Swiatgwiazd.pl
Ilona Ostrowska odchodzi z "Na dobre i na złe". Scenarzyści zdecydowali, jak skończy się historia jej bohaterki

Kadr z serialu „Na dobre i na złe”

Ilona Ostrowska odchodzi z "Na dobre i na złe". Scenarzyści zdecydowali, jak skończy się historia jej bohaterki

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W liczącym ponad 800. odcinków serialu "Na dobre i na złe" zajdzie duża zmiana. Wcielająca się w postać Kasi Smudy, Ilona Ostrowska postanowiła opuścić szeregi produkcji Telewizji Polskiej. Scenarzyści postanowili, że jej historia zakoń

  • Ilona Ostrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”

  • Scenarzyści postanowili uśmiercić graną przez aktorkę postać, Kasię Smudę

  • Kilka dni wcześniej bohaterka urodzi syna o imieniu Edzio

„Na dobre i na złe” gości na ekranach telewidzów nieprzerwanie od 1999 roku. Jest trzecim najdłużej emitowanym serialem w Polsce. W międzyczasie obsada produkcji Telewizji Polskiej zmieniała się wielokrotnie. Tym razem jej szeregi opuści Ilona Ostrowska.

Ilona Ostrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”

Od momentu pojawienia się na antenach TVP serialu „Na dobre i na złe” fani skupieni byli wokół losów Kuby Burskiego (Artur Żmijewski), Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), a także Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński). Dziś obsada znacznie różni się od pierwotnie prezentowanej, a na stałe pozostali tylko nieliczni.

Zdarzały się sytuacje, że aktorzy po kilkumiesięcznych przerwach decydowali się na powrót do produkcji Telewizji Polskiej, jednak po czasie znikali ponownie. Dziś najpopularniejszymi aktorami produkcji są m.in.: Ilona Ostrowska, Katarzyna Skrzynecka, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Michał Żebrowski, czy Tomasz Ciachorowski.

Niestety to nie koniec serialowych roszad. Pierwsza z wyżej wymienionych aktorek, Ilona Ostrowska podjęła decyzję o opuszczeniu serialu, którego akcja w głównej mierze odbywa się w mieszczącej się pod warszawą, fikcyjnej Leśnej Górze. 

Scenarzyści zdecydowali, że postać, w którą wciela się aktorka, Kasia Smuda zostanie uśmiercona. Wszystko ma wydarzyć się w nadchodzącym wielkimi krokami odcinku nr 810, podczas którego telewidzowie będą świadkami naprawdę dramatycznych wydarzeń.

W szpitalu będzie miała miejsce gigantyczna eksplozja gazu, w której wielu pacjentów oraz personel ma zginąć, lub odnieść liczne obrażenia. Kasia Smuda ma zostać uwięziona w jednym z pomieszczeń, a na ratunek ma ruszyć jej Falkowicz (Michał Żebrowski), jednak niestety będzie już za późno.

Kasia Smuda przekaże ostatnią wolę Falkowiczowi

Co gorsza, cała sytuacja ma się wydarzyć niedługo po tym, jak na świat przyjdzie synek Smudy i Falkowicza, Edzio. Niedługo przed śmiercią Kasia przekaże niedoszłemu wybawicielowi ostatnią wolę, w której karze mu m.in. zaopiekować się ich dziećmi.

- Obiecaj, że nie będziesz zmuszał Edzia, żeby został lekarzem. Niech sam wybierze… Chcę, żeby nasze dzieci były szczęśliwe… I nie rób przy nich tych ponurych min… Szczęśliwe dzieciństwo to szczepionka na dorosłość. Masz się z nimi śmiać! - ma powiedzieć Falkowiczowi Kasia.

Po śmierci Kasi doktor pogrąży się w żałobie i rozpaczy. Producenci „Na dobre i na złe” nie podali oficjalnej informacji, dlaczego Ilona Ostrowska zdecydowała się odejść z serialu. Nam pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego w dalszej ścieżce zawodowej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Grzegorz Hyży opublikował oświadczenie ws. byłej żony

  • Widok grobu księżnej Diany zaniepokoił jej fanów

  • Tylko u nas: Joanna Bartel zdradziła, co dziś łączy ją z serialowym Bercikiem

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >