Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler - najgorsza rewolucja

PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/East News

"Kuchenne rewolucje": nieudana rewolucja Magdy Gessler

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Choć Magda Gessler przeprowadziła już blisko trzysta "Kuchennych rewolucji", nie wszystkie z nich zakończyły się powodzeniem. Podczas jednego z odcinków kulinarnego show restauratorka została poniżona i wyrzucona z lokalu. Przypomnijmy

  • Trwa 22. edycja „Kuchennych rewolucji”, w których Magda Gessler pomaga właścicielom upadających restauracji

  • W trakcie 16. odsłony kulinarnego show restauratorka trafiła do lokalu „Le Papillon Noir” w Katowicach

  • Rewolucja zakończyła się porażką. „Zaraz nie wytrzymam i jej przypie***lę” – grzmiała właściciela restauracji

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat jeździ po Polsce i niesie pomoc najbardziej potrzebującym restauracjom. Choć jej interwencje zazwyczaj kończą się sukcesem, na koncie popularnego programu znalazło się już kilka porażek. Do najgłośniejszej z nich doszło w małym katowickim bistro „Le Papillon Noir”.

Magda Gessler odwiedziła Katowice

W szesnastej serii „Kuchennych rewolucji”, która przypadła na jesień 2017 roku, ekipa programu Magdy Gessler odwiedziła małą restaurację w Katowicach. Jak wyjaśniła wówczas właścicielka lokalu, nazwa „Le Papillon Noir” to po polsku „Czarny motyl”. Co więcej – pani Justyna zdecydowała się na nią zupełnie przypadkiem.

Okazało się, że gdy właścicielka zastanawiała się nad nazwą dla swojego wymarzonego lokalu, do pomieszczenia nagle wleciała ćma. Pani Justyna uznała to za dobry omen i na jej cześć zdecydowała się na francuską wersję czarnego motyla – „Le Papillon Noir”.

Niestety, latająca po restauracji ćma najwyraźniej nie była dobrą wróżbą na przyszłość. W lokalu, w którym pani Justyna postanowiła serwować dania kuchni francuskiej, szybko zaczęło brakować gości. Nie przekonywały ich ani żabie udka, ani duszone ślimaki. Jeśli ktoś odwiedził „Czarnego motyla”, decydował się raczej na bezpieczniejsze potrawy, takie jak boeuf bourguignon.

Wobec tak dużych trudności załoga francuskiego bistro na czele z właścicielką Justyną postanowiła zgłosić się do programu Magdy Gessler. Słynna restauratorka od początku zaczęła zauważać błędy, ale jedyne, na co mogła liczyć ze strony właścicielki, to arogancja.

Najgorsza rewolucja w historii programu

Sympatycy „Kuchennych rewolucji” z pewnością pamiętają wiele sytuacji, do których doszło podczas wizyty Magdy Gessler w „Czarnym motylu”. Przypomnijmy, że gdy słynna restauratorka zwróciła uwagę pani Justynie na brudny i śmierdzący sprzęt, ta zamiast wziąć się za sprzątanie, po prostu kupiła nowy.

Podobnych lekceważących zachowań i wulgarnych wypowiedzi padło wiele. W pewnym momencie pani Justyna zaznaczyła nawet, że wcale nie potrzebuje pomocy Magdy Gessler, a jej udział w „Kuchennych rewolucjach” był tylko pomysłem na tanią i szybką reklamę. Wypowiadając się o gospodyni programu, właścicielka bistro nie przebierała w słowach.

- Ja to zrobiłam tylko po to, żeby mieć reklamę. To jest mega promocja za darmo praktycznie. Zaraz nie wytrzymam i jej przypie***lę, przysięgam! Ona sobie zrobiła moim kosztem takie show, że ja nie wytrzymam – mówiła przed kamerami.

Po wielu niemiłych komentarzach, które padły z ust pani Justyny, gospodyni „Kuchennych rewolucji” zrezygnowała z kontynuacji odcinka i opuściła lokal. Nie doszło nawet do finałowej kolacji, a rewolucja w Katowicach została okrzyknięta największą porażką w historii kulinarnego programu.

Jak potoczyły się dalsze losy pani Justyny i „Czarnego motyla”? Z informacji, do których dotarła Viva, wynika, że niedługo po nagraniach restauracja została zamknięta.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Justyna Pochanke opowiedziała o kryzysie, przez który przechodziła

  • Joanna Koroniewska dodała wpis dotyczący swojego zdrowia. Dementuje plotki

  • Grażyna Szapołowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Wyglądają jak dwie krople wody

Źródło: TVN, Smakosze

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Dzień Dobry TVN

Plotki

Dorota Wellman nie wystąpiła w "Dzień Dobry TVN". Kto pojawił się u boku Marcina Prokopa?

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Plotki

Andrzej Grabowski gorzko podsumował medialną działalność Oliwii Bieniuk. Wszystko poszło na żywo

Czytaj więcej >
joanna liszowska

Plotki

Co łączy Pawła Deląga i Joannę Liszowską?

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski potwierdził związek na planie "Down The Road"

Czytaj więcej >
dorota gardias

Plotki

Dorota Gardias opowiedziała o szczegółach choroby nowotworowej

Czytaj więcej >

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >