Swiatgwiazd.pl
TVP

East News/ ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Kto może zasiąść w jury "The Voice Of Poland" zamiast Michała Szpaka?

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

W najnowszej edycji "The Voice of Poland" niekwestionowanego hitu TVP ma zabraknąć Michała Szpaka. Pojawiły się już doniesienia o tym, kto mógłby go zastąpić. Znamy szczegóły.

  • Michał Szpak nie pojawi się w nowej edycji The Voice of Poland.

  • Media donoszą, że wokalistę może zastąpić Rafał Brzozowski.

  • Okazuje się, że ostateczna decyzja o wyborze kandydata może należeć do Edyty Górniak.

Michał Szpak był trenerem w czterech ostatnich edycjach programu The Voice of Poland. Okazało się, że oprócz umiejętności wokalnych, może pochwalić się też zdolnościami pedagogicznymi. W swojej trenerskiej karierze do zwycięstwa doprowadził dwóch uczestników ze swoich drużyn - Martę Gałuszewską i Krystiana Ochmana. Niestety, w kolejnej edycji show TVP nie ujrzymy Szpaka na fotelu trenera. Co ciekawe, na jego miejsce jest już nawet kilku kandydatów. 

Kto zastąpi Michała Szpaka w hicie TVP?

Na temat nowego składu jury w The Voice wciąż pojawia się mnóstwo doniesień. Jak poinformował magazyn Party, w najnowszej edycji programu wystąpi Edyta Górniak. Oprócz niej pojawią się również Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron. A kto zastąpi Michała Szpaka?

Jak donosi Jastrząb Post, w roli trenera w nadchodzącej edycji może wystąpić Rafał Brzozowski. Informator portalu podkreślił, że przewidywany sukces wokalisty na Eurowizji z pewnością zagwarantuje mu udział w The Voice. Przypomnijmy, że to właśnie dzięki temu programowi Brzozowski stał się znanym piosenkarzem. Wziął udział w pierwszej edycji. Czyżby teraz miał zasiąść w fotelu jurora? 

Informator Jastrząb Post przekazał także, że to głos Edyty Górniak ma znaczący wpływ na ostateczny wybór trenera. Produkcja rzekomo bardzo liczy się z jej zdaniem. 

Co więcej, podobno Górniak, gdy dowiedziała się, że w nowej edycji programu zabraknie Michała Szpaka, była bardzo zawiedziona. Mimo iż zdarzało się, że oboje mieli czasem nieco inne opinie i wyraźnie między nimi iskrzyło, darzyli się dużą sympatią. 

Cóż, jak na razie żadne z doniesień dotyczących nowego trenera w show TVP nie zostały potwierdzone. Jak poinformowała nas Telewizja Publiczna, "skład jurorów formatu «The Voice...» jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja poinformuje w odpowiednim czasie."

Pewna kandydatura Rafała Brzozowskiego?

Wiele osób twierdzi, że kandydatura Rafała Brzozowskiego na trenera The Voice of Poland jest bardzo pewna. Tabloidy nazywają go w końcu ulubieńcem TVP. Jak widać, kariera gwiazdora wciąż nabiera tempa. 

Przypomnijmy, że Brzozowski będzie reprezentował Polskę na Eurowizji. Artysta zaprezentuje na scenie utwór The ride. Jedną z pierwszych osób, która skomentowała piosenkę wokalisty, była właśnie Edyta Górniak. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że utwór Rafała nie jest w jej stylu, ale jest komercyjny i może okazać się hitem. 

Artystka bardzo angażuje się w przygotowanie  Brzozowskiego do występu na prestiżowej eurowizyjnej scenie. Na majowy weekend zaprosiła go nawet do swojej willi w górach, gdzie zamierza udzielić mu kilka lekcji. W końcu, jako niegdysiejsza finalistka Eurowizji ma na tym polu duże doświadczenie. 

My życzymy powodzenia panu Rafałowi i razem ze wszystkim fanami programu The Voice of Poland oczekujemy na kolejne informacje o potencjalnych kandydatach na nowego trenera. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowa

  • Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

  • Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

Źródło: Jastrząb Post 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >