Swiatgwiazd.pl
Justyna Pochanke opowiedziała o kryzysie

TRICOLORS/East News

Justyna Pochanke opowiedziała o kryzysie, przez który przechodziła. "Mąż zamykał mnie na klucz w sypialni"

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Justyna Pochanke przez wiele lat była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. Choć na antenie cechowała się niezwykłą starannością i profesjonalizmem, poza kulisami przechodziła trudne chwile. W jednym z wywiadów dziennikarka zdradziła, że

  • Justyna Pochanke jest żoną Adama Pieczyńskiego. Para wzięła ślub w 2004 roku

  • Kilka lat temu w życiu dziennikarki nastąpił poważny kryzys wynikający ze zmęczenia

  • Mąż i córka wspierali ją, stosując się do „metod chałupniczych”

Justyna Pochanke od lat cieszy się opinią jednej z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Jej pracę zawsze charakteryzowały dokładność i profesjonalizm, a prowadzone przez nią programy gromadziły przed telewizorami miliony widzów.

Spore grono sympatyków nie mogło uwierzyć, kiedy w mediach pojawiły się wieści o odejściu dziennikarki z TVN. Po czasie na jaw wyszły jednak informacje o problemach Justyny Pochanke. Gwiazda „Faktów” opowiedziała o tym, co działo się w jej życiu poza kulisami programu.

Trudne chwile Justyny Pochanke

Choć praca w mediach od zawsze była największym marzeniem Justyny Pochanke, po wielu latach wykonywania zawodu dziennikarka odczuła jej negatywne skutki. Zawsze doskonale przygotowana i precyzyjna na każdym kroku prezenterka „Faktów” poczuła się zmęczona. Właśnie wtedy zareagowali jej bliscy.

- Przyszedł moment, że siadłam w sobotę na łóżku i nie byłam w stanie nic zrobić, nie mogłam ruszyć ręką ani nogą. Byłam bezbrzeżnie zmęczona i wyeksploatowana – wyznała dziennikarka, której wypowiedź cytuje „Dobry Tydzień”.

Aby pomóc prezenterce, członkowie jej rodziny posunęli się do nietypowych metod. Choć wielu osobom mogą wydawać się one zbyt okrutne, dziennikarka nie ma im tego za złe. Ja stwierdziła po latach, tylko dzięki wsparciu bliskim udało się jej pokonać kryzys.

- Najlepsze okazały się metody chałupnicze. Mąż zamykał mnie na klucz w sypialni, córka chowała przede mną czekoladę – dodała.

Jak udało się ustalić Super Expressowi, w trudnych chwilach Justynie Pochanke miała pomóc także terapia. Dziś dziennikarka znów wiedzie szczęśliwe życie u boku najbliższych. Nie pracuje już jednak w TVN i nie mieszka w Polsce.

Justyna Pochanke wyjechała do Hiszpanii

Justyna Pochanke urodziła się 25 stycznia 1972 roku w Warszawie. Pracę w mediach zaczęła jako młoda dziewczyna, kiedy dołączyła do programu „5-10-15”. Po studiach dziennikarskich w Warszawie rozpoczęła pracę w rozgłośni Radia ZET. Sześć lat później trafiła do TVN.

Pierwszym mężem Justyny Pochanke był stomatolog Wojciech Ryncarz, z którym ta doczekała się córki Zuzanny. Ich małżeństwo zakończyło się jednak niepowodzeniem, a w 2004 roku dziennikarka ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Jej obecnym mężem jest Adam Pieczyński, były dyrektor programowy TVN24.

Justyna Pochanke przez wiele lat była twarzą „Faktów” TVN. W 2020 roku podjęła jednak decyzję o rezygnacji z pracy. Niedługo po tym wyjechała wraz z mężem do hiszpańskiego miasta Marbella.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >