Sara Egwu-James Żródło: youtube.com/kadr z "The Voice Kids"

Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

26 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Sara Egwu-James kilka dni temu zwyciężyła program "The Voice Kids". Niestety, młoda gwiazda przekazała właśnie bardzo smutną wiadomość. Nie żyje jedna z najbliższych jej osób.

  • Sarah Egwu-James zwyciężyła program The Voice Kids.
  • 20 kwietnia zmarła babcia Sary. Zwyciężczyni The Voice Kids zamieściła poruszający wpis, w którym pożegnała ukochaną babcię.
  • Wpis nastolatki poruszył internautów.

Sarah Egwu-James zwyciężyła program The Voice Kids. Jej piękny głos od samego początku zachwycił jurorów i widzów programu. Przed 12-latką z pewnością świetlana przyszłość muzyczna. Niestety, kilka dni temu dziewczynka poinformowała o śmierci bliskiej osoby.

The Voice Kids: Sara Egwu-James w żałobie

20 kwietnia zmarła babcia Sary. Zwyciężczyni The Voice Kids zamieściła poruszający wpis, w którym pożegnała ukochaną babcię.

- Babciu Zosiu, na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Kocham Cię. 20.04.2021- napisała na Instagramie.

Do wpisu nastolatka dołączyła zdjęcia ze swoją babcią z czasu, gdy ona sama była małym dzieckiem. To wzruszające pożegnanie poruszyło fanów Sary. Pod jej postem pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy.

Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"Czytaj dalej

Swoje kondolencje przekazały także, m.in. Cleo, Viki Gabor, Wiktoria Zwolińska.

Sara Egwu-James w The Voice była podopieczną Tomsona i Barona. Jej talent zachwycił widzów i wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Sara Egwu-James - kim jest?

Profil Sary na Instagramie śledzi ponad 100 tys. internautów. 12-latka już podczas eliminacji do The Voice zrobiła ogromne wrażenie na jurorach. Później z każdym odcinkiem zyskiwała coraz większą sympatię widzów.

Okazuje się, że Sara śpiewa od sześciu lat. Uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach i Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK.

Jej tata, John Egwu-James, występuje w muzycznym duecie Loui & John. Jak widać, Sara talent ma w genach.

Według opinii wielu specjalistów nastolatka ma szanse na zrobienie wielkiej kariery. Niektórzy porównują ją nawet do Roksany Węgiel, czy Viki Gabor, Jedno jest pewne, Sara błyskawicznie awansowała do rangi gwiazdy i może pochwalić się naprawdę imponującym wokalem.

Zobacz zdjęcia:

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Czołowa gwiazda odchodzi z "Na dobre i na złe". Decyzja zapadła
Izabela Janachowska przeżyła dramat. Konieczna była interwencja policji
Niebywałe nagranie z Kasią Cichopek i mężem w roli głównej trafiło do sieci


Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł