Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Barbara Bujar
  • Maja Hyży oskarżyła byłego męża o nękanie i prześladowanie

  • W odpowiedzi na jej słowa wokalista wydał oficjalne oświadczenie

  • W niedzielę oboje eksmałżonkowie podjęli temat przemocy w rodzinie

Wygląda na to, że medialna kłótnia pomiędzy Mają Hyży a jej byłym mężem jeszcze nie ucichła. Przypomnijmy, że afera rozpętała się zaledwie kilka dni temu, kiedy piosenkarka postanowiła zwierzyć się z osobistego problemu. O rzekomym prześladowaniu przez Grzegorza Hyżego napisała w mediach społecznościowych.

Maja Hyży oskarża byłego męża

W minionym tygodniu na instagramowym profilu Mai Hyży pojawiło się jej czarno-białe zdjęcie, pod którym wokalistka zamieściła obszerny wpis. Nie przebierając w słowach, opowiedziała o swoim prześladowcy, którym najwyraźniej ma być jej były mąż. W żadnym momencie nie wymieniła go jednak z nazwiska.

- Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszytko. Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszystkim, jaką jestem złą matką – pisała przejęta wokalistka (więcej TUTAJ ).

Medialne zwierzenia Mai Hyży szybko dotarły do jej byłego męża, który wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Jak stwierdził Grzegorz Hyży, słowa matki jego dzieci są wyssane z palca, a ich upublicznienie niesie za sobą poważne konsekwencje. Muzyk zaznaczył, że jego najbliżsi już zaczęli otrzymywać wiadomości z groźbami.

- Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu – napisał (więcej TUTAJ ).

Medialnej kłótni ciąg dalszy

Choć po wystosowaniu oficjalnego oświadczenia przez Grzegorza Hyżego mogłoby wydawać się, że publiczne przepychanki między eksmałżonkami dobiegną końca, stało się wręcz odwrotnie. W niedzielę na Instagramie pojawił się bowiem kolejny post Mai Hyży. Tym razem wokalistka postanowiła podziękować za wsparcie swoim fanom.

Maja Hyży uznała, że jej decyzja o upublicznieniu problemów rodzinnych była słuszna. W tym przekonaniu utwierdziły ją liczne wiadomości od fanów, dzięki którym teraz czuje się silniejsza. Jak dodała, oprócz wsparcia internautów może liczyć też na pomoc obecnego partnera. Całość wpisu wokalistki przeczytacie poniżej:

Kilka godzin później ruch na Instagramie wykonał Grzegorz Hyży. Muzyk zamieścił zdjęcie nawiązujące do przemocy w rodzinie i alienacji rodzicielskiej. Niedługo po tym podobne grafiki znalazły się też na profilu Mai Hyży.

Warto dodać, że 25 kwietnia na świecie obchodzony był Międzynarodowy Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej. InstaStory Mai i Grzegorza mogły więc nie mieć nic wspólnego z ich publiczną przepychanką. Oczywiście mogło być też zupełnie inaczej.

Źródło: Instagram.com/grzegorzhyzy 

Źródło: Instagram.com/majahyzy

Źródło: Instagram.com/majahyzy

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Popek zaatakowana przez psa we własnym ogrodzie. Niezręczną sytuację zarejestrowała kamera
Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Pieńkowska weźmie ślub? Media obiegła informacja na ten temat
Czytaj więcej >
Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]