Swiatgwiazd.pl
Izabela Janachowska szczerze o swoim stalkerze. Sprawa trafiła na policję

TRICOLORS/East News

Izabela Janachowska szczerze o swoim stalkerze. Sprawa trafiła na policję

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Izabela Janachowska od jakiegoś czasu skupia się na rozwoju swojego kanału na platformie YouTube, gdzie opowiada m.in. o swoich sprawach zawodowych i prywatnych, jednak jego głównym założeniem jest tematyka ślubna. W jednym z ostatnich nagranych fi

  • Izabela Janachowska rozwija swój kanał na platformie YouTube

  • Tancerka skupia się na tematyce ślubnej

  • W jednym z ostatnich nagrań zdradziła, że miała stalkera

Kanał Izabeli Janachowskiej nosi nazwę „Wedding Dream” i stworzony został z myślą o miłośnikach tematyki ślubnej. Do dziś gwiazda zebrała ponad 142 tys. subskrybentów, co przekłada się na dużą liczbę wyświetleń pod każdym z umieszczonych filmów. Zdarza się, że robi odskocznię od wyżej przytoczonej tematyki i opowiada o sprawach prywatnych. W ten sposób zdradziła, że miała stalkera.

Izabela Janachowska rozwija swój kanał na YouTube

Popularna polska tancerka Izabela Janachowska ponad dwa lata temu rozpoczęła nowy rozdział zawodowy w swoim życiu i postanowiła połączyć przyjemność z rzeczami pożytecznymi. Ogromne zainteresowanie 34-latki tematyką ślubną pchnęło ją do stworzenia kanału na platformie YouTube, co po czasie okazało się strzałem w dziesiątkę.

Pod każdym z opublikowanych filmów odnotowuje bardzo wysoką oglądalność, co wpływa na stopniowy rozwój kanału. Raz na jakiś czas stara się zrobić wyjątek i odejść od tematyki ślubnej, by zdradzić fanom nieco więcej faktów ze swojego życia prywatnego lub zawodowego.

Ok. 2 tygodnie temu postanowiła wydać wideo zatytułowane „Czy HEJT mnie boli?” gdzie wraz ze swoim małżonkiem, Krzysztofem Jabłońskim komentowali wybrane przez nich negatywne komentarze. Wśród nich nie zabrakło docinek w stronę majątku jej męża, czy urody byłej tancerki. Zdradziła także, jaką cechę najbardziej ceni u swojego ukochanego:

- Z jednej strony to jest super, z jednej strony może być rozpatrywane jako wada, ale jest to rodzaj takiego perfekcjonizmu - słuchamy w filmie Izabeli Janachowskiej. 

Izabela Janachowska miała stalkera

W omawianym odcinku padło jeszcze kilka tematów, które przyciągnęły uwagę każdego widza. Jednak zdecydowanie najbardziej interesujące, a zarazem zaskakujące było wyznanie Janachowskiej, że przez jakiś czas była prześladowana przez stalkera.

Sprawy potoczyły się zdecydowanie za daleko, zatem była tancerka z obawy o samą siebie postanowiła zgłosić sprawę na policję. Cała sytuacja miała miejsce, kiedy Janachowska mieszkała na warszawskim Bemowie. Czuła się zaniepokojona i kontrolowana.

- Nie wiedziałam, do czego ta osoba jest zdolna. I to było straszne, bo ta osoba w jakiś sposób mnie znała, wiedziała jak wyglądam a ja nie miałam pojęcia [...] Bardzo niekomfortowe uczucie do tego stopnia, ze postanowiłam to zgłosić na policję - powiedziała Izabela Janachowska.

Wczoraj na kanale eks-tancerki pojawił się film z serii Q&A, w którym odpowiada na liczne pytania, zadane przez fanów. W momencie pisania niniejszego artykułu pod filmem zebrało się już ponad 55 tys. oglądających. Życzymy samych sukcesów i dużo zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Grzegorz Hyży opublikował oświadczenie ws. byłej żony

  • Widok grobu księżnej Diany zaniepokoił jej fanów

  • Tylko u nas: Joanna Bartel zdradziła, co dziś łączy ją z serialowym Bercikiem

Źródło: Viva!

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >