Maja Hyży Żródło: TRICOLORS/East News

Maja Hyży ujawniła, że jest nękana po rozstaniu z byłym partnerem: "Zniknij z mojego życia wreszcie"

23 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Najnowszy wpis Mai Hyży aż kipi od emocji. Piosenkarka skierowała go bezpośrednio do byłego partnera; w wyczerpującej notce wyszczególnia wszystko, co ma mężczyźnie do zarzucenia. Na liście znalazło się nękanie oraz prześladowanie, w tym podszywanie się pod inne osoby celem zdobycia informacji.

  • Maja Hyży kieruje mocne słowa do byłego partnera
  • Celebrytka zarzuca mężczyźnie prześladowanie i nękanie
  • Media spekulują, że chodzi o ex-małżonka piosenkarki, Grzegorza

Maja Hyży zaistniała w polskim show-biznesie dzięki programowi „X Factor”. Wystąpiła w nim w 2013 roku, pojawiając się na scenie razem z ówczesnym małżonkiem, Grzegorzem. Ostatecznie Maja Hyży zajęła 4. miejsce, co nie zaszkodziło jednak jej popularności. Najlepszym tego dowodem jest liczba obserwujących instagramowy profil piosenkarki internautów - ponad 150 tys. użytkowników. To właśnie oni mieli okazję zapoznać się z niezwykle emocjonalnym wpisem, który ujrzał światło dzienne wczoraj.

Maja Hyży w emocjonalnym wpisie skierowanym do byłego partnera

W czwartek 22 kwietnia na profilu Mai Hyży pojawiło się czarno-białe zdjęcie piosenkarki. Fotografia była jednak tylko pretekstem do napisania wyjątkowo wymownego postu nawiązującego do relacji celebrytki z byłym partnerem.

Na wstępie Maja Hyży zaznaczyła, że udało jej się dojść w życiu do momentu, w którym odnalazła szczęście. Jak wyznała później, radosne chwile zaburzają jednak działania jej byłego partnera. Mężczyzna ma, zgodnie ze słowami celebrytki, nieustannie ingerować w życie Mai Hyży.

- Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszytko. Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszytkim, jaką jestem złą matką! - czytamy w social mediach.

Krzysztof Krawczyk zagrał rolę harcerza w filmie Krzysztof Krawczyk zagrał rolę harcerza w filmie "Szatan z siódmej klasy"Czytaj dalej

Maja Hyży następnie oznajmia, że wspomniany post jest dla niej sposobem na przerwanie ciszy. W pewnym momencie piosenkarka zwróciła się bezpośrednio do byłego partnera, zaznaczając, że nie pozwoli na to, by odebrał jej szczęście, jakie udało się jej w ostatnich latach zbudować. Maja Hyży przytacza, że czuje się obserwowana, do czego ex-partner ma wykorzystywać fałszywe konta w mediach społecznościowych.

Celebrytka oznajmia byłemu partnerowi, że nie zawaha się upublicznić obciążających mężczyznę materiałów. Maja Hyży kończy wpis równie mocnymi słowami, nawołując ex-partnera do tego, by „wreszcie zniknął z jej życia”. Pokaźne grono internautów natychmiast poparło inicjatywę celebrytki, zostawiając na jej profilu słowa wsparcia i otuchy.

- Koniec tego! Zawsze robiłeś wszytko po cichu, zawsze zastraszałeś. Jesteś zwykłym tchórzem i zakłamanym pozorantem swojego pięknego życia! Zniknij z mojego życia wreszcie! - napisała piosenkarka.

Bez happy endu

Maja Hyży co prawda nie ujawnia tożsamości osoby, do której kieruje wyszczególnione wyżej zarzuty. Dla wielu fanów sprawa jest jednak oczywista; podobnie serwisy internetowe domyślają się, że chodzi o małżonka Mai Hyży, Grzegorza. To właśnie z nim miała wystąpić przed laty w programie „X Factor”. Dla wielu internautów, co wyraźnie widać w sekcji komentarzy na profilu Mai, wieści te są jednak niemałym zaskoczeniem.

- O kurcze w szoku jestem, że ten "pan" okazał się takim palantem - napisał jeden z użytkowników serwisu Instagram.

Grzegoż i Maja Hyży pobrali się w sierpniu 2011 roku. Para doczekała się dwójki dzieci; piosenkarka urodziła bliźnięta, synów Wiktora i Aleksandra. Małżeństwo zakończyło się jednak dwa lata później, w 2013 roku, co zbiegło się w czasie z emisją 3. edycji show „X Factor”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”
  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami
  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Instagram, Onet, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł