Izabela Janachowska szczerze o swoim stalkerze. Sprawa trafiła na policję Żródło: TRICOLORS/East News

Izabela Janachowska szczerze o swoim stalkerze. Sprawa trafiła na policję

25 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Izabela Janachowska od jakiegoś czasu skupia się na rozwoju swojego kanału na platformie YouTube, gdzie opowiada m.in. o swoich sprawach zawodowych i prywatnych, jednak jego głównym założeniem jest tematyka ślubna. W jednym z ostatnich nagranych filmów opowiedziała o stalkerze, który ją prześladował. Sprawa okazała się na tyle poważna, że tancerka postanowiła zgłosić ją na policję.

  • Izabela Janachowska rozwija swój kanał na platformie YouTube
  • Tancerka skupia się na tematyce ślubnej
  • W jednym z ostatnich nagrań zdradziła, że miała stalkera

Kanał Izabeli Janachowskiej nosi nazwę „Wedding Dream” i stworzony został z myślą o miłośnikach tematyki ślubnej. Do dziś gwiazda zebrała ponad 142 tys. subskrybentów, co przekłada się na dużą liczbę wyświetleń pod każdym z umieszczonych filmów. Zdarza się, że robi odskocznię od wyżej przytoczonej tematyki i opowiada o sprawach prywatnych. W ten sposób zdradziła, że miała stalkera.

Izabela Janachowska rozwija swój kanał na YouTube

Popularna polska tancerka Izabela Janachowska ponad dwa lata temu rozpoczęła nowy rozdział zawodowy w swoim życiu i postanowiła połączyć przyjemność z rzeczami pożytecznymi. Ogromne zainteresowanie 34-latki tematyką ślubną pchnęło ją do stworzenia kanału na platformie YouTube, co po czasie okazało się strzałem w dziesiątkę.

Pod każdym z opublikowanych filmów odnotowuje bardzo wysoką oglądalność, co wpływa na stopniowy rozwój kanału. Raz na jakiś czas stara się zrobić wyjątek i odejść od tematyki ślubnej, by zdradzić fanom nieco więcej faktów ze swojego życia prywatnego lub zawodowego.

Ok. 2 tygodnie temu postanowiła wydać wideo zatytułowane „Czy HEJT mnie boli?” gdzie wraz ze swoim małżonkiem, Krzysztofem Jabłońskim komentowali wybrane przez nich negatywne komentarze. Wśród nich nie zabrakło docinek w stronę majątku jej męża, czy urody byłej tancerki. Zdradziła także, jaką cechę najbardziej ceni u swojego ukochanego:

Kasia Cichopek wraca pamięcią do czasów udziału w Kasia Cichopek wraca pamięcią do czasów udziału w "Tańcu z gwiazdami". Archiwalne nagranie rozpaliło internautów do czerwonościCzytaj dalej

- Z jednej strony to jest super, z jednej strony może być rozpatrywane jako wada, ale jest to rodzaj takiego perfekcjonizmu - słuchamy w filmie Izabeli Janachowskiej.

Izabela Janachowska miała stalkera

W omawianym odcinku padło jeszcze kilka tematów, które przyciągnęły uwagę każdego widza. Jednak zdecydowanie najbardziej interesujące, a zarazem zaskakujące było wyznanie Janachowskiej, że przez jakiś czas była prześladowana przez stalkera.

Sprawy potoczyły się zdecydowanie za daleko, zatem była tancerka z obawy o samą siebie postanowiła zgłosić sprawę na policję. Cała sytuacja miała miejsce, kiedy Janachowska mieszkała na warszawskim Bemowie. Czuła się zaniepokojona i kontrolowana.

- Nie wiedziałam, do czego ta osoba jest zdolna. I to było straszne, bo ta osoba w jakiś sposób mnie znała, wiedziała jak wyglądam a ja nie miałam pojęcia [...] Bardzo niekomfortowe uczucie do tego stopnia, ze postanowiłam to zgłosić na policję- powiedziała Izabela Janachowska.

Wczoraj na kanale eks-tancerki pojawił się film z serii Q&A, w którym odpowiada na liczne pytania, zadane przez fanów. W momencie pisania niniejszego artykułu pod filmem zebrało się już ponad 55 tys. oglądających. Życzymy samych sukcesów i dużo zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Viva!

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł