Augustin Egurrola Żródło: East News

Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

28 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Augustin Egurrola pojawił się w najnowszej edycji programu "Dance Dance Dance" na fotelu jurora. Jego decyzja o przejściu do TVP wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Teraz znany choreograf odniósł się do sprawy.

  • Augustin Egurrola jest znanym polskim choreografem, który do tej pory znany był widzom głównie ze stacji TVN.
  • Teraz gwiazdor dzięki angażowi w Dance Dance Dance rozpoczął współpracę z TVP. Spadła na niego ogromna fala krytyki.
  • Egurrola postanowił odnieść się do sprawy.

Augustin Egurrola jest znanym polskim choreografem, który do tej pory znany był widzom głównie ze stacji TVN. Tam był głównym jurorem w kultowym programie You Can Dance, czy Mam Talent!, a także przez lata był twórcą układów tanecznych w Tańcu z Gwiazdami, który od kilku lat jest transmitowany przez telewizję Polsat.

Augustin Egurrola o przejściu do TVP

Trzecia edycja tanecznego show Dance Dance Dance trwa w najlepsze. Co jakiś czas pojawiają się informacje o niewielkich wpadkach produkcji programu. Jednak sprawą, która wciąż przyciąga największą uwagę pozostaje wciąż kwestia przejścia Augustina Egurroli z TVN do TVP. Według wielu to właśnie największa wpadka na koncie Egurroli.

Juror postanowił skomentować plotki i wypowiedział się na temat okoliczności podjęcia współpracy z TVP w rozmowie z magazynem Party.

Jak twierdzi były tancerz, decyzja o zmianie pracodawcy była dla niego bardzo trudna. Co ciekawe, gwiazdor wyznał też, że już od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską. Co więcej, w Dance Dance Dance jest głównym choreografem już od pierwszej edycji.

Dariusz Siatkowski z Dariusz Siatkowski z "Kogla Mogla" nagle zniknął z ekranów. Zmarł w niewyjaśnionych do dziś okolicznościachCzytaj dalej

- Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem- powiedział w wywiadzie.

Zapytany o powód swoich krytycznych ocen względem uczestników, które budzą wiele kontrowersji, podkreślił, że od zawsze stara się oceniać tancerzy w zgodzie z samym sobą, a dowodem tego jest jego wieloletnie doświadczenie w pracy jurora. Jak utrzymuje gwiazdor, styl jego wypowiedzi nie zmienił się, a jego krytyczne oceny nie różnią się od tych, które przyznawał, zanim rozpoczął przygodę w Dance Dance Dance.

Szykuje się reaktywacja You Can Dance?

Egurrola w rozmowie wypowiedział się także na temat spekulacji dotyczących reaktywacji tanecznego show You Can Dance, który przez wiele lat był emitowany przez stację TVN i zyskał ogromną popularność wśród widzów.

Według doniesień na temat wznowienia emisji programu mówi się od jakiegoś czasu w TVP. Choreograf nie potwierdził jednak plotek. Wyznał jednak, że wciąż darzy tę produkcję wyjątkowym sentymentem.

- To show dla wszystkich młodych ludzi, którzy mają marzenia i są zdeterminowani, by je spełniać- mówił w rozmowie z Party.

Sławny tancerz przyznał, że gdyby rzeczywiście dostał propozycję bycia jurorem w nowej wersji You Can Dance, uznałby to za wielkie wyróżnienie i z pewnością zgodziłby się na współpracę.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł