Ewa Krawczyk na wizji błaga o spokój. Skomentowała narastający konflikt Żródło: Piotr Molecki/East News

Ewa Krawczyk na wizji błaga o spokój. Skomentowała narastający konflikt

30 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Za niespełna tydzień minie równy miesiąc od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Małżonka zmarłego artysty, Ewa Krawczyk gościła w programie Telewizji Polskiej pt. „Alarm”, gdzie wypowiedziała się na temat narastającego konfliktu w mediach - „Mój mąż w niebie płacze, widząc, co się dzieje” - powiedziała wdowa po piosenkarzu. Odcinek będzie można obejrzeć dziś, tj. 30 kwietnia o 20:10 na antenie TVP1.

  • 5 maja minie miesiąc od śmierci Krzysztofa Krawczyka
  • Ewa Krawczyk poprosiła o spokój w programie Telewizji Polskiej pt. „Alarm”
  • Odcinek z jej udziałem będzie można oglądać dziś, tj. 30 kwietnia o 20:10 w TVP1.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka pociągnęła za sobą masę tematów, które wcześniej nie były poruszane w Polskich mediach. Jedną z osób, która znalazła się „na świeczniku” jest syn zmarłego artysty Krzysztof Krawczyk Junior. Natomiast małżonka piosenkarza, Ewa Krawczyk ma dość narastających konfliktów i poprosiła o spokój.

Ewa Krawczyk o narastającym konflikcie po śmierci jej małżonka

W ostatnich tygodniach jednym z najpopularniejszych tematów w polskich mediach jest śmierć Krzysztofa Krawczyka i narastające wokół niej konflikty, a także problemy w jego rodzinie. Krzysztof Krawczyk Junior stał się obiektem zainteresowań kolorowej prasy, po tym, jak na jaw wyszedł fakt o poszukiwaniu przez niego dachu nad głową.

Tymczasem głos na temat medialnej nagonki i wystawianych na światło dzienne spraw rodzinnych zabrała wdowa po zmarłym piosenkarzu, Ewa Krawczyk. Kobieta jest wyraźnie zmęczona tym, co od momentu śmierci jej męża dzieje się w polskich mediach.

Po pogrzebie wokalisty zaczęły pojawiać się głosy, że stosunki wdowy z jego synem nie należą do najlepszych, a jeden z opiekunów muzycznych Juniora, Krzysztof Cwynar podgrzał atmosferę w rozmowie z „Faktem”, twierdząc, że „nie może dłużej być na pasku macochy”.

Jarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna. Staje się coraz bardziej podobny do mamyJarosław Bieniuk pokazał najmłodszego syna. Staje się coraz bardziej podobny do mamyCzytaj dalej

W trakcie najnowszego odcinka programu Telewizji Polskiej pt. „Alarm” zdradziła, że chciałaby chociaż przez chwilę móc przeżyć żałobę po mężu w spokoju i z dala od mediów. Żona Krawczyka jest przekonana, że jej mąż „patrzy na wszystko z góry”, a jej serce dla syna Krzysztofa jest zawsze otwarte.

- Chciałabym w spokoju przeżywać swoją żałobę. Proszę o, chociaż tydzień spokoju. Mój mąż w niebie płacze, widząc, co się dzieje. Moje serce jest otwarte dla Krzysia juniora - powiedziała Ewa Krawczyk w programie „Alarm”, którego wydanie będzie można oglądać dziś o godz. 20:10 na antenie TVP1.

Co więcej, małżonka Trubadura zdradziła, że kilka dni temu spotkała się z 47-latkiem przy grobie męża, a ich rozmowa przebiegała życzliwie. Wyraziła nadzieję, że ich rozmowa przeistoczy się w coś naprawdę dobrego, czego chciałby Krzysztof Krawczyk. Obecnie czeka na ruch ze strony Krzysztofa Juniora.

Krzysztof Cwynar o Krzysztofie Krawczyku Juniorze

Ewa Krawczyk w swojej wypowiedzi dodała, że młody Krawczyk nie powinien słuchać „złych doradców”. Można przypuszczać, że jednym z nich jest wieloletni opiekun 47-latka Krzysztof Cwynar, który w rozmowie z „Faktem” powiedział kilka słów na temat jego sytuacji rodzinnej.

Uznał, że Ewa Krawczyk prosiła Juniora, by nie korzystał z usług adwokatów, jednak Cwynar zaparł się, że sprawa jest zbyt poważna. Warto zaznaczyć, że młodemu Krawczykowi grozi utrata dachu nad głową. Cwynar dodał także, że podczas pogrzebu piosenkarza, jego macocha zaparła się, by nie został dopuszczony do trumny swojego taty.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł