Małgorzata Godlewska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Małgorzata Godlewska jako kobieta-kot mówi o LGBT

30 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Kuso ubrana Małgorzata Godlewska postanowiła podjąć temat środowiska LBGT. By okazać wsparcie, przywdziała kusy strój i maskę, czym upodobniła się do kobiety-kot. Zdjęcie z jej podobizną zostało opublikowane na łamach mediów społecznościowych. Jak grzmi do przedstawicieli środowiska LBGT z Instagrama: “to wasze życie”.

Małgorzata Godlewska zyskała popularność między innymi dzięki działalności w serwisie YouTube, której podjęła się wraz z siostrą, Esmeraldą. Początkowo panie postawiły na publikację przeróbek znanych przebojów. By przyciągnąć wzrok internautów, siostry chętnie przywdziewały kontrowersyjne, niewiele zakrywające stroje. Najwidoczniej osiągnęły na tym polu pewien sukces, bo obecnie często mówi się o nich w mediach.

Szczerząca kły Małgorzata Godlewska wspiera środowisko LBGT

Jak podają media, Małgorzata Godlewska chętnie podejmuje się ważnych społecznie tematów, do czego używa w dużej mierze swego kontrowersyjnego wizerunku. Z jego pomocą próbowała zwrócić już uwagę na takie zagadnienia jak: epidemia COVID-19, prawa kobiet czy okrucieństwo wobec zwierząt. Tym razem postanowiła okazać swoje wsparcie środowisku LGBT.

Małgorzata Godlewska zaskoczyła obserwujących we wtorek. Kobieta zdecydowała się umieścić na swym instagramowym profilu zdjęcie, na którym celebrytka próbowała upodobnić się do postaci kobiety-kot. Skąpo ubrana Małgorzata Godlewska w masce szczerzy kły, eksponując pazurki prosto do szklanego oka kamery.

Jak się okazuje, zdjęcie miało być pretekstem do podjęcia ważnego społecznie tematu LGBT. Małgorzata Godlewska przekonuje, że każdy z nas ma prawo żyć według własnego przepisu niezależnie od tego, czy preferujemy małżeństwa homoseksualne, heteroseksualne lub wieloosobowe.

Aleksandra Kwaśniewska nagle zapadła się pod ziemię. Co się z nią dzieje?Aleksandra Kwaśniewska nagle zapadła się pod ziemię. Co się z nią dzieje?Czytaj dalej

- Chcesz żyć w małżeństwie homo, hetero, 2-3-4-5-osobowym? Masz do tego prawo, to Twoje, Wasze życie! - napisała celebrytka.

Małgorzata Godlewska dostrzega w tej zasadzie pewien wyjątek. Jej zdaniem sytuację w znaczący sposób zmienia pojawienie się ewentualnego potomka pary. Nie jest wówczas istotne, czy dziecko urodziło się w danym małżeństwie, czy zostało adoptowane.

- Jeżeli jednak urodzą się w tym małżeństwie dzieci lub je adoptujecie, a Ty się rozmyślisz i chcesz sobie "uciec" to uważam, że powinieneś być prawnie "dojechany"... Tak będzie, tak myślę - zaznacza Małgorzata Godlewska.

O czym nie każdy wie, z wykształcenia Małgorzata Godlewska jest pielęgniarką. Z doniesień mediów wynika, że kobieta czynnie pracuje w zawodzie na terenie jednego z warszawskich szpitali.

Swą sławę siostry Godlewskie zawdzięczają między innymi sensacyjnej awanturze na pokładzie samolotu. Celebrytki miały udać się wówczas na koncert do Amsterdamu; podczas rejsu miało dojść do szarpaniny rodzeństwa. Ostatecznie, według medialnych doniesień, z uwagi na bezpieczeństwo pilot zawrócił na warszawskie lotnisko, a siostry zostały ukarane mandatami.

małgorzata godlewska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl, o2.pl

Następny artykuł