Malłgorzata Rozenek o powrocie do formy Żródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek zdradziła, jak wróciła do formy po ciąży. "Wystarczyło mało, ale zdrowo jeść"

11 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Małgorzata Rozenek niedawno urodziła trzecie dziecko. Podczas wakacji w Meksyku, gdzie obecnie spędza czas z rodziną, często pozuje do zdjęć w samym bikini, chwaląc się swoją świetną sylwetką. Jak się okazuje, jest efektem ćwiczeń i prostej diety.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Małgorzata Rozenek dba o siebie po porodzie
  • Co sama myśli o swojej sylwetce
  • Co jej zdaniem jest potrzebne, by wrócić do formy

Małgorzata Rozenek bardzo chciała mieć dziecko ze swoim mężem, Radosławem Majdanem. Po długiej walce w końcu się udało, a na świecie pojawił mały Henio. Gwiazda postanowiła jednak jak najszybciej wrócić do formy i gdy tylko dostała pozwolenie od lekarzy zabrała się do pracy nad sylwetką. Nie wszyscy jednak wierzą, że jej obecny wygląd jest zasługą tylko ćwiczeń. Niektórzy oskarżają ją o pomoc chirurgów plastycznych czy zabiegów kosmetycznych.

Małgorzata Rozenek zdradza sekret powrotu do formy

Małgorzata Rozenek wprawiła większość fanów w zachwyt, gdy pokazała jak wygląda na złotych plażach Tulum. Nie dało się nie zauważyć, że szybko zeszczuplała po 3. ciąży,a jej skóra jest gładka i napięta. Od razu posypało się wiele komplementów w komentarzach.

Jak sama zainteresowana zaznaczyła, zależy jej jednak, by proces odchudzania był rozsądny i skuteczny, a nie szybki. Dobrze wie, że radykalna utrata wagi nie jest dobra dla zdrowia, a towarzyszące jej skutki uboczne mogą być niewarte wysiłków.

- Urodziłam 3 dzieci i każda ciąża zmieniała moje ciało, ale - co najważniejsze - zmieniała moje życie na lepsze. Rozczulam się, jak patrzę na swoje zdjęcia z ciąży i chwilę po. Taka kochana mamuśka ze mnie była i chociaż ciągle nie mam sportowej sylwetki, powoli wracam do formy. Powoli i z głową. Nie chcę razem z kilogramami tracić włosów. Na razie to się udaje. To nie był łatwy proces, ale wiele się nauczyłam. Małe różnice robią wielki efekt- napisała.

Nie żyje Kasia Lenhardt. 25-letnia modelka najprawdopodobniej popełniła samobójstwoNie żyje Kasia Lenhardt. 25-letnia modelka najprawdopodobniej popełniła samobójstwoCzytaj dalej

Pojawiły się jednak osoby, które zwątpiły w uczciwość gwiazdy TVN. Można było znaleźć opinie, że celebrytka nie mówi obserwatorom o pomocy medycyny estetycznej czy zabiegach kosmetycznych, które mają dodatkowo wspomagać jej odchudzanie.

W jednym z komentarzy internautka zarzuca, że aby dobrze wyglądać po ciąży niezbędne są duże pieniądze, bowiem same ćwiczenia nie dadzą takich rezultatów. Według komentującej, niezbędne są także specjalne diety, drogie kosmetyki czy zabiegi u profesjonalistów, na które przeciętna kobieta nie może sobie pozwolić.

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać. Prowadząca "Projekt Lady" postanowiła odpisać, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości niedowiarków. Według niej stosowną dietę można skomponować samemu, ale to nie wszystko.

- Takie założenie robią osoby, które szukają wytłumaczenia dla swojego lenistwa. Tylko schorzenia medyczne utrudniają powrót do formy, nie brak pieniędzy. Naprawdę, wystarczy mało, ale zdrowo jeść (często to kosztuje mniej niż niezdrowe jedzenie) zrezygnować z cukru (znów ogromna oszczędność) i z alkoholu (oszczędność!). Ruszać się (jest pełno darmowych programów ćwiczeniowych w necie) i efekty same przyjdą - napisała.

Choć odpowiedź może wydawać się ostra, dla sceptyków na pewno będzie zaskakująca. Zapewne nie spojrzeli na to zagadnienie z tej perspektywy. Dla tych, którzy nadal nie są przekonani, pozostaje śledzenie jej nowego programu na TVN Style "Rozenek cudnie chudnie". Sama gwiazda często pokazuje, jak ćwiczy jogę, co może być dobrym punktem wyjścia dla wszystkich świeżo upieczonych mam, które chcą wrócić do formy po porodzie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł