Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów. Gwiazda ostrzega fanów przed niebezpieczeństwem

TRICOLORS/East News

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów. Gwiazda ostrzega fanów przed niebezpieczeństwem

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie bardzo ważny komunikat, którym ostrzegła swoich fanów i znajomych po fachu przed niebezpieczeństwem. Gwiazda padła ofiarą oszustów, którzy bezprawnie wykorzystali jej wizerunek do re

  • Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów

  • Wizerunek gwiazdy został bezprawnie wykorzystany

  • Aktorka ostrzega fanów i znajomych przed niebezpieczeństwem

Celebryci i aktorzy bardzo często ostrzegają swoich fanów przed złem, które kryje się w internecie. Zdarza się, że padają ofiarą oszustw lub naciągaczy, którzy potem bezpodstawnie wykorzystują ich wizerunki. Taka sytuacja przydarzyła się Małgorzacie Sosze.

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów

Zasięgi Małgorzaty Sochy na Instagramie sięgają niemal miliona obserwujących, co czyni ją jedną z najpopularniejszych polskich aktorek w mediach społecznościowych. Zainteresowanie jej osobą jest ogromne, co przekłada się na zainteresowanie jej osobą wielu firm.

Gwiazda jest jedną z trzech głównych twarzy firmy jubilerskiej Apart, gdzie od jakiegoś czasu zasiadły obok niej Julia Wieniawa i Anna Lewandowska. Na Instagramie Sochy można znaleźć wiele zdjęć, w których wspiera i promuje marki, z którymi współpracuje.

Niestety zdarzają się również przykre momenty, a jeden z nich nastąpił wczoraj. Aktorka opublikowała screen zdjęcia rzekomej reklamy, w której miała wziąć udział. Dotyczyła środku odchudzającego, nakłaniającego do spożywania produktu jedynie rano.

Oczywiście artystka nie ma z tym nic wspólnego, a reklama jest oszustwem, o czym zakomunikowała w opisie i przestrzegła swoich fanów przed tego typu sytuacjami i zaapelowała, by nie klikać w takie linki. Oszuści bezpodstawnie wykorzystali wizerunek Małgorzaty.

- Uwaga!!! Te reklamy nie są prawdziwe. Nie klikajcie w nie, nie wchodźcie w linki. Te firmy bezprawnie wykorzystały mój wizerunek - apeluje Małgorzata Socha.

Z kim współpracuje Małgorzata Socha?

Popularność i talent aktorski Małgorzaty Sochy pozwolił jej na współpracę z wieloma firmami, które od wielu lat ma zaszczyt reprezentować w kampaniach reklamowych i innych przedsięwzięciach.

Jedną z nich jest wcześniej wspomniana firma jubilerska Apart, jednak fani mogą kojarzyć aktorkę również z reklam słynnego sklepu meblowego Agata Meble, o którym niejednokrotnie wspomina w mediach społecznościowych.

Dodatkowo zdarza się, że gwiazda organizuje konkursy dla fanów związane z firmami kosmetycznymi. Jeden z nich miał miejsce w marcu br.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • W show TVP doszło do groźnego wypadku

  • Restauracji nie pomogła nawet Magda Gessler. Wszystko skończyło się w sądzie

  • Anna Lewandowska poinformowała fanów o wizycie u lekarza

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >