TVP - informacje o zwolnieniu jurora Żródło: Piotr Molecki/East News, Jan Bielecki/East News

„The Voice of Poland”: w kolejnej edycji zabraknie Michała Szpaka?

27 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Media obiegły informacje o kolejnych zmianach w TVP. Tym razem ze stacją ma pożegnać się Michał Szpak, który przez cztery edycje zasiadał w fotelu trenerskim „The Voice of Poland”. W ostatniej odsłonie show wokalista doprowadził swojego podopiecznego do zwycięstwa.

  • W 12. edycji „The Voice of Poland” może zabraknąć Michała Szpaka
  • Wokalista związał się z programem jesienią 2017 roku
  • W ciągu czterech edycji Michał Szpak dwukrotnie zwyciężał
  • W ostatnich miesiącach wokalista naraził się rządzącym

Decyzje władz TVP budzą w ostatnim czasie sporo kontrowersji. Według najnowszych doniesień mediów kolejną osobą, która już niebawem ma pożegnać się ze stacją, jest Michał Szpak. Wokalista przez ponad trzy lata był jednym z ulubionych trenerów „The Voice of Poland”.

Michał Szpak pożegna się z TVP?

„The Voice of Poland” gości na antenie Telewizji Polskiej od września 2011 roku. Na przestrzeni lat obsada programu wielokrotnie się zmieniała. W fotelach trenerskich mogliśmy oglądać między innymi Anię Dąbrowską, Marka Piekarczyka, Marię Sadowską czy Andrzeja Piasecznego.

Najdłuższym stażem w programie TVP może pochwalić się popularny duet muzyczny Tomsona i Barona. Oprócz chłopaków z Amfromental w ostatniej edycji show pieczę nad uczestnikami sprawowali także Michał Szpak, Urszula Dudziak i Edyta Górniak. Fani „The Voice of Poland” uwielbiali tak dobrany skład.

  • Fajna ekipa trenerów. Wszystkich uwielbiam
  • Czadowa ekipa
  • Super skład trenerski – komentowali internauci na Instagramie.
„Kuchenne rewolucje”: nieudana rewolucja Magdy Gessler„Kuchenne rewolucje”: nieudana rewolucja Magdy GesslerCzytaj dalej

Niestety, wszystko wskazuje na to, że wymienieni trenerzy wystąpili w takim składzie po raz ostatni. Według doniesień magazynu Party w kolejnej odsłonie „The Voice of Poland” nie zobaczymy Michała Szpaka. Telewizja Polska ma bowiem zamiar odświeżyć skład trenerski.

Doprowadził Krystiana Ochmana do zwycięstwa

Michał Szpak w ostatnich miesiącach mocno naraził się rządzącym, z którymi, jak wiadomo, sympatyzują się władze Telewizji Polskiej. Przypomnijmy, że dotychczasowy trener „The Voice of Poland” popierał ogólnopolski Strajk Kobiet, a nawet demonstrował przed domem prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego.

Niedługo po głośniej akcji z udziałem Michała Szpaka na antenie Telewizji Polskiej odbył się finał jedenastej edycji „The Voice of Poland”. Pośród czworga wokalistów bezkonkurencyjny okazał się Krystian Ochman. Młody mężczyzna był członkiem drużyny Michała Szpaka.

- Wiem, że jest to człowiek sukcesu. Zasługuje na ten sukces, dobrze go wykorzysta i dobrze go wykorzystał, nagrywając wspaniały singiel, który w sieci został doceniony i ma ogromną ilość odtworzeń w tak krótkim czasie – mówił trener o swoim podopiecznym w wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post.

Warto zaznaczyć, że do doniesień na temat kolejnego zwolnienia w TVP nie odnieśli się jeszcze ani przedstawiciele stacji, ani sam Michał Szpak. Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach Telewizja Polska decydowała się już jednak na podobne działania. O nagłym zakończeniu współpracy z Arturem Orzechem przeczytacie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Dziennik.pl, Jastrząb Post, Wikipedia, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł