

Ostatnio Maja Ostaszewska postanowiła opublikować post niezwiązany z obecną sytuacją polityczno-społeczną w Polsce. Aktorka zapoznała fanów z efektami swojej wizyty u fryzjera. Gwiazda postanowiła zafundować włosom metamorfozę.

Na najnowszym zdjęciu Maja Ostaszewska prezentuje się w długiej grzywce sięgającej brwi i nieco przyciętych kosmykach włosów. Jak poinformowała fanów we wpisie, miała ochotę zrobić dla coś miłego dla samej siebie.

- Czas na zmianę… Choć wielu osobom może się to wydać nader błahe, żeby o tym pisać, dla mnie ma znaczenie. Uświadomiłam sobie, że od bardzo dawna, może nawet kilku lat nie zmieniałam fryzury dla siebie samej - napisała aktorka.

Na reakcję obserwujących nie trzeba było długo czekać. Na instagramowym profilu Mai Ostaszewskiej zaroiło się od komplementów. Zdaniem wielu internautów wybór grzywki okazał się strzałem w dziesiątkę. Komentujący tłumnie utożsamiali się z potrzebą zrobienia czegoś wyłącznie ku własnej uciesze.

- Wyszło bosko! I dla mnie, niby taka drobnostka, a działa jak najlepsza terapia (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - podzieliła się jedna z internautek.

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska 2

Źródło: Instagram.com/ostaszewskamaja_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram.com/ostaszewskamaja_official, Jastrząb Post

Następny artykuł