Swiatgwiazd.pl
Anna Lewandowska zrelacjonowała na Instagramie wizytę u lekarza. Wykonała testy alergiczne

Jan Bielecki/East News

Anna Lewandowska zrelacjonowała na Instagramie wizytę u lekarza. Wykonała testy alergiczne

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jak przystało na prawdziwą sportsmenkę i pasjonatkę zdrowego stylu życia Anna Lewandowska postanowiła wybrać się do alergologa w celu wykonania testów alergicznych. Niestety gwiazda od dłuższego czasu boryka się z problemem alergii, a w tym roku ws

  • Anna Lewandowska zmaga się z alergią

  • Gwiazda udała się na testy alergiczne

  • W tym roku jej objawy są nasilone

Anna Lewandowska jest jedną z najsłynniejszych sportsmenek w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego od zawsze dba o swój skład ciała i zdrowie, wobec czego stara się regularnie badać. Teraz nie było inaczej. Pokazała fanom, z jak wielkim problemem alergicznym musi się zmagać.

Anna Lewandowska po testach alergicznych

Uwielbienie Anny Lewandowskiej do sporządzania relacji na Instagramie z większości wydarzeń z jej życia nie jest niezrozumiałe. Gwiazda robi wszystko, by pozostać w stałym kontakcie ze swoimi fanami i udzielać im dobrych porad zdrowotnych.

Oczywiście nie robi tego bezinteresownie. Dzięki mediom społecznościowym może poszerzać swoje zasięgi i zyskiwać klientów. Tym razem sprawa dotyczyła również zdrowia, jednak pod innym kątem.

Wiosna rozkwita, wszystko zaczyna kwitnąć, a co za tym idzie? Cierpienie alergików, do których Anna Lewandowska się wlicza. Małżonka napastnika Bayernu Monachium opublikowała relację z testów alergicznych, które wykonała w jednej z klinik.

- Dawno nie miałam takiej alergii jak w tym roku. Kogoś z was dopadło? Czas na testy... Mam zamiar przebadać się od A do Z [...] Właśnie robimy testy. Zobaczymy, co to będzie. Ale na pewno trawy, kotki, niestety - pisała Anna Lewandowska.

Niestety sytuacja nie jest radosna, jakby tego chciała. Badanie wykazało, że w tym toku choroba jest nasilona, w szczególności do traw, wobec czego gwiazda musi specjalnie zadbać o swoje zdrowie i unikać kontaktu z rzeczami, na które jest uczulona. 

- No to wiadomo już, na co mam uczulenie. Na wszystkie możliwe trawy - napisała na sam koniec małżonka Roberta Lewandowskiego.

Działalność Anny Lewandowskiej

Sportsmenka bardzo często organizuje w swoich mediach społecznościowych relacje na żywo, do których zaprasza wiele znanych osób, lub specjalistów od wielu dziedzin. Na profilu Lewandowskiej zgromadziło się już ponad 3,1 miliona obserwujących, co jest zasługą tylko i wyłącznie jej ciężkiej pracy.

Warto zaznaczyć także, że gwiazda prowadzi drugi profil na Instagramie, o nazwie „Baby by Ann”, gdzie udziela wielu sensownych rad dla młodych mam, lub kobiet, które już wkrótce powitają swoje pociechy na świecie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Dramatyczny apel Ewy Krawczyk. Błaga tylko o jedno

  • Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna. Wygląda jak kopia mamy

  • Karol Okrasa szczerze o swoim dzieciństwie. Nie było łatwe

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefined

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >