Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska

TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska dodała wpis dotyczący swojego zdrowia. Dementuje plotki

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Joanna Koroniewska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce; podjęła próbę uciszenia narastających na jej profilu spekulacji. Pokaźne grono internautów obawiało się, co odzwierciedlają zostawiane przez nich zapytania i komentarze, o zdrowie był

  • Fani obawiają się o zdrowie Joanny Koroniewskiej

  • Aktorka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty

  • Na post byłej gwiazdy „M jak Miłość” zareagowała dziennikarka Beata Sadowska

Niedawno Joanna Koroniewska zostawiła pełną obowiązków rzeczywistość za sobą i wyjechała na malownicze wczasy. Aktorka odnalazła swój wakacyjny azyl na Wyspach Kanaryjskich. Podróż w tym przypadku nie oznaczała jednoczesnego zniknięcia byłej gwiazdy serialu „M jak Miłość” z social mediów - Joanna Koroniewska chętnie relacjonowała wakacyjne aktywności, wrzucając do mediów społecznościowych masę zdjęć.

Fani dopytują o zdrowie Joanny Koroniewskiej. Aktorka ucina domysły

Jak to na plaży, na zdjęciach zrobionych podczas odpoczynku Joanna Koroniewska pozowała głównie w bikini i strojach kąpielowych. Siłą rzeczy obserwatorzy jej social mediów mieli okazję zobaczyć nieco więcej ciała gwiazdy.

Właśnie to stało się źródłem niepokoju internautów. Ich uwagę przykuła szczupła sylwetka Joanny Koroniewskiej. Czujności użytkowników sieci nie umknął fakt, iż gwiazda w ostatnim czasie schudła, co skłoniło niektórych do snucia domysłów w kwestii zdrowia aktorki. W sekcji komentarzy można natrafić między innymi na te sugerujące, iż Joanna Koroniewska zmaga się z chorobą lub zaburzeniem odżywiania.

Wśród pomysłów internautów znalazły się takie problemy natury zdrowotnej jak anemia czy anoreksja. Gwiazda najwyraźniej miała dość komentarzy od polecających wykonanie lekarskich badań kontrolnych internautów, bo parę dni temu w końcu oficjalnie na nie zareagowała. Przy okazji pokazała się fanom w, jak zaznaczyła, niekoniecznie instagramowej, naturalnej odsłonie.

Na początku wpisu Joanna Koroniewska zauważyła, że im częściej na jej instagramowym profilu pojawiały się odsłaniające ciało zdjęcia, tym intensywniej fani spekulowali na temat rzekomej choroby aktorki. Gwiazda przyznała, że często spotykała się z przypisywaniem jej anoreksji. Zaznacza, że jej zdaniem szczupłość ciała nie zawsze idzie w parze z problemami natury zdrowotnej.

- Szczupły czy wręcz chudy wcale nie mysi oznaczać niezdrowy. Każdy ma swoją definicję dbania o siebie i każdy ma prawo wyglądać tak jak chce. O ile to prowadzi do zdrowia. Rzecz jasna - czytamy w social mediach.

Dalej Joanna Koroniewska wyjaśnia, że lwią część życia stroniła od ruchu i gdy wreszcie postanowiła to zmienić, wyniki badań diametralnie się jej poprawiły. Tym samym gwiazda uspokoiła zmartwionych fanów, przekazując, że w ostatnich latach choruje znacznie mniej.

- Ja bardzo namawiam Was do ruchu właśnie dlatego, że pół życia spędziłam na kanapie i wiem, że WARTO to zmienić! W każdym wieku!! Od tego momentu mniej choruję i mam dużo lepsze wyniki badań! - przekonuje aktorka.

Beata Sadowska odpowiada na post aktorki

Pod wyczerpującym postem Joanny Koroniewskiej pojawiło się wiele pełnych zrozumienia komentarzy - wśród nich znalazła się także wiadomość od dziennikarki i prezenterki Beaty Sadowskiej. Dziennikarka podzieliła się własnymi wirtualnymi doświadczeniami na ten temat. Okazuje się, że internauci posądzali Beacie Sadowskiej uzależnienie od ćwiczeń.

- Mnie ostatnio zarzucono, że jestem NIEZDROWO uzależniona od aktywności fizycznej i endorfin. Za chuda - źle, niezalegająca na kanapie - też źle! - zwierza się dziennikarka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >