Justyna Pochanke opowiedziała o kryzysie Żródło: TRICOLORS/East News

Justyna Pochanke opowiedziała o kryzysie, przez który przechodziła. „Mąż zamykał mnie na klucz w sypialni”

26 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Justyna Pochanke przez wiele lat była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. Choć na antenie cechowała się niezwykłą starannością i profesjonalizmem, poza kulisami przechodziła trudne chwile. W jednym z wywiadów dziennikarka zdradziła, że mąż zamykał ją na klucz w sypialni. Robił to, by pomóc ukochanej wyjść z kryzysu.

  • Justyna Pochanke jest żoną Adama Pieczyńskiego. Para wzięła ślub w 2004 roku
  • Kilka lat temu w życiu dziennikarki nastąpił poważny kryzys wynikający ze zmęczenia
  • Mąż i córka wspierali ją, stosując się do „metod chałupniczych”

Justyna Pochanke od lat cieszy się opinią jednej z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Jej pracę zawsze charakteryzowały dokładność i profesjonalizm, a prowadzone przez nią programy gromadziły przed telewizorami miliony widzów.

Spore grono sympatyków nie mogło uwierzyć, kiedy w mediach pojawiły się wieści o odejściu dziennikarki z TVN. Po czasie na jaw wyszły jednak informacje o problemach Justyny Pochanke. Gwiazda „Faktów” opowiedziała o tym, co działo się w jej życiu poza kulisami programu.

Trudne chwile Justyny Pochanke

Choć praca w mediach od zawsze była największym marzeniem Justyny Pochanke, po wielu latach wykonywania zawodu dziennikarka odczuła jej negatywne skutki. Zawsze doskonale przygotowana i precyzyjna na każdym kroku prezenterka „Faktów” poczuła się zmęczona. Właśnie wtedy zareagowali jej bliscy.

- Przyszedł moment, że siadłam w sobotę na łóżku i nie byłam w stanie nic zrobić, nie mogłam ruszyć ręką ani nogą. Byłam bezbrzeżnie zmęczona i wyeksploatowana – wyznała dziennikarka, której wypowiedź cytuje „Dobry Tydzień”.

Iza Małysz opowiedziała o swoim porodzie i trudnościach. „Zostałam sama”Iza Małysz opowiedziała o swoim porodzie i trudnościach. „Zostałam sama”Czytaj dalej

Aby pomóc prezenterce, członkowie jej rodziny posunęli się do nietypowych metod. Choć wielu osobom mogą wydawać się one zbyt okrutne, dziennikarka nie ma im tego za złe. Ja stwierdziła po latach, tylko dzięki wsparciu bliskim udało się jej pokonać kryzys.

- Najlepsze okazały się metody chałupnicze. Mąż zamykał mnie na klucz w sypialni, córka chowała przede mną czekoladę – dodała.

Jak udało się ustalić Super Expressowi, w trudnych chwilach Justynie Pochanke miała pomóc także terapia. Dziś dziennikarka znów wiedzie szczęśliwe życie u boku najbliższych. Nie pracuje już jednak w TVN i nie mieszka w Polsce.

Justyna Pochanke wyjechała do Hiszpanii

Justyna Pochanke urodziła się 25 stycznia 1972 roku w Warszawie. Pracę w mediach zaczęła jako młoda dziewczyna, kiedy dołączyła do programu „5-10-15”. Po studiach dziennikarskich w Warszawie rozpoczęła pracę w rozgłośni Radia ZET. Sześć lat później trafiła do TVN.

Pierwszym mężem Justyny Pochanke był stomatolog Wojciech Ryncarz, z którym ta doczekała się córki Zuzanny. Ich małżeństwo zakończyło się jednak niepowodzeniem, a w 2004 roku dziennikarka ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Jej obecnym mężem jest Adam Pieczyński, były dyrektor programowy TVN24.

Justyna Pochanke przez wiele lat była twarzą „Faktów” TVN. W 2020 roku podjęła jednak decyzję o rezygnacji z pracy. Niedługo po tym wyjechała wraz z mężem do hiszpańskiego miasta Marbella.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł